hayati: Bir erkek senden hoşIandığında; sürekIi mesaj atar, seninIe gece yarıIarına kadar oturur, sana iItifat eder ve her zaman sana vakit ayırır.

Erkekler İçin Sözler ok hayati demiş ki:
Bir erkek senden hoşIandığında; sürekIi mesaj atar, seninIe gece yarıIarına kadar oturur, sana iItifat eder ve her zaman sana vakit ayırır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Erkekler İçin Sözler tıkla!
yalan sözler özenli sözler azerice aşk sözleri laf sokan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Koyan Laflar ok Şimdi sen gittin ya, şairin dediği gibi herkesi sana benzetiyorum. Bu da mı o şerefsiz acaba diyorum!
Farklı Sözler ok Huzurun bir resmi var mı bilemem ama bir ismi var. Allah c.c.
Sponsorlu Bağlantılar
bütün dualarınızın ve ısteklerinizin yaradanımın katında en kısa sürede kabul edilip size ve de sevdiklerinize huzur mutluluk, neşe bereket getirmesi dilekleriyle hayirlı cumalar..Bütün Dualarınızın Ve İsteklerinizin Yaradanımın Katında En Kısa Sürede Kabul Edilip Size Ve De Sevdiklerinize Huzur Mutluluk, Neşe Bereket Getirmesi Dilekleriyle HAYIRlı CUMALAR..
usulca topluyorum kalbimdeki cam kırıklarını, özenle bir köşeye koyuyorum ortalık yerde dağınık bırakmadan anılarımı şimdi senden gidiyorum.Usulca topluyorum kalbimdeki cam kırıklarını, özenle bir köşeye koyuyorum ortalık yerde dağınık bırakmadan anılarımı şimdi senden gidiyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün biraz kendimi şımartayım dedim. baktım saçma sapan hareketler yapıyorum. hakikaten yüz vermeye gelemiyormuşum.Bugün biraz kendimi şımartayım dedim. Baktım saçma sapan hareketler yapıyorum. Hakikaten yüz vermeye gelemiyormuşum.
kış güzel mevsim ya; biri sen kilo mu aldın? derse, yok içimde kazak var, yok çorap var, yok o var, yok bu var diyebiliyorsun.Kış güzel mevsim ya; Biri 'sen kilo mu aldın?' derse, yok içimde kazak var, yok çorap var, yok o var, yok bu var diyebiliyorsun.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Çılgın Sözler) elifelif: ne çılgını be bende bişe sandım (Gıcık Sözler) arda şeker: İlişki Süreci : -Seni tanımak istiyorum. -Seni çok iyi tanıyorum. -Seni artık tanıyamıyorum. -Seni tanıdığım güne lanet olsun :) (Sitem Sözleri) azre: harika sitem sözleri olmuş. güzel sözleri var (Aşk Acısı Sözleri) simge: herseyim sen ölde ben öleyim yeterki sende (Laf Sokucu Sözler) hakan: bu sözler çok fena koyacak bazı arkadaş dediklerime !
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
çekici sözler kamyon arkası yazıları bilinmeyen sözler ıspanyolca atasözleri
facebook sözleri dua sözleri havalı sözler çılgın sözler ılginç sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen