tasin: cennet annenin ayakları altındadır

Aile İçin Sözler ok tasin demiş ki:
cennet annenin ayakları altındadır
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
laf sokan sözler ığneli sözler duvar yazıları özbek atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ayrılık Sözleri ok Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.
Ünlü Sözler ok Sanatçıya iki göz yetmez. LAMARTINE
Sponsorlu Bağlantılar
öyle yoruldum ki, karanlık bir gece yola çıkıp dönmesem bir daha, kaybolsam! hep anılarda kalsam diyorum.Öyle yoruldum ki, karanlık bir gece yola çıkıp dönmesem bir daha, kaybolsam! Hep anılarda kalsam diyorum.
dünyanın hiçbir yerinde rahat yüzü yok bize. kalbimizin boynuna yalnızlık asılmış.Dünyanın hiçbir yerinde rahat yüzü yok bize. Kalbimizin boynuna yalnızlık asılmış.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kızım, ayakkabım yırtık değil ya! hava alıp veriyo, air max bunlar diyorum niye inanmıyosun sensin fakir.Kızım, ayakkabım yırtık değil ya! Hava alıp veriyo, air max bunlar diyorum niye inanmıyosun sensin fakir.
senden nefret etmiyorum ama kaplumbağa olsan ters çevirir kaçarım :)Senden nefret etmiyorum ama kaplumbağa olsan ters çevirir kaçarım :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) YAVUZ ÇOCUĞU: Atara atar gidere gider Yavuz Çocuğuz şeklimiz yeter. (Ağır Abi Sözleri) serdar: şiiriniz çok güzel olmuş (Sizden Gelenler) kader: Seni sevmeyene fazla sabır göste,rme sabrininadi yüzsüzlük olur bununlada kalmaz fedakarığın eziklik sevginde kişiliksiz olur (Laf Sokan Sözler) esin: Sizi tanımadan sizinle ilgili konuşanlara kızmayın çünkü köpekler tanımadıklarına havlar... (Havalı Sözler) karabela kordon baba: Abi .nevar.bu sana ters bakıyor.olum ismimi söyle o önüne bakar.Karabela kordon baba..abi giti gördün mü
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sitem sözleri minibüs yazıları avustralya atasözleri ünlü sözler
kızgınlık sözleri oturtan sözler duygusal sözler kadir gecesi sözleri delikanlı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen