özlem: Sevmek neguzel ozlemek neguzel allah herkese sevmeyi sevilmeyi nasip etsin engizelide sevdigiyle bir ömür boyu yasamayi

Özlem Sözleri ok özlem demiş ki:
Sevmek neguzel ozlemek neguzel allah herkese sevmeyi sevilmeyi nasip etsin engizelide sevdigiyle bir ömür boyu yasamayi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
jilet sözler sevenler ıçin sözler af dileme sözleri mektup yazıları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kapak Sözler ok Canım, sen o beyninle git kuş cennetinde yaşa!
Kıskançlık Sözleri ok Yanımda olmadığın halde kıskanıyorlar bizi! Birde yanımda olduğunu düşünsene, delirtiriz milleti! (:
Sponsorlu Bağlantılar
bazen çok uzaklara gitmek istiyor insan, kimsenin olmadığı ve kalbinin kırılmadığı yerlere.Bazen çok uzaklara gitmek istiyor insan, kimsenin olmadığı ve kalbinin kırılmadığı yerlere.
nerede yaşarsan yaşa, aklın neredeyse yüreğin orada oturur.Nerede yaşarsan yaşa, aklın neredeyse yüreğin orada oturur.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
biri seninle konuşmam gerek dediğinde hemen en son yaptığım kötü şeyler aklıma geliyor.Biri 'seninle konuşmam gerek' dediğinde hemen en son yaptığım kötü şeyler aklıma geliyor.
odamda giyiniyordum, anneme kemer nerede diye sordum, antalyada dedi belime ip bağlayıp öyle çıktım.Odamda giyiniyordum, anneme kemer nerede diye sordum, Antalya'da dedi... Belime ip bağlayıp öyle çıktım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Eski Sözler) ali can: insan hep sevdikIerinden birşeyIer bekIer onun içinde hayaI kırıkIığına uğruyorIar (Cezaevi Sözleri) Sevim çırak: ELBET BİRGÜN #MÜSLÜMATEŞ (Karşılıksız Aşk Sözleri) anonim: bu haftalarda yaşadığım sevgiyi beslediğim sevgiyi kimse beslememiştir. bazı şerefsiz erkekler yüzünden bizim gibi erkekler çekiyo ceremesini onlar üzüyo umutsuzluğa güvenszliğe neden oluyo ve seven teraf sevmekle arkadaşlar siz siz olun eğer sevdiğiniz varsa çekin köşeye açılın dökün içinizi bi kız için ilk defa göz yaşı döktüğümüü biliyorum siz siz olun vaktiniz zamanınız varken sevdiğinizle güzel birliktelik ve ilişki sürdürün sonsuza dek onu her an gördüğümde tüylerim diken diken yanımdan eçtiğinde nefesim sesini duyduğumda damarlarımdaki kan ve kalbim duruyo seviyorum seni SENİ ÇOK SEVİYORUM <3 ....K.... <3 (Evlilik Sözleri) birgül: bu sözleri ben de kullanmayı düşünüyorum :) (Dertli Sözler) Baran Jir Ekinci: ?UNUT??! Diyorlar Nede kolay söylüyorlar? Kurşun kalemin yazdığını silince bile izi kalıyor beyaz kağıt"ta.. Kalbe ?CAN? diye yazılanı nasıl sileyim iki satırda?!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
araba yazıları pişmanlık sözleri sinir sözler arabesk sözler
gurbet sözleri can yakan sözler hz ali sözleri kıl sözler akıllı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen