ozlem: En guzeli umursama yacaksin ne verirse onu yasaylcaksin umusadigin zaman diledigin hayatinimi elin verecek sanki

Can Alıcı Sözler ok ozlem demiş ki:
En guzeli umursama yacaksin ne verirse onu yasaylcaksin umusadigin zaman diledigin hayatinimi elin verecek sanki
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
candan sözler ünlü sözler ıhanet sözleri kardeşlik sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Çerkez Atasözleri ok Çerkeslerin en fakiri dahi konuk sahibi.
Karizma Sözler ok Güzel olmanın anlamı kendin olmak demektir. Başkaları tarafından onaylanmaya ihtiyacın yok. Tek ihtiyacın kendini olduğun gibi kabul etmendir.
Sponsorlu Bağlantılar
bugün değişen bir şey olmadı: dilim inkar etti, kalbim özledim dedi.Bugün değişen bir şey olmadı: Dilim inkar etti, kalbim özledim dedi.
aciz insan şıkayet eder, asil insan ıdare eder, basit insan ıftıra eder, sabırlı insan azım eder, şükürsüz insan beddua eder !Aciz insan ŞİKAYET eder, Asil insan İDARE eder, Basit insan İFTİRA eder, Sabırlı insan AZİM eder, Şükürsüz insan BEDDUA eder !
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bi gün evlenicem. elaleme ulan bu bile evleniyosa ben hayli hayli evlenirim dedirticem. tüm umutsuz vakalara umut olucam. ınsanlık ölmedi be.Bi gün evlenicem. Elaleme 'ulan bu bile evleniyosa ben hayli hayli evlenirim' dedirticem. Tüm umutsuz vakalara umut olucam. İnsanlık ölmedi be.
seni aramıyor, seni sormuyorsam bu senden vazgeçtim demek değildir telefon numaranı kaybettim lan.Seni aramıyor, seni sormuyorsam bu senden vazgeçtim demek değildir... Telefon numaranı kaybettim lan.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Çekici Sözler) Seven sevilmez: Seviyorum sevmenin acı verdiğini her sevenin sevilmediğini bile bile ama yinede bir umut taşıyorum belki seven sevilir diye (Güldüren Sözler) CandyGirL: -AyrıIdınız mi? +Konuyu degistireIim kanka -Tamam bana borcun vardi versen diyorum +İnanabiIiyor musun beni birakip gitti... (Başarı Sözleri) boztepe hakan: aklinida kullanacaksin oyle leylim loy ne olursa ne gelirse olmas ekmek parasi yok ama oturup ee nasip kismet demele olmas brakilmas calisacakin da hayirlisi olsun diye (Acımasız Sözler) buse: anladımki bu dünyada kimseye iyilik yapmiycaksın çünkü kötülük alıyorsun (Cezaevi Sözleri) Samet: Bnm en yakın kardesn cezaevi de aliga sakran
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
küçük sözler zalim sözler acı sözler geyik sözler
ağlatan sözler teklif sözleri berat kandili mesajları yararlı sözler bilinmeyen sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen