ozlem: İyi bir kalbin varsa yanlis anlasilman çok yuksek cunku onlar da seni kendisi gibi zanneder ama sen onlar gibi olmasanda öyle görürler

Anlamlı Sözler ok ozlem demiş ki:
İyi bir kalbin varsa yanlis anlasilman çok yuksek cunku onlar da seni kendisi gibi zanneder ama sen onlar gibi olmasanda öyle görürler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
sevgiliye uyku mesajları çin atasözleri sağlık sözleri renkli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Huzur Sözleri ok Ne sığınacak bir liman arıyorum nede geziye çıkacak bir gemi, aradığım tek şey huzur bulabileceğim bir okyanus!
Mevlana Sözleri ok Sınama, deneme yolunda bilgi, tam inançtan aşağıdır, zindansa yukarı.
Sponsorlu Bağlantılar
sana da yazıklar olsun be papatya! bir seviyoru sığdıramadın onca yaprağının arasına!Sana da yazıklar olsun be papatya! Bir seviyor'u sığdıramadın onca yaprağının arasına!
döndüm arkamı sana. sen sırtımdan vurmayı seversin, yüzüm ağır gelmesin.Döndüm arkamı sana. Sen sırtımdan vurmayı seversin, yüzüm ağır gelmesin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
nice öğrenci, test şeklindeki sınavlarda yıllardır tahmin ve dua yöntemini kullanıyor.Nice öğrenci, test şeklindeki sınavlarda yıllardır 'tahmin ve dua' yöntemini kullanıyor.
çalışma hevesim yıllardır kayıp! gören, duyan varsa sakın ses etmesin, ben böyle iyiyim. (:Çalışma hevesim yıllardır kayıp! Gören, duyan varsa sakın ses etmesin, ben böyle iyiyim. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) Abdullah: Canım dayım 7 yıl oldu az kaldı belki yarin değil ama elbet birgün (Küçük Sözler) zehra erbey: herkes kendi penceresinden bakar hayata öyIe fikrini yorumunu yapar ypck bişey yok takmıycaksın onu bunu şunu yani hiç kimseyi hayat face gibi deyiI çünkü arkandan yorum yapanın biIdirimi geImez takmıycaksın boş koy (Resimli Güzel Sözler) Ali g.: Keşke ben de böyle sevebilen birini bulabilsem. (Bomba Sözler) aylar: Yoruldum... (Cezaevi Sözleri) busra: benım sevgılımde cezaevınde 2 yıl kaldı onu olumune bekleyecegım
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
duyulmamış sözler ağır sözlü sözler dostluk sözleri kral sözler
ıngiliz atasözleri deli sözler güven sözleri mevlana sözleri giderli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen