Hüseyin: Başı rahmet ortası merhamet sonu ise cehennemden azad olan mübârek ramazan ayının hayırlara vesile olmasini dilerim, hayırlı İftarlar. Uşaktan Hüseyin.

İftar Mesajları ok Hüseyin demiş ki:
Başı rahmet ortası merhamet sonu ise cehennemden azad olan mübârek ramazan ayının hayırlara vesile olmasini dilerim, hayırlı İftarlar. Uşaktan Hüseyin.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
ılginç sözler polis sözleri miraç kandili mesajları rap sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Yalan Sözler ok Seni Okadar Çok Seviyorumki Seninle Cehenneme Bile Giderim.. ( Yalan )
Türk Atasözleri ok Et tirnaktan ayrilmaz.
Sponsorlu Bağlantılar
aslında hayatın en güzel anı; her şeyden vazgeçtiğinde, seni hayata bağlayan birinin olduğunu düşündüğün andır.Aslında hayatın en güzel anı; her şeyden vazgeçtiğinde, seni hayata bağlayan birinin olduğunu düşündüğün andır.
bir daha karşıma çıkma! ya ezer geçerim, yada güler geçerim!Bir daha karşıma çıkma! Ya ezer geçerim, yada güler geçerim!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
şimdi huzurlarınıza eski sevgiliye tekrar yavşamak için en çok söylenen yalan geliyor: dün seni rüyamda gördüm, napıyosun iyisin dimi ;) ?Şimdi huzurlarınıza eski sevgiliye tekrar yavşamak için en çok söylenen yalan geliyor: dün seni rüyamda gördüm, napıyosun iyisin dimi ;) ?
ınsanların düzenli ilişkisi var. benim düzenli konuştuğum birisi bile yok. benim uykum bile düzenli değil.İnsanların düzenli ilişkisi var. Benim düzenli konuştuğum birisi bile yok. Benim uykum bile düzenli değil.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karizma Sözler) kadir: Bu alemde aci bademde daktilo daha yanlis kelime yazmadi (Atarlı Sözler) Emre: Ya bir yol bul.Ya bir yol aç.Yada yolumdan çekil.. (Sizden Gelenler) Çiğdem Karakoyun: Umudun umuda ettiği yolculukta. Benimde umutlarıma bir yer varmı orda. (Azerice Aşk Sözleri) Park Shin Hye: Super sözlerdi elaaa ^-^ (Koyan Laflar) Arjin: İnsanların kader dedikleri şey aslında kendi APTALLIKLARIDIR!!!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ramazan bayramı mesajları berat kandili mesajları öğretmenler günü mesajı adam gibi sözler
kadir gecesi mesajları kapak sözler portekizce atasözleri galatasaray sözleri küçük sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen