GüneSh: adam gibi sevmeseydim adam gibi seviyo oIurdum fazIa sevdim diye fazIa değer verdim diye ve fazIa kıskandım fazIa umursadım diye adım çıkarcıya yaIancıya çıktı böyIe birşey varmı yaa

Can Alıcı Sözler ok GüneSh demiş ki:
adam gibi sevmeseydim adam gibi seviyo oIurdum
fazIa sevdim diye fazIa değer verdim diye ve fazIa kıskandım fazIa umursadım diye adım çıkarcıya yaIancıya çıktı
böyIe birşey varmı yaa
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
ayrılık sözleri türkmen atasözleri güzel laflar üzüntülü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sensizlik Sözleri ok Uykusuzluk neyse de, sensizlik hiç güzel değil!
Berat Kandili Mesajları ok Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. Berat Kandiliniz kutlu olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
ey emanet bildiğim, dualarıma sarıp kolladığım yarim, yanımda olmasan bile, dualarıma emanetsin, bilesin istedim.Ey emanet bildiğim, dualarıma sarıp kolladığım yarim, yanımda olmasan bile, dualarıma emanetsin, bilesin istedim.
hayat, ufacık bir çocuğun salıncağa bindiğinde söylediği söz gibidir; salla!Hayat, ufacık bir çocuğun salıncağa bindiğinde söylediği söz gibidir; Salla!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kocasıyla ağız kavgası yapan kadın şöyle bağırıyordu: -unutma ki, bu eve eşyaları, çamaşırları, mutfak takımlarını, her şeyi getiren benim. ben gelmeden önce senin neyin vardı ki? adam içini çekti. -huzurum vardı! dedi.Kocasıyla ağız kavgası yapan kadın şöyle bağırıyordu: -Unutma ki, bu eve eşyaları, çamaşırları, mutfak takımlarını, her şeyi getiren benim. Ben gelmeden önce senin neyin vardı ki? Adam içini çekti. -Huzurum vardı! dedi.
bilinçaltımız bizi kendimize 10 kat daha güzel gösteriyormuş. eğer bu gördüğüm 10 kat güzel halimse ben ölmüşüm ağlayanım yok.Bilinçaltımız bizi kendimize 10 kat daha güzel gösteriyormuş. Eğer bu gördüğüm 10 kat güzel halimse ben ölmüşüm ağlayanım yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) Azat tunc: Canim abimm 15 yill yedi Minik Erhan elbett bir gunn Allah kurtarsin hepsini (Sizden Gelenler) Metin AKGÜN: Leyla ile Mecnun kerem ile Aslı yusuf ile Züleyha Tahir ile Zühre. VS, VS. Bunlardan hiç biri olmak istemezdim. ben kavuşamadıktan sonra... (Edep Sözleri) Muharrem YAZICI: Eskiden ayıp diye bir şey vardı şimdi insanlar sokakta her haltı yiyolar yok böyle şey (Kardeşlik Sözleri) merve: Çok guzel beğendim kardeşlikle ilgili sözlerinizi. (Kıl Sözler) fidan: Millet sevgilisiyle gezsin tozsun, biz de hala çaydanlıktan tipimize bakıp gülelim :))
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
fransız atasözleri bağışlama sözleri delikanlı sözler hasret sözleri
çin atasözleri beşiktaş sözleri kandil mesajları manalı sözler ramazan bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen