ramiz: Bütün isIam aIemine hayırIı sahurIar diIiyorum cuma gecenız mubarek oIsun.

İftar Mesajları ok ramiz demiş ki:
Bütün isIam aIemine hayırIı sahurIar diIiyorum cuma gecenız mubarek oIsun.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
tebrik sözleri sevgililer günü mesajları hatıra sözleri kıskançlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Etkileyici Sözler ok Sözlerim Sadece Sana Seviyorum Seni Yalansızım tek Başıma Kalbim sana Atıyor Bunu unutma..
Güzel Laflar ok Sessizliği konuşkanlardan, Hoşgörüyü hoşgörüsüzlerden, Nezaketi kaba insanlardan öğrendim. Halil Cibran Aşkın karşıtı nefret değil, umursamazlıktır. Güzel sanatların karşıtı, çirkinlik değil, umursamazlıktır. İnancın karşıtı, ihanet değil, umursamazlıktır. Ve yaşamın karşıtı ölüm değil, umursamazlıktır. Söyleyen:Elie Wiesel
Sponsorlu Bağlantılar
görmeyeli ne kadar da küçülmüşsün. ben seni gözümde büyüttüğüm hallerini biliyorum!Görmeyeli ne kadar da küçülmüşsün. Ben seni gözümde büyüttüğüm hallerini biliyorum!
gözlerinin içine uzun uzun bakarken birden utancından başını eğmektir aşk.Gözlerinin içine uzun uzun bakarken birden utancından başını eğmektir aşk.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
2 saattir tuvaletin ışığı yanıyor herkes biri var sanıyor. az evvel evde yoklama yaptık, boş olduğunu anladık. bir olayı daha ailecek çözdük.2 Saattir tuvaletin ışığı yanıyor herkes biri var sanıyor. Az evvel evde yoklama yaptık, boş olduğunu anladık. Bir olayı daha ailecek çözdük.
kızla erkek aynı tişört giyinmiş diye kıskandım meğerse aynı markette çalışıyorlarmış.Kızla erkek aynı tişört giyinmiş diye kıskandım meğerse aynı markette çalışıyorlarmış.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karşılıksız Aşk Sözleri) ela: Seni sevmiyorum diyor ama bensiz yapamiyor hep msj atiyor Ben unu tm unutuyorum kendini hatirlatiyor... (Nefret Sözleri) Sıpa: Furkan sana aşığım ama çok gıcıksın (Duyulmamış Sözler) Alper Burak Girgin: Guzel ~_~ çok duygulandim (Atarlı Sözler) iLker: İlla şiir mi yazayım. Yoruldum, üzüldüm, kırıldım işte...! (Laf Sokucu Sözler) yagmur: iyimiş bu laf sokucu sözler ;)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
rap sözleri giderli sözler zehir sözler berat kandili mesajları
küsme sözleri gurur sözleri ulvi sözleri mani sözleri racon sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen