Neşe: Ramazanı dört gözle bekledik ve geldi sonunda. 2014 yılının ilk orucunu tuttuk Allahın izniyle. Buradan da en güzle iftar mesajları ve sözlerine ulaştım. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.

İftar Mesajları ok Neşe demiş ki:
Ramazanı dört gözle bekledik ve geldi sonunda. 2014 yılının ilk orucunu tuttuk Allahın izniyle. Buradan da en güzle iftar mesajları ve sözlerine ulaştım. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
dua sözleri şizofrenik sözler jilet sözler sevgiliye güzel sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağır Sözler ok Bana Kullandığın o ağır Laflar Dönüp Dolaşıp Sana Kdv Olarak geri Dönecek Sen Bunların Hesabını yaparken Ben Sana Gülüp Geçeceğim.
Can Alıcı Sözler ok Kalpten düşen, gözden de düşer.
Sponsorlu Bağlantılar
çok mu şey istiyorum, sadece evimiz sen koksun yeter!Çok mu şey istiyorum, sadece evimiz sen koksun yeter!
sesini değil, sözünü yükseltmeli insan. çünkü gök gürültüleri değil, yağmurlardır yaprakları yaşatan.Sesini değil, sözünü yükseltmeli insan. Çünkü gök gürültüleri değil, yağmurlardır yaprakları yaşatan.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hayat mutfak olsa biz sarı bez oluruz be kardeşim.Hayat mutfak olsa biz sarı bez oluruz be kardeşim.
acayip bir milletiz. camı sildiğimizde heyt be ayna gibi oldu, aynayı sildiğimizde de yavrum benim be cam gibi oldu diyoruz.Acayip bir milletiz. Camı sildiğimizde 'heyt be ayna gibi oldu', aynayı sildiğimizde de 'yavrum benim be cam gibi oldu' diyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yararlı Sözler) mehmet klıç: Ezenin dostu olma ezilenin dosttu olki mezar taşına iddeyil yiğid yassınlar. (Ağır Sözlü Sözler) ECEM: GÜZEL SÖZLER ÇOK BEĞENDİM HARİKAA (Laf Sokan Sözler) tutku: Sendeki hava bnm arabanın lastiklerinde de var canım unutma (Komik Sözler) Şirine: Onu bunu birakinda geçenlrde bi kız bana dediki ay beni her gün istemeye geliyolar bende dedim ki "UCUZ MALİN ALİCİSİ ÇOOOK OLUR" bi morardi anlatamam.... (Tatlı Sözler) Filiz Sevgi Ömür: Ne Zaman Denizler Çöl Çöller Deniz Olursa Kayalarda Gül Güllerde Nilüferler Biterse işte O Zaman Senden Vaz Geçerim Vedat Güner Seni Seven Ve Daima Sevecek Olan Filiz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
damar sözler korkunç sözler teşekkür sözleri mevlana sözleri
gürcü atasözleri araba sözleri asker sözleri ıbretlik sözler bağışlama sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen