Neşe: Ramazanı dört gözle bekledik ve geldi sonunda. 2014 yılının ilk orucunu tuttuk Allahın izniyle. Buradan da en güzle iftar mesajları ve sözlerine ulaştım. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.

İftar Mesajları ok Neşe demiş ki:
Ramazanı dört gözle bekledik ve geldi sonunda. 2014 yılının ilk orucunu tuttuk Allahın izniyle. Buradan da en güzle iftar mesajları ve sözlerine ulaştım. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
ınce sözler koyan sözler değişik sözler aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşk Sözleri ok SESİNE MEVSİMLERİN EĞİLDİĞİ, GÖZLERİNE BAHARIN AĞLADIĞI,AĞLAR GİBİ GÜLMENİ,DOKUNUŞLAR GÜLECEK GİBİ DURAN YÜZÜNÜ ÖZLEDİM..
İnce Sözler ok Sudan sebepler değil mi damla damla birikip boğulmaya yol açan.
Sponsorlu Bağlantılar
önce sevdiğin terk eder seni, ardından uykun. sonra, ne sevdiğin gelir, nede uykun.Önce sevdiğin terk eder seni, ardından uykun. Sonra, ne sevdiğin gelir, nede uykun.
sana benimle çok mutlu olursun diyemem ama mutsuz olacaksak da beraber mutsuz oluruz diyebilirim.Sana 'benimle çok mutlu olursun' diyemem ama mutsuz olacaksak da beraber mutsuz oluruz diyebilirim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
2 saattir tuvaletin ışığı yanıyor herkes biri var sanıyor. az evvel evde yoklama yaptık, boş olduğunu anladık. bir olayı daha ailecek çözdük.2 Saattir tuvaletin ışığı yanıyor herkes biri var sanıyor. Az evvel evde yoklama yaptık, boş olduğunu anladık. Bir olayı daha ailecek çözdük.
hunharca düğüm atılmış naylon poşetinin düğümünü açamayınca yan tarafından yırtan adam eşittir adam gibi adam.Hunharca düğüm atılmış naylon poşetinin düğümünü açamayınca yan tarafından yırtan adam eşittir 'adam gibi adam'.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Korkunç Sözler) Fatma: Paranın hesabını iyi bilen, yaptığı kötülüğün hesabından kaçar. (Motivasyon Sözleri) sedat: HERKES PİNOKYO OLMA ŞANSINA SAHİP DEĞİLDİR KİMİLERİ ODUN OLARAK KALIR. ( sedat ın günlüğü.) (Yıkıcı Sözler) damla: Gidisim degil guzelim,gulusum koyacak!!! (Ürkütücü Sözler) suleyman: Bir gun menim bawqalari kimi olmadigimi anlayacaqsan.ancaq o gun sen menimchun bawqasi olacaqsan... (Yalan Sözler) Altan: Arkadaşlar bana yalan söyleyen birisi var ama ben onu çok seviyorum napabilirim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ölüm sözleri teklif sözleri güven sözleri motivasyon sözleri
değişik sözler özenli sözler bilinmeyen sözler uğurlu sözler özlü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen