ozlem: İyi bir kalbin varsa yanlis anlasilman çok yuksek cunku onlar da seni kendisi gibi zanneder ama sen onlar gibi olmasanda öyle görürler

Anlamlı Sözler ok ozlem demiş ki:
İyi bir kalbin varsa yanlis anlasilman çok yuksek cunku onlar da seni kendisi gibi zanneder ama sen onlar gibi olmasanda öyle görürler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
love sözleri koyan laflar teklif sözleri kral sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İtalyan Atasözleri ok Gözden ırak olan gönülden de ırak olur.
Cuma Mesajları ok Baba rızık kapısıdır, açmasını bilene; anne cennet kapısıdır, girmesini bilene; kardeş gönül aynasıdır, bakmasını bilene; eş, dost, hısım, akraba, konu komşu okyanustur, yüzmesini bilene; evlat deniz suyudur, ne içilir ne de vazgeçilir; torun ceviz içidir, sevmeye doyulmaz. Hayırlı cumalar dilerim.
Sponsorlu Bağlantılar
yazdıklarım sana dokunuyor. çünkü; sen yazdıklarımı okuyorsun, ben yaşattıklarını yazıyorum.Yazdıklarım sana dokunuyor. Çünkü; sen yazdıklarımı okuyorsun, ben yaşattıklarını yazıyorum.
kimine uzağımdır ben, kimine çok yakın. kimine içim ısınmaz, kimi içime sığmaz. kimileri canım, sol yanım, kimileri sabrım, sanki imtihanım.Kimine uzağımdır ben, kimine çok yakın. Kimine içim ısınmaz, kimi içime sığmaz. Kimileri canım, sol yanım, kimileri sabrım, sanki imtihanım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
benim olmani istiyorum. cunku sen herseyin en iyisine layiksin :)Benim olmani istiyorum. Cunku sen herseyin en iyisine layiksin :)
sırf biri iyi geceler demediği için iyi geçmeyen gecelere inanmıyorum ama sırf biri kopya vermedi diye iyi geçmeyen sınav diye bir şey var.Sırf biri iyi geceler demediği için iyi geçmeyen gecelere inanmıyorum ama sırf biri kopya vermedi diye iyi geçmeyen sınav diye bir şey var.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kardeşlik Sözleri) fatma uzun: benim için dostlukta kardşlikte berfinde başlıyor ;) <33 kavga edip beni tınlamasada kardeşim herzmn yanındayım onun özlüyorum onu ama o hala mutlu ben mutsuzum zaten hiç bir zamnda mutlu olamadım olamıcamda KARDEŞLER KAVGA ETMEZ nedensizce küsmez kardeş (Sizden Gelenler) ilkercem: vedalar zamansız olur (Ağır Sözler) Ata: Hayat budur paşam kimine uyar kimine koyar (Laf Sokan Sözler) Yok: Seni hatırlatan şarkıyı remix yapıp kopmasını da bilirim (Mevlid Kandili Mesajları) Muhammed A.: Dualarınız kabul MEVLÜ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
uğurlu sözler gurbet sözleri kaliteli sözler candan sözler
süslü sözler cep mesajları özlü sözler racon sözleri mutsuzluk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen