tenay: Aşkta hep acı çekiyoruz mutluluk bunun neresinde... :((

Yalnızlık Sözleri ok tenay demiş ki:
Aşkta hep acı çekiyoruz mutluluk bunun neresinde... :((
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
ünlü sözler mektup yazıları dini sözler almanca sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dini Sözler ok Anne'nin yaptığı dua en çabuk kabul olan dualardandır. Rabbim, bizleri annemizin hayır dua'sını alanlardan eyle! Amin.
İftar Mesajları ok Okyanusların Derinligindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, Gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, Bu Ramazanda Dualar su Olsun Hak Yolunda..
Sponsorlu Bağlantılar
sen benim olamadıklarım ol. ıyi ol mesela, mutlu ol, huzurlu ol, aşk ol ve seni bana sevdirene emanet olSen benim olamadıklarım ol. İyi ol mesela, mutlu ol, huzurlu ol, aşk ol ve seni bana sevdirene emanet ol...
o uyuduysa benim için gün bitmiştir, diyebileceğiniz biri olmalı hayatınızda.O uyuduysa benim için gün bitmiştir, diyebileceğiniz biri olmalı hayatınızda.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir gün çok param olursa bir havaalanı inşa ettirip adını mutluluk koyacağım. böylece isteyen herkes mutluluktan uçacak. kafam yine zehir gibi. :dBir gün çok param olursa bir havaalanı inşa ettirip adını mutluluk koyacağım. Böylece isteyen herkes mutluluktan uçacak. Kafam yine zehir gibi. :D
bir evladın perde takmaktan sonraki en önemli görevi, evde kimse yokken gelen telefon üzerine buzluktaki kıymayı dışarıya çıkarmaktır.Bir evladın perde takmaktan sonraki en önemli görevi, evde kimse yokken gelen telefon üzerine buzluktaki kıymayı dışarıya çıkarmaktır.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) YAVUZ ÇOCUĞU: Atara atar gidere gider Yavuz Çocuğuz şeklimiz yeter. (Gözyaşı Sözleri) yagmur: Cox sag olun (Duygusal Sözler) gamze: bence güzel ama bir insan verdiği emeğe mi ağlar (Havalı Sözler) Pasta: Hayatı ciddiye alırsan canını çok yakar (Sizden Gelenler) 😑: Aşktan korksaydık dizi izlemezdik
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
beşiktaş sözleri değişik sözler ağır sözler ıran atasözleri
mafya sözleri asker sözleri özür mesajları deli sözler ramazan bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen