Neşe: Ramazanı dört gözle bekledik ve geldi sonunda. 2014 yılının ilk orucunu tuttuk Allahın izniyle. Buradan da en güzle iftar mesajları ve sözlerine ulaştım. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.

İftar Mesajları ok Neşe demiş ki:
Ramazanı dört gözle bekledik ve geldi sonunda. 2014 yılının ilk orucunu tuttuk Allahın izniyle. Buradan da en güzle iftar mesajları ve sözlerine ulaştım. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
dünya ıle ılgili sözler havalı sözler bomba sözler polonya atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Zalim Sözler ok Dünyanın en güzel gözlerine sahipti ama yanlış yere bakıyordu, işte.
Bomba Sözler ok Masal kitabı qibisin. Okunması qüzel ama inanması zor !
Sponsorlu Bağlantılar
o kadar çok sahte gülücük atıyorum ki, gerçekte nasıl güldüğümü unuttum.O kadar çok sahte gülücük atıyorum ki, gerçekte nasıl güldüğümü unuttum.
annem ben ölürsem dediğinde bile kalbim sıkışıyor. benden önce gitme anne, sana herkesten çok ihtiyacım var.Annem 'ben ölürsem' dediğinde bile kalbim sıkışıyor. Benden önce gitme anne, sana herkesten çok ihtiyacım var.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sevgilisi olduğu halde, facede ayrılık sözleri yazanlar bi odaya toplansın, benzin ve çakmakla bir şey deneyeceğim.Sevgilisi olduğu halde, facede ayrılık sözleri yazanlar bi odaya toplansın, benzin ve çakmakla bir şey deneyeceğim.
-bakkal amca, bu sinek ilacının tarih geçmiş. -tabi evlat getir hemen değişelim, sinekler zehirlenir falan, allah korusun.-Bakkal amca, bu sinek ilacının tarih geçmiş. -Tabi evlat getir hemen değişelim, sinekler zehirlenir falan, Allah korusun.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) ferşil: Sonbaharda aradığım güneşi senin gözlerinde buldumm... F Ş (Kral Sözler) betulselin: Abi sözler harıka bayıldım tam kral sözler (Resimli Güzel Sözler) Nadide: Cok güzel.. (Kapak Laflar) cimbom: Uzaktan adamsın ama, Adamlıktan uzaksın (Sizden Gelenler) nahaaaaaaaaa: keşke sende benim sevdigimi bildigin halde sevseydi sanki ne vardı beni bu kadar aglatacak
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sempatik sözler dini sözler etkileyici sözler üzüntülü sözler
hollandaca sözler çin atasözleri zafer bayramı mesajları hint atasözleri hüzünlü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen