sensizim yarim: Öyle tabü herkesin özlediği birileri vardır muhtamelen yani.

Özlem Sözleri ok sensizim yarim demiş ki:
Öyle tabü herkesin özlediği birileri vardır muhtamelen yani.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
acımasız sözler zaman sözleri edep sözleri aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevgi Sözleri ok Ben sana mecburum bilemezsin, adini mıh gibi tutuyorum aklımda İçimi seninle işitiyorum bir yaşamak düşünsem ?sus? deyip adınla başlıyorum.
Sms Mesajları ok Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi. Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi.
Sponsorlu Bağlantılar
bazı arkadaşlar bağımlılık yapıyor görmesen özlüyorsun, konuşmadan eksiklik hissediyorsun.Bazı arkadaşlar bağımlılık yapıyor görmesen özlüyorsun, konuşmadan eksiklik hissediyorsun.
hangi şeytan doldurdu gözlerini bilmiyorum ama, ben çok kötü vuruldum o bakışlarına.Hangi şeytan doldurdu gözlerini bilmiyorum ama, ben çok kötü vuruldum o bakışlarına.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ıyi geceler diyen bi sevgilimiz olmasa da, yat zıbar! diyen annemiz var çok şükür.İyi geceler diyen bi sevgilimiz olmasa da, 'Yat zıbar!' diyen annemiz var çok şükür.
kız evde köpeğimi gördü ay ne tatlı, mamayla mı besliyorsun bunu? diyor. yok gübreyle besliyorum, beygir şekeri veriyorum.Kız evde köpeğimi gördü 'ay ne tatlı, mamayla mı besliyorsun bunu?' Diyor. Yok gübreyle besliyorum, beygir şekeri veriyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İğneli Sözler) karrrrrrizma: Arkama donup bakmam bile adamsa notunu hayvansa otunu verir giderim gibi olmalıydı bence (Sert Sözler) Webnem: Mence super di (Orijinal Sözler) hulya: beğendimmmm (Kapak Laflar) deli fiseekk: Biri laf konustugum yerde YALAN dedi Bende BEN YALAMAM SEN YALAN MI?Dedm sustu.. (Çekici Sözler) Seven sevilmez: Seviyorum sevmenin acı verdiğini her sevenin sevilmediğini bile bile ama yinede bir umut taşıyorum belki seven sevilir diye
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sabır sözleri karizma sözler serseri sözler büyüleyici sözler
çerkez atasözleri ıngiliz atasözleri laf sokucu sözler cuma mesajları ıntikam sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen