Alaaddin Çöl: Sahura ben sizi uyandırırım bahanesiyIe bu saate kadar biIgisayar başında rahat rahat takıIan kardeşim sana da hayırIı sahurIar.

İftar Mesajları ok Alaaddin Çöl demiş ki:
Sahura ben sizi uyandırırım bahanesiyIe bu saate kadar biIgisayar başında rahat rahat takıIan kardeşim sana da hayırIı sahurIar.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
jilet sözler yeni yıl mesajları kazakistan atasözleri kızılderili atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Racon Sözleri ok HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim
Çılgın Sözler ok Sen olabilmek benim ne haddime, anca harflerinin aşığı olabilirim!
Sponsorlu Bağlantılar
karakteri menfaatlerine göre şekillenen insanlar, hiçbir zaman sahip olamayacakları şeylerin peşinden koşarlar. onur ve haysiyet gibi!Karakteri menfaatlerine göre şekillenen insanlar, hiçbir zaman sahip olamayacakları şeylerin peşinden koşarlar. Onur ve haysiyet gibi!
bazen yalnız olmak daha iyi, kimse seni kıramıyor!Bazen yalnız olmak daha iyi, kimse seni kıramıyor!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tayt giyen şişman kızlara tam alıştık derken, fileli çorap giyenleri çıktı. ne la öyle ağlara takılmış balina gibi. :)Tayt giyen şişman kızlara tam alıştık derken, fileli çorap giyenleri çıktı. Ne la öyle ağlara takılmış balina gibi. :)
küçükken saklambaç oynarken kimse beni bulmazdı çünkü eve gidip uyurdum.Küçükken saklambaç oynarken kimse beni bulmazdı çünkü eve gidip uyurdum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Sözler) serhet botan: kadina haksizlik yapmislr nehir (Damardan Sözler) hülya: süper (Kapak Laflar) derya: size laf koyayım mı laf koyulmaz sokulur (Güldüren Sözler) boğatır: Neden instagrama cok az foto atiyosun diyolar ya olum guzel ciktigimiz fotograf varda biz mi atmiyoz (Manyak Sözler) seda sevil: inadına gülümse hayata
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yıkıcı sözler atarlı sözler giderli sözler çin atasözleri
oturtan laflar özel sözler orijinal sözler ramazan bayramı mesajları kadir gecesi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen