Neşe: Ramazanı dört gözle bekledik ve geldi sonunda. 2014 yılının ilk orucunu tuttuk Allahın izniyle. Buradan da en güzle iftar mesajları ve sözlerine ulaştım. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.

İftar Mesajları ok Neşe demiş ki:
Ramazanı dört gözle bekledik ve geldi sonunda. 2014 yılının ilk orucunu tuttuk Allahın izniyle. Buradan da en güzle iftar mesajları ve sözlerine ulaştım. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
Bu sözü paylaş!
Sponsorlu Bağlantılar
duyulmamış sözler mısır atasözleri güzel laflar felsefi sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Dom!nik: Bazen sadece tüm acılardan uzaklaşmak istiyorum ama sadece tek yaptığım müzikle beraber acıları tekrardan hatırlamak. (Komik Sözler) MKaynak: Az Önce Telefonumun Işığı Yanar Gibi Oldu Sanki Biriniz Mesaj Çekicektide Vazgeçti Gibi. Kim o Kim ? #MKaynak (Korkunç Sözler) irem: sana seni seviyorum demekten o kadar yoruldum ki artık sadece sessizce seni izliyorum. (Araba Sözleri) ZaZa Bey: ELa GözLümüN NaZına ForD'un Ara GazıNa HasTayım (Bilgisayar Sözleri) tamer: Hayatımıza güçIü bi reset atmak Iazım, bide iyi bir virüs programı yükIemek Iazımki her önümüze geIen girmesin hayatımıza
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
minibüs yazıları japon atasözleri gurbet sözleri acımasız sözler
sabır sözleri alçak gönüllülük sözleri duygusal sözler kibar sözler adam gibi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen