ozlem: En guzeli umursama yacaksin ne verirse onu yasaylcaksin umusadigin zaman diledigin hayatinimi elin verecek sanki

Can Alıcı Sözler ok ozlem demiş ki:
En guzeli umursama yacaksin ne verirse onu yasaylcaksin umusadigin zaman diledigin hayatinimi elin verecek sanki
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
neşeli sözler çapkınlık sözleri oturtan laflar geçmiş olsun mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kısa Aşk Sözleri ok Kaçıramadığın bir bakış yüzünden, aklını kaçırma durumuna aşk denir.
İğneli Sözler ok Keske bizim aşkımızda kuşlar kadar büyük olsaydı sevdiğim!
Sponsorlu Bağlantılar
sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman! her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derle, yalan! senden önce vardım sonra olmayacağım inan!Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman! Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derle, yalan! Senden önce vardım sonra olmayacağım inan!
gel istedim. eller yakarken bağrımı. sen dermanım ol istedim. yokluğun ilmek ilmek olmuşken boğazıma, hayata beni sen bağla istedim. ağlamak istedim. herkes sahte gülüşler verirken bana. ben uğruna gözyaşı dökmek istedim. yalanlarla avuturken gönlümü. tek gerçeğim sen ol istedim.Gel istedim. Eller yakarken bağrımı. Sen dermanım ol istedim. Yokluğun ilmek ilmek olmuşken boğazıma, hayata beni sen bağla istedim. Ağlamak istedim. Herkes sahte gülüşler verirken bana. Ben uğruna gözyaşı dökmek istedim. Yalanlarla avuturken gönlümü. Tek gerçeğim sen ol istedim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ılk ders beden eğitimi ise okula eşofmanla giden, son ders beden eğitimi ise eve eşofmanla dönen bir millet olarak olimpiyatlar bizim hakkımızdı.İlk ders beden eğitimi ise okula eşofmanla giden, son ders beden eğitimi ise eve eşofmanla dönen bir millet olarak olimpiyatlar bizim hakkımızdı.
ınternetten aile hekiminizin kim olduğunu öğrenebilirsiniz dediler, bir baktım kutsi çıktı! :)İnternetten aile hekiminizin kim olduğunu öğrenebilirsiniz dediler, bir baktım Kutsi çıktı! :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Laflar) Dogan Enes: Cok dostum var benım yeterkı işleri dusun :) ;) (Sizden Gelenler) Murtaza: Bugüne kadar vazgeçtiklerime hiç hiç dönmedim vazgeçtiğim olma be sevdiğim (Farklı Sözler) gamzeee: beyendimm gzl :) (Karizma Sözler) yunus: Yukseklerde gözümüz yok kasisten gecsin yeter ;) (Damardan Sözler) bu: Super olmuş
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
platonik aşk sözleri aldatma sözleri gurur sözleri unutulmaz sözler
ıltifat sözleri evlilik sözleri sıradan sözler taziye mesajları öğrenci sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen