hayati: Bir erkek senden hoşIandığında; sürekIi mesaj atar, seninIe gece yarıIarına kadar oturur, sana iItifat eder ve her zaman sana vakit ayırır.

Erkekler İçin Sözler ok hayati demiş ki:
Bir erkek senden hoşIandığında; sürekIi mesaj atar, seninIe gece yarıIarına kadar oturur, sana iItifat eder ve her zaman sana vakit ayırır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Erkekler İçin Sözler tıkla!
süper sözler özür mesajları eski sözler küsme sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ulvi Sözleri ok konsantre içeceği kaşıkla yiyen Ulvi
Çin Atasözleri ok Kızgınken asla mektup yazma.
Sponsorlu Bağlantılar
çok kişiyle göz göze gelmiş olabilirim ama hiçbiri senin gibi nefesimi kesmedi.Çok kişiyle göz göze gelmiş olabilirim ama hiçbiri senin gibi nefesimi kesmedi.
ve anladım ki, kalbe yapışmıyor yara bandı.Ve anladım ki, kalbe yapışmıyor yara bandı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bazı kızlar hapsururken pikachu diye ses mi cıkarıyo, yoksa ben pokemon etkisinden kurtulamadım mı hala =)Bazı kızlar hapsururken pikachu diye ses mi cıkarıyo, yoksa ben pokemon etkisinden kurtulamadım mı hala =)
çantasından herhangi bir şey ararken, arkeoloji kazı çalışması yapan canlıya kadın denir.Çantasından herhangi bir şey ararken, Arkeoloji kazı çalışması yapan canlıya 'Kadın' denir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Duyulmamış Sözler) Ahmet Turan: ÖLçüLü Sev Demiş Allahın Resûlü, Çok Sevince Gidiyor İşte.. (Umursamaz Sözler) aysenur....: Takilacak sen bulamadim gecmisimde en iyisi sen otaraflarina taktigindan bul en azindan picliginle zevk alirsin!¡¡ (Ayrılık Sözleri) oğuzCan: Senden sonra kim canımı yakarsa ahım sana. Sen gitmeseydin onIar geImiyecekti! (Sizden Gelenler) ruken: Gülüşüne kurşun sıksalar da, unutma ki umuda kurşun işlemez (Sert Sözler) Latif: Ya gec karsima ezbeni yada cekil kenara izle beni
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cumhuriyet bayramı mesajları ığneli sözler sevgi sözleri sıcak sözler
araba yazıları başarısızlık sözleri azerbaycan atasözleri bilinmeyen sözler serseri sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen