GüneSh: adam gibi sevmeseydim adam gibi seviyo oIurdum fazIa sevdim diye fazIa değer verdim diye ve fazIa kıskandım fazIa umursadım diye adım çıkarcıya yaIancıya çıktı böyIe birşey varmı yaa

Can Alıcı Sözler ok GüneSh demiş ki:
adam gibi sevmeseydim adam gibi seviyo oIurdum
fazIa sevdim diye fazIa değer verdim diye ve fazIa kıskandım fazIa umursadım diye adım çıkarcıya yaIancıya çıktı
böyIe birşey varmı yaa
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
gurbet sözleri atarlı sözler ıran atasözleri hz ali sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Türkiye Sözleri ok Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır, fakat Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşayacaktır. (1926, İzmir) (Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, Atatürk Araştırma Merkezi, C. III, Ankara, s. 119)
Sitem Sözleri ok Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı?seni cok seviyorum
Sponsorlu Bağlantılar
benimsin dedi kadın. benimsin. adam gözlerinin içine baktı kadının. tek bir şartla dedi gülümseyerek, sende benimsin.Benimsin dedi kadın. Benimsin. Adam gözlerinin içine baktı kadının. Tek bir şartla dedi gülümseyerek, sende benimsin.
hadi seni geçtim de, gözlerin gözlerimi özlemeyecek mi sanıyorsun. göz hakkıdır, özler be sevgili özler.Hadi seni geçtim de, gözlerin gözlerimi özlemeyecek mi sanıyorsun. Göz hakkıdır, özler be sevgili özler.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kızlar hem romantik hem sert erkeği severmiş. ne yapalım yani, mum ışığında mı tokatlayalım? :)Kızlar hem romantik hem sert erkeği severmiş. Ne yapalım yani, mum ışığında mı tokatlayalım? :)
dün gece bir melek gönderdim, seni izlemesi için. çabuk döndü ne oldu dedim korktum lan öle tipmi olur dedi. :)Dün gece bir melek gönderdim, seni izlemesi için. Çabuk döndü 'ne oldu' dedim 'korktum lan öle tipmi olur' dedi. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Geyik Laflar) kazım ank.: Bénimle çıkarmışın ? + hayır - benimle çıkarmışın ? + mobilsin herhalde iki kere yazmışsın - yoo ben yüzsüzüm :DDD (Korkunç Sözler) ibrahim :-D: ne çavuş ol ne paşa piç ol hayatini yaşa ... (Dünya İle İlgili Sözler) CENNET KARAÇAY: Beraberce sözler verdik yeminler ettik yarınlara yavaş yavaş adım atmıştık meğer senin attığın her adım benden uzaklaraymış... (Azeri Sevgi Sözleri) hasan: gözle sözleri yıldızyıla yazarlar (Resimli Güzel Sözler) Gulizar: Yorumlariniz icimi yakt
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
son sözler rus atasözleri huzur sözleri galatasaray sözleri
hoş sözler teşekkür sözleri sitem sözleri adalet sözleri candan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen