GüneSh: adam gibi sevmeseydim adam gibi seviyo oIurdum fazIa sevdim diye fazIa değer verdim diye ve fazIa kıskandım fazIa umursadım diye adım çıkarcıya yaIancıya çıktı böyIe birşey varmı yaa

Can Alıcı Sözler ok GüneSh demiş ki:
adam gibi sevmeseydim adam gibi seviyo oIurdum
fazIa sevdim diye fazIa değer verdim diye ve fazIa kıskandım fazIa umursadım diye adım çıkarcıya yaIancıya çıktı
böyIe birşey varmı yaa
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
ramazan bayramı mesajları af dileme sözleri gurur sözleri sevenler ıçin sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Seni Seviyorum Sözleri ok İnsan karşısında konuşamaz konuşmak ister ama yutkunur hep. Aslında çok kolay seni seviyorum demek ama denmiyor işte.
Umut Sözleri ok Umut yoksa yarınlar hep uzak kalır.
Sponsorlu Bağlantılar
biz zamanında çok büyük acıların altına imza attık ondandır bu kadar umursamaz oluşumuz.Biz zamanında çok büyük acıların altına imza attık ondandır bu kadar umursamaz oluşumuz.
geçer dediklerimi geçirdim. biter dediklerimi bitirdim. nefret ettiklerimi sildim, geçtim. gün oldu; silkindim, yeter dedim. geride bıraktıklarım hesap sormaya kalkmasın o yüzden bana. farkında olduğum için var oldunuz, vazgeçtiğim için bugün yoksunuz.Geçer dediklerimi geçirdim. Biter dediklerimi bitirdim. Nefret ettiklerimi sildim, geçtim. Gün oldu; silkindim, yeter dedim. Geride bıraktıklarım hesap sormaya kalkmasın o yüzden bana. Farkında olduğum için var oldunuz, vazgeçtiğim için bugün yoksunuz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
arkadaş ufo gördüm diye çağırdı, arabaya binip 8 km yol gittik, meğer çocuklar uçurtmaya ışık takmış uçurmuş. çocukları dövdük bizde :)Arkadaş ufo gördüm diye çağırdı, arabaya binip 8 km yol gittik, meğer çocuklar uçurtmaya ışık takmış uçurmuş. Çocukları dövdük bizde :)
birini beklerken aradığımızda meşgule atmasını yaklaştım geliyorum olarak anlayan bi milletiz. hala avrupa birliğine giremiyoruz.Birini beklerken aradığımızda meşgule atmasını 'yaklaştım geliyorum' olarak anlayan bi milletiz. Hala Avrupa Birliği'ne giremiyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Güldüren Sözler) ceren: güzel olmuş özelliklede bu Güzele bakmak sevap diye günde 5 kere aynaya bakıyorum. :D :D (Öğrenci Sözleri) ecenur derin: Havlama daha önüne kemik atmadım (Ağır Abi Sözleri) MeRyEm: Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir Ben gideni değil giden beni kaybetmiştir 👊👊 (Umursamaz Sözler) hokniko: fenayimm fena (Laf Sokan Sözler) Aslan: Biraz insan ol diyeceğim ama seni de zor durumda bırakmak istemiyorum.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kötü sözler almanca sözler sıradan sözler azerice aşk sözleri
ıngilizce aşk sözleri hasret sözleri ağlatan sözler koyan sözler havalı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen