Alaaddin Çöl: Sahura ben sizi uyandırırım bahanesiyIe bu saate kadar biIgisayar başında rahat rahat takıIan kardeşim sana da hayırIı sahurIar.

İftar Mesajları ok Alaaddin Çöl demiş ki:
Sahura ben sizi uyandırırım bahanesiyIe bu saate kadar biIgisayar başında rahat rahat takıIan kardeşim sana da hayırIı sahurIar.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
kısa aşk sözleri motivasyon sözleri sevgi sözleri avustralya atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Gıcık Sözler ok Gittiği için arkasından üzüleceğim tek şey, internet.
Kıl Sözler ok Aferin kirpik, gözüme girdin!
Sponsorlu Bağlantılar
bütün dualarınızın ve ısteklerinizin yaradanımın katında en kısa sürede kabul edilip size ve de sevdiklerinize huzur mutluluk, neşe bereket getirmesi dilekleriyle hayirlı cumalar..Bütün Dualarınızın Ve İsteklerinizin Yaradanımın Katında En Kısa Sürede Kabul Edilip Size Ve De Sevdiklerinize Huzur Mutluluk, Neşe Bereket Getirmesi Dilekleriyle HAYIRlı CUMALAR..
sezon finali gibi gözlerin var be sevgili, her bakışta bitirdi beni!Sezon finali gibi gözlerin var be sevgili, her bakışta bitirdi beni!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hiç unutamam, matematikten bi kere 20 almıştım, hoca kesin kopya çektin diye yine 0 vermişti. :)Hiç unutamam, matematikten bi kere 20 almıştım, hoca kesin kopya çektin diye yine 0 vermişti. :)
okey oynarken elin nasıl sorusuna manikürlü! diyen kıza burdan alkış yolluyoruz =)Okey oynarken 'Elin nasıl' sorusuna 'Manikürlü!' diyen kıza burdan alkış yolluyoruz =)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) Emre: Bazi insanlara ne kadar deger verirsen ver onlarin degeri hep sifirdir. (Resimli Güzel Sözler) sertap: Seni sensiz günlere say. Gercekten sözler anlamli teşekkürler herkese. (İftar Mesajları) Bir Bigli: Sahurda soğuk su içerseniz sabah susuzluğunuz artar arkadaşlar. Bu yüzden ılık su içmeye dikkat edin. (Galatasaray Sözleri) Emin: Ahu eman derdu zaman (Resimli Komik Sözler) CEYCEY: +Ağladın mı sen? -Evet nerden anladın? +Kalbim acıdı -Oha yerim +şaka lan kolunda sümük var
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sitem sözleri nefret sözleri unutulmaz sözler muhteşem sözler
sitem sözleri amerikan atasözleri atarlı sözler evlilik sözleri kıskançlık sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen