hayati: Bir erkek senden hoşIandığında; sürekIi mesaj atar, seninIe gece yarıIarına kadar oturur, sana iItifat eder ve her zaman sana vakit ayırır.

Erkekler İçin Sözler ok hayati demiş ki:
Bir erkek senden hoşIandığında; sürekIi mesaj atar, seninIe gece yarıIarına kadar oturur, sana iItifat eder ve her zaman sana vakit ayırır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Erkekler İçin Sözler tıkla!
Bu sözü paylaş!
Sponsorlu Bağlantılar
teklif sözleri şizofrenik sözler asker sözleri kadir gecesi mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) 10 kolik balkes: Ölmekten Korkmadım YaŞamak Içinde Yalvarmadım Yaşımla Değil Yaşadıklarımla BÜYÜDÜM BEN....!!! (Laf Sokucu Sözler) sadece hayaldi :): Hayat Bana Engel Koyma : O Engelleri Aşarım Seni de Paşa Paşa Yaşarım... (Sizden Gelenler) Siverekli: ''Seninle Aynı Fikirde Olmadıklarını Söyleyenlerden Korkma, Seninle Aynı Fikirde Olmayıpta Bunu Söyleyecek Cesareti Olmayanlardan Kork..'' (Napolyon) (Laf Sokan Sözler) NUR: ARTİSLİĞİNE NAZAR BONCUĞU TAKTA ŞEREFSİZLİĞİNE NAZAR DEĞMESİN (Kırgınlık Sözleri) esme: allahın öfkesi anne baba öfkesi :P
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cesaret sözleri bulgar atasözleri şizofrenik sözler yalnızlık sözleri
afrika atasözleri zafer bayramı mesajları teşekkür sözleri adam gibi sözler koyan laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen