selin: hepsi güzel hele kskananla sözü daha güzel eğer biri sizi kıskanıyorsa bu lafı diyenilirsiniz yani eğlenceli site başka bişey dememe gerek yok zaten süper ve tek kelimele harika ya bayıldımmmmmmmmmmmmmmm

Can Alıcı Sözler ok selin demiş ki:
hepsi güzel hele kskananla sözü daha güzel eğer biri sizi kıskanıyorsa bu lafı diyenilirsiniz yani eğlenceli site başka bişey dememe gerek yok zaten süper ve tek kelimele harika ya bayıldımmmmmmmmmmmmmmm
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
portekizce atasözleri arap atasözleri duygusal sözler araba sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Arnavut Atasözleri ok Duşmana doğruyu söyleme.
Anlamlı Sözler ok Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse?siz aşıksınız?
Sponsorlu Bağlantılar
o değil de sabahlara kadar uyumuyorum ya, bu gözlerimin hiç bir suçu yoktu.O değil de sabahlara kadar uyumuyorum ya, bu gözlerimin hiç bir suçu yoktu.
boğazıma kadar umutsuzluğa batmışken bir ümit dalına tutundum. umarım elimde kalmaz.Boğazıma kadar umutsuzluğa batmışken bir ümit dalına tutundum. Umarım elimde kalmaz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kaybettiğin eşyayı 2 saat ararsın ve en az 100 defa önünden geçtiğin yerde bulursun ya; ışte o çok koyar insana.Kaybettiğin eşyayı 2 saat ararsın ve en az 100 defa önünden geçtiğin yerde bulursun ya; İşte o çok koyar insana.
dilenciye bozuk 10 lira verdim bir de parayı sayıyor sanki borcum var.Dilenciye bozuk 10 lira verdim bir de parayı sayıyor sanki borcum var.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) salih: diyarbakır ceza evindeki kardaşım elbet bir gün özgürlügüne kavuşacaksın kemal baba o şimdi mahkum (Cezaevi Sözleri) ebru: Benim kocamda cezaevinde onu cok ama cok seviyorum hayatimin anlami bu sehirde sensiz nefes alamiyorum (Mutsuzluk Sözleri) Derya: Mutluluk kapimi calmadi gtti. (Dini Sözler) murat25: ÇaresizIiğimizin tek çaresi, Sensin AIIahım... (Oturtan Sözler) mustafa toprak318 cr7: söz bilirsen söyle senden ibret alsınlar söz bilmiyorsan sükut et seni insan sanasınlar..?
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
geçmiş olsun mesajları mafya sözleri kazakistan atasözleri davetiye sözleri
uyuz sözler güven sözleri bağışlama sözleri hiphop sözleri elveda sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen