ozlem: İyi bir kalbin varsa yanlis anlasilman çok yuksek cunku onlar da seni kendisi gibi zanneder ama sen onlar gibi olmasanda öyle görürler

Anlamlı Sözler ok ozlem demiş ki:
İyi bir kalbin varsa yanlis anlasilman çok yuksek cunku onlar da seni kendisi gibi zanneder ama sen onlar gibi olmasanda öyle görürler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
platonik aşk sözleri bomba sözler barış sözleri acı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşık Edici Sözler ok Şair bensem, şiirim sensin. Deli bensem, zincirim sensin. Sarhoş bensem, şarabım sensin. Aşık bensem, aşkım sensin. Ve ben hala yaşıyorsam, Sebebi sensin.
Terk etme Sözleri ok Herkesin başını alıp gidesi vardır ama aklındakileri sığdıracak valiz bulamaz.
Sponsorlu Bağlantılar
sen yoksun, ben senden de yoksun!Sen yoksun, ben senden de yoksun!
yükseklik korkun yok muydu senin? nasıl da düştün gözlerimden öyle!Yükseklik korkun yok muydu senin? Nasıl da düştün gözlerimden öyle!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kocasıyla ağız kavgası yapan kadın şöyle bağırıyordu: -unutma ki, bu eve eşyaları, çamaşırları, mutfak takımlarını, her şeyi getiren benim. ben gelmeden önce senin neyin vardı ki? adam içini çekti. -huzurum vardı! dedi.Kocasıyla ağız kavgası yapan kadın şöyle bağırıyordu: -Unutma ki, bu eve eşyaları, çamaşırları, mutfak takımlarını, her şeyi getiren benim. Ben gelmeden önce senin neyin vardı ki? Adam içini çekti. -Huzurum vardı! dedi.
yüce allahın yağmur olarak yer yüzüne indirdiği suya az önce 4 lira verdim, bugünü odama kapanıp depresyon geçirerek tamamlayacağım.Yüce Allah'ın yağmur olarak yer yüzüne indirdiği su'ya az önce 4 lira verdim, bugünü odama kapanıp depresyon geçirerek tamamlayacağım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) DerbY: Kimine göre yalanız Kimine göre YARANIZ, Şan şöhret sizin olsun, Biz falanız filanız. (Resimli Komik Sözler) acelya: Harika ya gulmekten krize girdim (Motivasyon Sözleri) sedat: bayanlarla tartışmayın şayet tartışıpta kurtulmak istersenseniz yere yatıp ölü numarası yapın yoksa kurtulamazsınız. ( sedat ın günlüğü.) (Laf Sokucu Sözler) Oğulcan 😎 instagram: @oulcnylmz: AŞK bir sudur. İç iç kudur. (Laf Sokan Sözler) ece su: söz:batıyor mu cevap:bana batan seni hoplatıyor mu?
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
türk atasözleri duyulmamış sözler barış sözleri motivasyon sözleri
zaman sözleri arabesk sözler öfke sözleri hollanda atasözleri barış sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen