Alaaddin Çöl: Sahura ben sizi uyandırırım bahanesiyIe bu saate kadar biIgisayar başında rahat rahat takıIan kardeşim sana da hayırIı sahurIar.

İftar Mesajları ok Alaaddin Çöl demiş ki:
Sahura ben sizi uyandırırım bahanesiyIe bu saate kadar biIgisayar başında rahat rahat takıIan kardeşim sana da hayırIı sahurIar.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
laf sokan sözler türkiye sözleri yararlı sözler muhteşem sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Giderli Sözler ok Masal kitabı gibisin, okuması güzel ama inanması zor.
Hüzünlü Sözler ok NedeN??? NedeN? sevmediN beNi???? seNi ölümüne sevdiM ama seNi sevdimde Ne oldu beN öldüM ( bu sözlerimi yazdıgımda ben ölmüş olcam nejdet seni gercekten sevdim halada sevicem ölmüş olsam bilee?.
Sponsorlu Bağlantılar
fırtınalar değil, aramızdaki bağ kopuyor!Fırtınalar değil, aramızdaki bağ kopuyor!
oysa ne güzel hayallerimiz vardı hiç unutmam; yolun sonuna kadar birlikte koşacaktık.Oysa ne güzel hayallerimiz vardı... Hiç unutmam; Yolun sonuna kadar birlikte koşacaktık.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sarışın pizza ısmarlar. pizzacı sorar:  6 parçaya mı böleyim, 8 parçaya mi? sarışın 6ya böl, der, sekiz parçayı bitiremem.Sarışın pizza ısmarlar. Pizzacı sorar: ' 6 parçaya mı böleyim, 8 parçaya mi? Sarışın '6'ya böl', der, 'sekiz parçayı bitiremem.
ayrılalım dedi, yakıyorum o zaman dedim, fotoğrafları mı? diye sordu. yok kınayı dedim. gider ayak felç oldu.'Ayrılalım' dedi, 'Yakıyorum o zaman' dedim, 'Fotoğrafları mı?' diye sordu. 'Yok kınayı' dedim. Gider ayak felç oldu.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Özlem Sözleri) nur: Hemde çoook özledim gönül gözümle.. (İhanet Sözleri) şeyda fıdan: Aldatanın dönüp dolaşmasına izin verende enayidir. bu kürk o kürk giydikden sonra mideleri kaldırıyor. asıl konu yapan kocadır ahlaksızlık sadece o erkekdedir (Cezaevi Sözleri) ADEM: ELAZIĞ CEZA EVİNDE YATMAKTA OLAN RAMAZAN KARDEŞİM ALLAH KURTARSIN :( (Can Alıcı Sözler) ozlem: En guzeli umursama yacaksin ne verirse onu yasaylcaksin umusadigin zaman diledigin hayatinimi elin verecek sanki (Yararlı Sözler) nehir sahin: Okuyup ogrenmek cahiIIigi aIir esekIik baki kaIir
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
fedakarlık sözleri manyak sözler hz ali sözleri duvar yazıları
kıskançlık sözleri özenli sözler minibüs yazıları vefat mesajları değerli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen