tenay: Aşkta hep acı çekiyoruz mutluluk bunun neresinde... :((

Yalnızlık Sözleri ok tenay demiş ki:
Aşkta hep acı çekiyoruz mutluluk bunun neresinde... :((
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
gürcü atasözleri oturtan sözler ıngilizce aşk sözleri sevgi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İçten Sözler ok Durduramaz Kimse içimdeki seni Seviyorum Seni varmı Ötesi?
Jilet Sözler ok Yeryüzünde, aynı kadının başka bir erkeğe, bir zamanlar sana baktığı gibi baktığını görmek kadar büyük bir acı yok.
Sponsorlu Bağlantılar
bir cuma sabahı gibi bir tebessüm etsen diyorum sevgili. cuma kadar bereketli, cuma kadar güzel. cumanız mübarek olsun.Bir cuma sabahı gibi bir tebessüm etsen diyorum sevgili. Cuma kadar bereketli, cuma kadar güzel. Cumanız mübarek olsun.
öyle bir sessizlik ki bendeki, dışım sükut içim çığlıkla dolu.Öyle bir sessizlik ki bendeki, dışım sükut içim çığlıkla dolu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hava sıcakken hiç birşey yapasım gelmiyor. aslında soğukken de yapasım gelmiyor. havayla ilgisi yok galiba.Hava sıcakken hiç birşey yapasım gelmiyor. Aslında soğukken de yapasım gelmiyor. Havayla ilgisi yok galiba.
gece korktuğumuz da yorganı kafamıza kadar niye çekiyoruz? hırsız yada katil gelse üzerinde yorgan var lan kıyamam, öldüremem mi diyecek? :)Gece korktuğumuz da yorganı kafamıza kadar niye çekiyoruz? Hırsız yada katil gelse 'üzerinde yorgan var lan kıyamam, öldüremem' mi diyecek? :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kızgınlık Sözleri) ozkan: Sensiz nefes alamam diyenler simdi baskalari ile nefes nefeseler (Sizden Gelenler) necati: benim çok sevilmeye değil hep sevilmeye ihtiyacım var (Koyan Sözler) habibe: Kara kalem yapmayi seviyorum cunku kimin ne renk oldugunu cozemedim (Özel Sözler) yakup: güzel sözler (Dua Sözleri) misafir: çççoooooooooookkkkkkkkk güzel
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mutsuzluk sözleri sağlık sözleri hoş sözler cuma sözleri
kıl sözler enteresan sözler sevgiliye güzel sözler kötü laflar felsefi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen