sensizim yarim: Öyle tabü herkesin özlediği birileri vardır muhtamelen yani.

Özlem Sözleri ok sensizim yarim demiş ki:
Öyle tabü herkesin özlediği birileri vardır muhtamelen yani.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
kutlama sözleri kapak laflar etkileyici sözler damardan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sitem Sözleri ok İçin sızlamadan yaşamayı bana da öğretsene...
Arabesk Sözler ok Pencereden bakan dışarısını görür. Pencereye bakan ise camın kirini.
Sponsorlu Bağlantılar
güldüm ağlattılar, sevdim aldattılar, sarıldım bıraktılar. ama yinede sağ olsunlar, hayatı anlattılar.Güldüm ağlattılar, sevdim aldattılar, sarıldım bıraktılar. Ama yinede sağ olsunlar, hayatı anlattılar.
çok yorgunum be gönül. çok kırgın, belkide çok bıkkın. ne seni teselli edecek söz kaldı kalemimde, ne yangınını söndürecek yaş kaldı gözümde. çok yorgunum be gönül, çok yorgunÇok yorgunum be gönül. Çok kırgın, belkide çok bıkkın. Ne seni teselli edecek söz kaldı kalemimde, ne yangınını söndürecek yaş kaldı gözümde. Çok yorgunum be gönül, çok yorgun...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kızların kedilerde ne bulduğunu anlamıyorum. kılsa kıl, bıyıksa bıyık, hayvanlıksa hayvanlık hepsi erkeklerde de mevcut yani :)Kızların kedilerde ne bulduğunu anlamıyorum. Kılsa kıl, bıyıksa bıyık, hayvanlıksa hayvanlık hepsi erkeklerde de mevcut yani :)
+kanka, silah şeklinde cüzdan aldım -niye lan? +belki şeytan doldurur. :)+Kanka, silah şeklinde cüzdan aldım -Niye lan? +Belki şeytan doldurur. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Elif Emre: Ne kadar tartışsakta haziran 4ten beri birlikteyiz bir gün konuşmadığımız gün olmadı seni çok seviyorum seninle tartışmayı başkası ile gülmeye değişmem inşallah bu yolun sonuda hep birlikte yürürüz seni çok seviyorum askerimm emrem (Havalı Sözler) beyza: Fazla havalanmayin havalarinizi alirlar havaniza sahip çikin (Cuma Mesajları) nuray: Hayatta en mutlu gunumuz mb gunumuzdur (Gözlerle İlgili Sözler) destin: İçimi eriten gözlerin varya (İsyan Sözleri) serdar: Keşke Hiç doğmasaydım taş oIsaydım da bu acıIarı görmeseydim.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ısyan sözleri fransız atasözleri ıran atasözleri duygusal sözler
evlilik sözleri fransızca aşk sözleri regaib kandili mesajları ısyan sözleri koyan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen