ozlem: İyi bir kalbin varsa yanlis anlasilman çok yuksek cunku onlar da seni kendisi gibi zanneder ama sen onlar gibi olmasanda öyle görürler

Anlamlı Sözler ok ozlem demiş ki:
İyi bir kalbin varsa yanlis anlasilman çok yuksek cunku onlar da seni kendisi gibi zanneder ama sen onlar gibi olmasanda öyle görürler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
tatlı sözler ürkütücü sözler hz ali sözleri sms mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sitem Sözleri ok Sen; benim sana ihtiyaç duyduğum zamanlarda olmamaya devam et. Sonra bir gün bakarsın ki; ben de yokum!
Can Alıcı Sözler ok Can çıkar, sen çıkmazsın benden.
Sponsorlu Bağlantılar
bazılarının ipiyle kuyuya inilmez! evet inilmez de, işte bunu hep kuyunun dibinde öğreniyor insan.Bazılarının ipiyle kuyuya inilmez! Evet inilmez de, işte bunu hep kuyunun dibinde öğreniyor insan.
özlediğim sevgi aşk değil, görünce doyduğum hazzı özledim. gençliği, güzelliği, maziyi değil kalbimde bıraktığın közü özledim.Özlediğim sevgi aşk değil, görünce doyduğum hazzı özledim. Gençliği, güzelliği, maziyi değil... Kalbimde bıraktığın közü özledim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çeşme bugün harikaydı ya. oradan da bodruma geçiyorum şimdi. evde gezmek harika :)Çeşme bugün harikaydı ya. Oradan da bodruma geçiyorum şimdi. Evde gezmek harika :)
müşteri: bu balıklar dişi mi, erkek mi? balıkçı: sen balıkları yiyecek misin sevişecek misin?Müşteri: Bu balıklar dişi mi, erkek mi? Balıkçı: Sen balıkları yiyecek misin sevişecek misin?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Adam Gibi Sözler) VAMPİR: AŞIK OLDUĞUN ZAMAN İLK GÖRÜŞTE DEĞİL , HER GÖRÜŞTE AŞIK OLACAKSIN..... ALINTIDIR (Muhteşem Sözler) İsimsiz: Gönlüme sığmayan özlem, gözyaşları ile dolup taşıyor kalbimden... (Hayat Sözleri) hülya: hayat bazen insanı öyle yoruyorki hayata yeniliyorsun elin kolun bağlanıyor fısıldayacak nefes bile bulamıyorsun. (Öfke Sözleri) kamuran taş: keşke affedici olsak kırgınlık bir tane olmuyor ki biriktiriyoruz kırgınlıklar çoğalınca öfke yükseliyor kin ve zarar verme aşamasına geliyor (Karşılıksız Aşk Sözleri) samet: hayat bir tiyatro oyunudur ve en zor rolü bana verdiler. önce sevip sonra ayrılmak
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
fransızca aşk sözleri muhteşem sözler polonya atasözleri almanca aşk sözleri
acı sözler karizma sözler avusturya atasözleri laf sokan sözler fenerbahçe sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen