tasin: cennet annenin ayakları altındadır

Aile İçin Sözler ok tasin demiş ki:
cennet annenin ayakları altındadır
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
23 nisan sözleri polonya atasözleri hollanda atasözleri sert sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Karizma Sözler ok Hayat asLa sahneLenemeyecek ßir oyunun sonsuz tekrarından ißarettir?
Azerice Aşk Sözleri ok Yagisi sevirem deyirsen yagis yaganda cetirini acirsan, gunesi sevirem deyirsen gunes cixanda perdeni qapatirsan, kuleyi sevirem deyirsen esende pencereni ortursen ve men de bundan gorxuram! cunki meni de Sevdiyini soyleyirsen!
Sponsorlu Bağlantılar
bir semtin sokak hayvanları sizden kaçmıyorsa, orada yaşayın! çünkü komşularınız güzel insanlardır.Bir semtin sokak hayvanları sizden kaçmıyorsa, orada yaşayın! Çünkü komşularınız güzel insanlardır.
bilerek bıraktığın namaza kaza deme..! arabanın önüne atlayana kaza geçirdi değil, intahar etti derler ,unutma..! hayırlı cumalar.Bilerek bıraktığın namaza kaza deme..! Arabanın önüne atlayana 'kaza geçirdi' değil, 'intahar etti' derler ,unutma..! Hayırlı CUMALAR.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
saçımı 3 numara yaptım ama bütün arkadaşlarım 10 numara olmuş dedi. bunlar saç kesiminden hiç anlamıyor.Saçımı 3 numara yaptım ama bütün arkadaşlarım 10 numara olmuş dedi. Bunlar saç kesiminden hiç anlamıyor.
sabah erken uyanıp mutlu olanlar ne bileyim çok yapmacık bence. ınsan bi surat asar, sinirli olur, huysuz olur. doğal olun biraz.Sabah erken uyanıp mutlu olanlar ne bileyim çok yapmacık bence. İnsan bi surat asar, sinirli olur, huysuz olur. Doğal olun biraz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cep Mesajları) tayberk 25: Suskunluğum; çok kırıldığımdan ve artık yorulduğumdandır (Miraç Kandili Mesajları) muhsin aka: Kandiliniz. mubarek olsun esk den muhsin (Özlem Sözleri) nur: Hemde çoook özledim gönül gözümle.. (Gıcık Sözler) ilyas yöndem: nefretmiymiş içini karartan kıskançlıkmıymıs gözünü karartan.. Bana karşı kininmiymiş ansızın seni benden alan.. (Çin Atasözleri) onur: Ne kadar sacma yaa
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıngilizce sözler kutlama sözleri fransız atasözleri hz ali sözleri
ağlatan sözler aile ıçin sözler akıllı sözler ıntikam sözleri hoş sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen