Konyadan Fatih: Herkese hayırlı iftarlar canlar

İftar Mesajları ok Konyadan Fatih demiş ki:
Herkese hayırlı iftarlar canlar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
sevgiliye uyku mesajları elveda sözleri gözlerle ılgili sözler özenli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşk Espirileri ok Sen likor gibi tatli, tekila gibi carpici, viski gibi asil, konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhtesemsin.
Can Alıcı Sözler ok Bir ev ancak ona sahip olan bir kadın olduğu zaman ev olur. Aynı bir erkeğin adam olması gibi.
Sponsorlu Bağlantılar
birbirimizi görmezden gelsek, yüreğimiz de selamı keser mi acaba?Birbirimizi görmezden gelsek, yüreğimiz de selamı keser mi acaba?
kursak diye bir yer var. heveslerimiz, hayallerimiz, sevdiklerimiz, dostluklarımız hepsi orada.Kursak diye bir yer var. Heveslerimiz, hayallerimiz, sevdiklerimiz, dostluklarımız hepsi orada.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bu hayatta kıskandığım bi insan tipi varsa o da gamsız insandır. dert yok, tasa yok, keder yok. her şey güzel, bana da gamsızlık verin.Bu hayatta kıskandığım bi insan tipi varsa o da gamsız insandır. Dert yok, tasa yok, keder yok. Her şey güzel, bana da gamsızlık verin.
ayarsız su damacana pompaları yüzünden allahım ne olur taşmasın diye diye okunmuş su içiyoruz.Ayarsız su damacana pompaları yüzünden 'Allahım ne olur taşmasın' diye diye okunmuş su içiyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) brcu: Doğan her günün sabahında gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi aşk (Resimli Komik Sözler) buse: +knk kantine gidelim mi - yok knk yorgunum +ben ısmarlicam ona göre -koş lan koş zil çalcak (Felsefi Sözler) Beyaz: Kuvvete dayanmayan adalet güçsüz, adalete dayanmayan kuvvet acımasızdır. (Kırıcı Sözler) vazgecilmezim sin: Vazgeçilmezim Sin. 58 dakika önce, Gaziantep yakınlarında ASLA KİMSEYE (vazgeçilmezim sin) DEME ÇUNKU KİMSE VAZGECİLMEZ DEGİLDİR VAZGECTİKLERİM İYİ BİLİR (Dostluk Sözleri) Thug lifeci jojuk: ağır geliyosa benle yaşam çarpı işareti orda 2le paşam
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yalan sözler araba yazıları aşık edici sözler mevlid kandili mesajları
üzüntülü sözler love sözleri kıymetli sözler tebrik sözleri araba sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen