ozlem: En guzeli umursama yacaksin ne verirse onu yasaylcaksin umusadigin zaman diledigin hayatinimi elin verecek sanki

Can Alıcı Sözler ok ozlem demiş ki:
En guzeli umursama yacaksin ne verirse onu yasaylcaksin umusadigin zaman diledigin hayatinimi elin verecek sanki
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
ıntikam sözleri karşılıksız aşk sözleri nankörlük sözleri kırıcı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dua Sözleri ok Gedaya gedalık yaraşır. Sultan'a sultanlık!. Subhansın ya Rab!. El-Aman diliyoruz senden. Koru bizi Sensizlik cehenneminden!.
İsyan Sözleri ok Dağları sırtıma almış gibiyim, böyle hayata isyan ederim.
Sponsorlu Bağlantılar
hüzünlü gönlün hikayesi kısa olur. ne oldu derler hiç dersin biter.Hüzünlü gönlün hikayesi kısa olur. 'Ne oldu' derler 'Hiç' dersin biter.
giderken ağzından görüşürüz kelimesi çıkmıştı hani, işte ben hâla o kelimenin nöbetini tutuyorum sevgili.Giderken ağzından 'görüşürüz' kelimesi çıkmıştı hani, işte ben hâla o kelimenin nöbetini tutuyorum sevgili.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
geçen sevgilimle tartıştık sinirlendim telefonu fırlattım koltuğa sekti hemen atlayıp yere düşmeden aldım. fakir adam tadıyla sinirlenemeyecek mi?Geçen sevgilimle tartıştık sinirlendim telefonu fırlattım koltuğa sekti hemen atlayıp yere düşmeden aldım. Fakir adam tadıyla sinirlenemeyecek mi?
ulan millet fotoda ağzını gözünü yamulttuğu halde tatlı çıkar, ben normal baktığımda bile özürlü gibi çıkıyorum.Ulan millet fotoda ağzını gözünü yamulttuğu halde tatlı çıkar, ben normal baktığımda bile özürlü gibi çıkıyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) Nar cicek: Danimarkadan yaziyom benimde sevdim ankara ceza evinde sadece kere tlf konusma sansim oldu ve simdi merak ediyom durumu nasil oldu kac sene verdiler allah kimseyi dusurmesin oraya duseninde sevdiklerine sabir versin allahim ya sevdimi bana kavustur yada canim al ,,,saygilar (Süper Sözler) Erengül: Adı üstünde süper sözler :D (Sizden Gelenler) miko: bir çakmak sesi değilmiydi Yeşili Beyazi götüren (Manyak Sözler) TaneR: çok manyak sözler :D (Koyan Sözler) Ahmet polat: Sensizlige senden mühebbet yedim acaba kaç gün yatarim kalbinde !!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ışçi bayramı mesajları meksika atasözleri delikanlı sözler candan sözler
çin atasözleri neşeli sözler meksika atasözleri yalnızlık sözleri kapak laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen