Alaaddin Çöl: Sahura ben sizi uyandırırım bahanesiyIe bu saate kadar biIgisayar başında rahat rahat takıIan kardeşim sana da hayırIı sahurIar.

İftar Mesajları ok Alaaddin Çöl demiş ki:
Sahura ben sizi uyandırırım bahanesiyIe bu saate kadar biIgisayar başında rahat rahat takıIan kardeşim sana da hayırIı sahurIar.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
karşılıksız aşk sözleri azeri sevgi sözleri akıllı sözler dertli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kötü Sözler ok Keşke sende aşkı gözlerine değil de, kalbine bakarak öğrenmiş olsaydın.
Hasret Sözleri ok Öyle özlersin ki, gel diyemezsin. Sadece beklersin.
Sponsorlu Bağlantılar
sen onun uğruna nelerden vazgeçersin de o bir hiç uğruna senden vazgeçer. kimseye kendinden fazla güvenme, herkes bir gün el olur gider.Sen onun uğruna nelerden vazgeçersin de o bir hiç uğruna senden vazgeçer. Kimseye kendinden fazla güvenme, herkes bir gün el olur gider.
sana da yazıklar olsun be papatyam! bir seviyoru sığdıramadın onca yaprağının arasına.Sana da yazıklar olsun be papatyam! Bir 'Seviyor'u sığdıramadın onca yaprağının arasına.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
millet ruh eşini buluyor, ben sabahları çorabımın tekini bulamıyorum. nerede yanlış yapamıyorum acaba? (:Millet ruh eşini buluyor, ben sabahları çorabımın tekini bulamıyorum. Nerede yanlış yapamıyorum acaba? (:
kendi düşen ağlar mı ağlamaz mı bilemem ama kendi kendine düşersen ben gülerim.Kendi düşen ağlar mı ağlamaz mı bilemem ama kendi kendine düşersen ben gülerim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) ekrem türkoğlı: ben çacuğumun adını mafya koysam ben mafya babası mı olacam :D ... (Koyan Sözler) kübraa: Yalnızlık çağımızın hastalığı, Fakat ilacı bulunamadı :-X♡♥♡♥ (Sizden Gelenler) Yasin Kıraç: Eğer olurda bir gün ölürsem; Biyerlere kına yakmayı unutma ... (Sizden Gelenler) Türkan Tülly Aydin: Senden Başka Kimseye Yakışmayan Küfürlerim Var Benim (Aile İçin Sözler) şirine: anneme bağırdıktan 3 saniye sonra hemen pişman oluyorum. onu çok ama çok seviyorum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
süper sözler fenerbahçe sözleri uyuz sözler can alıcı sözler
çapkınlık sözleri güzel laflar küçük sözler sihirli sözler manalı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen