tasin: cennet annenin ayakları altındadır

Aile İçin Sözler ok tasin demiş ki:
cennet annenin ayakları altındadır
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
regaib kandili mesajları can yakan sözler duygulu sözler avustralya atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kısa Aşk Sözleri ok Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun?
Gurbet Sözleri ok Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık. Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa.
Sponsorlu Bağlantılar
ey yâr! gözlerimi gözlerinden kaçırıyorsam bil ki; sana olan aşkımın hayâsındandır.Ey yâr! Gözlerimi gözlerinden kaçırıyorsam bil ki; Sana olan aşkımın hayâsındandır.
nasıl ki güneş yenik düşer buluta, bulutlar yağmura, yağmurlar gözyaşlarıma, yüreğim de yenik düştü sensiz sevdama.Nasıl ki güneş yenik düşer buluta, bulutlar yağmura, yağmurlar gözyaşlarıma, yüreğim de yenik düştü sensiz sevdama.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
karadul örümceği bir günde 20 eşini yiyebilirmiş böcek bile günde 20 eş buluyor. böcek lan, böcek.Karadul örümceği bir günde 20 eşini yiyebilirmiş... Böcek bile günde 20 eş buluyor. Böcek lan, böcek.
acaba kızlarda sağdaki benim kanka diyo mudur? eğer diyorlarsa ben hep soldaki oluyorum kesin.Acaba kızlarda 'sağdaki benim kanka' diyo mudur? Eğer diyorlarsa ben hep soldaki oluyorum kesin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ölüm Sözleri) 5490: dunyanin sonu olmek. ben seni sevdimde oldum (Aşk Acısı Sözleri) haticemre: bugün seni göremedim çok özledim be (Sizden Gelenler) CeReN..: gülüşlerim agırdır burdan bir gülcem gidip taa ordakine koyacak -,- (Sizden Gelenler) hamza kaya: sensizim hayata kısa bir süre sor (Sihirli Sözler) melek: hepsi çok iyi çok güzel
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
fransızca aşk sözleri başsağlığı mesajları mevlid kandili mesajları bilinmeyen sözler
duyulmamış sözler türkiye sözleri doğru sözler mani sözleri hatıra sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen