özlem: Sevmek neguzel ozlemek neguzel allah herkese sevmeyi sevilmeyi nasip etsin engizelide sevdigiyle bir ömür boyu yasamayi

Özlem Sözleri ok özlem demiş ki:
Sevmek neguzel ozlemek neguzel allah herkese sevmeyi sevilmeyi nasip etsin engizelide sevdigiyle bir ömür boyu yasamayi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
damar sözler sihirli sözler huzur sözleri tasavvufi sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Platonik Aşk Sözleri ok Aşık değildir o, sadece kalbi şımarıyor bazılarının.
Yalnızlık Sözleri ok Al yalnızlığını gel, sıkılmayız. Senin yalnızlığın benim yalnızlığımla konuşur, biz ikimiz susarız.
Sponsorlu Bağlantılar
taş olmuş sanki kalbim; yine kırılmaktan korkup sevemiyor. umudum yok artık aşka ait. bir kalbim var; o da rabbıme ait!Taş olmuş sanki kalbim; Yine kırılmaktan korkup sevemiyor. Umudum yok artık aşka ait. Bir kalbim var; o da RABBİME ait!
başkasına beni seviyor mu sevmiyor mu diye sorman saçma, başkası ne bilecek? bu kalp benden sorulur, bilesin.Başkasına beni seviyor mu sevmiyor mu diye sorman saçma, başkası ne bilecek? Bu kalp benden sorulur, bilesin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ayaklarımın götürdüğü yere gidince, soluğu tavuk dönercide alıyorum.Ayaklarımın götürdüğü yere gidince, soluğu tavuk dönercide alıyorum.
hadi çal giderken kapımı diyen serdar ortaca sesleniyorum kapı giderken değil gelirken çalınır.'Hadi çal giderken kapımı' diyen serdar ortaca sesleniyorum kapı giderken değil gelirken çalınır.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kıskançlık Sözleri) zuhal: kıskancım ama okadarda deıl hersey dozunda olcak canımm amaa malesef esımm cok kıskanc ofssss ( (Sizden Gelenler) Muhammed: Beni sorarlarsa öldü deme bikerede dürüst ol öldürdüm de (Facebook Sözleri) Mert Kazım: Sosyal medya dışında kız tavlamayı bilmeyen bir nesil yetişiyor. - Şarjınız bitse nesliniz kuruyacak. :) (Platonik Aşk Sözleri) ceyda: Seven insan nerde oIsa sever ama uzakIik sevenIericin zor (Laf Sokan Sözler) muhammed: Bilirsin ben bela okumam allah selanı versin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yolculuk tatil sözleri rus atasözleri padişah sözleri ıftar mesajları
duyulmamış sözler dürüstlük sözleri bomba sözler orijinal sözler motivasyon sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen