Hüseyin: Başı rahmet ortası merhamet sonu ise cehennemden azad olan mübârek ramazan ayının hayırlara vesile olmasini dilerim, hayırlı İftarlar. Uşaktan Hüseyin.

İftar Mesajları ok Hüseyin demiş ki:
Başı rahmet ortası merhamet sonu ise cehennemden azad olan mübârek ramazan ayının hayırlara vesile olmasini dilerim, hayırlı İftarlar. Uşaktan Hüseyin.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
dokunaklı sözler zalim sözler kutlama sözleri ıngilizce sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ünlü Sözler ok Sevgi Susuzluğu Çekenler de aşk denilen bir serap Göremezlermi
Candan Sözler ok Sevgimiz yavas yavas süzülen çisil yagmur gibi ama irmaklari tasiran cinsten
Sponsorlu Bağlantılar
hadi yanıma gel de uyuyalım. sen de özlemedin mi? kelimelere gerek yok, sussan da olur. gözlerin yeter. biraz kokuna ihtiyacım var biraz da gözlerine.Hadi yanıma gel de uyuyalım. Sen de özlemedin mi? Kelimelere gerek yok, sussan da olur. Gözlerin yeter. Biraz kokuna ihtiyacım var biraz da gözlerine.
yokluğum değiştirmiş seni. en çokta edebini. sen hangi ellere kaptırdın ki kendini? oysa ben allaha emanet etmiştim seni.YokLuğum değiştirmiş seni. En çokta edebini. Sen hangi eLLere kaptırdın ki kendini? Oysa Ben ALLAH'a emanet etmiştim seni.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kendi düşen ağlar mı ağlamaz mı bilemem ama kendi kendine düşersen ben gülerim.Kendi düşen ağlar mı ağlamaz mı bilemem ama kendi kendine düşersen ben gülerim.
bir kızın hayatta aldığı en büyük risk, yeni oje sürülmüş parmaklarıyla üstünü giymektir.Bir kızın hayatta aldığı en büyük risk, yeni oje sürülmüş parmaklarıyla üstünü giymektir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) kerem:): senin yaptıgın atar bu bedene renk katar (Evlilik Sözleri) ayse: En guzel yon tarifi esim. diyerek seni gostermek (Doğru Sözler) yılmaz: En güzeI nimet ömür boyu vereceğin sevgidir işte bu sevgiyi öperde nimet misaIi başımıza götürürüz (Aşık Edici Sözler) EnEs: En güzel aşk yaşanmamış olandır (İçten Sözler) Hakkı Ufuk: Bir sen varsın, Bir de senin yerinde olmak isteyenler..! Sadece bil istedim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
uyuz sözler dertli sözler mevlid kandili mesajları ıspanyolca atasözleri
love sözleri yalnızlık sözleri cuma sözleri süslü sözler azerbaycan atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen