sensizim yarim: Öyle tabü herkesin özlediği birileri vardır muhtamelen yani.

Özlem Sözleri ok sensizim yarim demiş ki:
Öyle tabü herkesin özlediği birileri vardır muhtamelen yani.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
ıbretlik sözler muhteşem sözler ıntihar sözleri güzel laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kırgınlık Sözleri ok Dönüp geriye baktığımız vakit, kırdıklarımız görünüyor da bizi kıranlar hiç görünmüyor.
Nasihat Sözleri ok Hayatınızın baharında mutlaka kışa yatırım yapın. Çünkü ömür bir yolculuktur ve bu yolculukta kışlar hep sert geçer.
Sponsorlu Bağlantılar
sokaktaki köpeğe ekmek ve su verirsin; yanından ayrılmaz. değmeyecek birine ömrünü verirsin; bi köpek kadar olamaz.Sokaktaki köpeğe ekmek ve su verirsin; yanından ayrılmaz. Değmeyecek birine ömrünü verirsin; bi köpek kadar olamaz.
bir yaprak misali gibi dökülüyoruz ve soluyoruz, solmayan bir tek gerçek var o da acılarımız.Bir yaprak misali gibi dökülüyoruz ve soluyoruz, solmayan bir tek gerçek var o da acılarımız.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kızlar ofsaytı anlatıyorum, bulaşıkları yıkadınız bitti; gol. tam mutfaktan çıkarken anneniz ocaktaki tencereleri de yıka dedi; ofsayt.Kızlar ofsaytı anlatıyorum, bulaşıkları yıkadınız bitti; gol. Tam mutfaktan çıkarken anneniz ocaktaki tencereleri de yıka dedi; ofsayt.
ınsan hayatı boyunca yalnızca tek kişiye âşık olurmuş. şimdi işin yoksa düşün artık hangisi ki lan o? diye.İnsan hayatı boyunca yalnızca tek kişiye âşık olurmuş. Şimdi işin yoksa düşün artık 'Hangisi ki lan o?' diye.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sevgiliye Güzel Sözler) asev: hepsi birer harika (Azerice Aşk Sözleri) melek: Hep tekrar bu neyaaa ayni weyleri okumaldan biktim (Karşılıksız Aşk Sözleri) kalpsiz: Aynen ya allah kimseyi karşiliksiz aşka kurban etmesin (Dostluk Sözleri) şota: dost dedim. abi dedim. seni üzmedim. hep yuttum. sirtımda bıcak sapladın. eyvalah dedim. ama kalbimi kırmiacaktın. (İntihar Sözleri) Hardy boyzz: Darağacı sehpasındaki hapşuran adama çok yaşa demek gibiydi Hayat
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hoş sözler fedakarlık sözleri almanca sözler ayrılık sözleri
eski sözler 19 mayıs sözleri kazakistan atasözleri hint atasözleri ıspanyolca aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen