hayati: Bir erkek senden hoşIandığında; sürekIi mesaj atar, seninIe gece yarıIarına kadar oturur, sana iItifat eder ve her zaman sana vakit ayırır.

Erkekler İçin Sözler ok hayati demiş ki:
Bir erkek senden hoşIandığında; sürekIi mesaj atar, seninIe gece yarıIarına kadar oturur, sana iItifat eder ve her zaman sana vakit ayırır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Erkekler İçin Sözler tıkla!
rap sözleri hollanda atasözleri bencillik sözleri sert sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Bilgisayar Sözleri ok Aç kullanıcı, başlık açmaz.
Gözyaşı Sözleri ok 'Ağlarım, ağlatamam, dili yok kalbimin, ondan ne kadar bîzârım' (Mehmed Âkif)
Sponsorlu Bağlantılar
gardiyana aşıksan, özgür olmanın ne anlamı var.Gardiyana aşıksan, özgür olmanın ne anlamı var.
öncelikle kabul etmem gereken şey onun beni sevmediği, sevmeyeceğiydi. sonrasında kabullenmem gereken şeyler çokta mühim değildi.Öncelikle kabul etmem gereken şey onun beni sevmediği, sevmeyeceğiydi. Sonrasında kabullenmem gereken şeyler çokta mühim değildi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tabi ki erkek dediğin kadına bağırmalı! seviyorum! diye. sonra da bir arzun var mı? karıcım diye.:)Tabi ki erkek dediğin kadına bağırmalı! Seviyorum! diye. Sonra da bir arzun var mı? karıcım diye.:)
bir bardağı ben kırsam sakarım. annem kırsa nazar. babam kırsa o bardağın orada ne işi var.Bir bardağı ben kırsam sakarım. Annem kırsa nazar. Babam kırsa o bardağın orada ne işi var.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) ferhat: sevmek bir gül kadar güzelse ayrılık dikeni kadar acıdır (Yürek Yakan Sözler) wedat: Weee véca bu nedır (Özlü Aşk Sözleri) halil sünbül: Gerçek aşk sevdiğinin yanında oIabiImek. o eIi sımsıkı tutabiImek gözgöze bakarken seni sevoyorum diyebiImektir. (Sizden Gelenler) acımısn: son nefesime kadar seni sevicem. (Resimli Komik Sözler) zaur usda: Harika
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
laf sokan sözler acımasız sözler duyulmamış sözler huzur sözleri
üzücü sözler latin atasözleri süslü sözler büyüleyici sözler giderli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen