Fatih: İslem aleminin ramazanı mübarek olsun. Herkese hayırlı iftarlar. Denizliden Fatih.

İftar Mesajları ok Fatih demiş ki:
İslem aleminin ramazanı mübarek olsun. Herkese hayırlı iftarlar. Denizliden Fatih.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
hiphop sözleri kapak sözler kıskançlık sözleri ülkücü sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağır Sözlü Sözler ok Bazı insanlar yeni küfürler üretmem için ilham kaynağı resmen!
Sevgi Sözleri ok Seviyorum Derken Kaybettim Seni Anlıyorum Seni Sevgi Sözleri Söylerken Sözlerde Kalmış Sevgim, Seni Seviyorum Dilberim..
Sponsorlu Bağlantılar
özür dilemek de basittir, kalp kırmak da. ancak ikisi arasındaki enerji çok farklıdır; birisi fetheder, birisi zulmeder.Özür dilemek de basittir, kalp kırmak da. Ancak ikisi arasındaki enerji çok farklıdır; birisi fetheder, birisi zulmeder.
kardelene sormuşlar bütün, çıçekler sıradan yerlerde açıp ınsanlara yakın dururken sen neden böyle yüksek dağlarda açarsın. kardelen şöyle cevap vermiş: gülü seven dıkenını, benı seven ölümü göze alır demiş.KARDELENE sormuşlar bütün, ÇİÇEKLER sıradan yerlerde açıp İNSANLARA yakın dururken sen neden böyle yüksek DAĞLARDA açarsın. KARDELEN şöyle CEVAP vermiş: GÜLÜ seven DİKENİNİ, BENİ seven ÖLÜMÜ göze alır demiş.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
telefonumun şarjı %1 olduğunda, prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan doktor gibi hissediyorum.Telefonumun şarjı %1 olduğunda, prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan doktor gibi hissediyorum.
yürürken ayağımız takılınca bir de geri dönüp o noktaya trip atmıyor muyuz, bayılıyorum bize.Yürürken ayağımız takılınca bir de geri dönüp o noktaya trip atmıyor muyuz, bayılıyorum bize.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Küsme Sözleri) esmaa nur: aşkı bilen küslüğü bilir ona seni seviyorum deme zor gelir insana (Zehir Sözler) elazigle: Elazgli sozlere gelin (Dertli Sözler) elanur: hiç biri benim sıkıntılarım gibi olamaz (İntikam Sözleri) Rukiş:): Tenekelik gevşeklik kisiliğinde var ey insan (Sizden Gelenler) boşver gitsin: Bir insanın sizi sevdiğini ondan daha iyi olunca anlarsınız. Kıskanıyorsa dost görünümlü düşmandır.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
küçük sözler cumhuriyet bayramı mesajları beşiktaş sözleri mafya sözleri
sms mesajları başsağlığı mesajları adam gibi sözler atarlı sözler anlamlı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen