ramiz: Bütün isIam aIemine hayırIı sahurIar diIiyorum cuma gecenız mubarek oIsun.

İftar Mesajları ok ramiz demiş ki:
Bütün isIam aIemine hayırIı sahurIar diIiyorum cuma gecenız mubarek oIsun.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
ağır sözler motivasyon sözleri akıllı sözler cezaevi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşk Sözleri ok SESİNE MEVSİMLERİN EĞİLDİĞİ, GÖZLERİNE BAHARIN AĞLADIĞI,AĞLAR GİBİ GÜLMENİ,DOKUNUŞLAR GÜLECEK GİBİ DURAN YÜZÜNÜ ÖZLEDİM..
Janjanlı Sözler ok Altımda Araba Gidiyorum hayat Kumarına Fazla Şansını Zorlama Bağlarsın Kolpaya
Sponsorlu Bağlantılar
sırf gözlerimden aşk damlar diye başımı sana hiç kaldıramadımSırf gözlerimden aşk damlar diye başımı sana hiç kaldıramadım...
gülümseyin işte! kimine yalandan, kimine inattan, kimine içten, kimine küfürlü, kimine sevgiyle, kimine aşkla bir şekilde gülün, o yerine gider!Gülümseyin işte! Kimine yalandan, kimine inattan, kimine içten, kimine küfürlü, kimine sevgiyle, kimine aşkla bir şekilde 'Gül'ün, o yerine gider!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kadınlar müjde! 1 ayda 5 kilo vermek artık mümkün. nasıl mı? az yiyin. (:Kadınlar müjde! 1 ayda 5 kilo vermek artık mümkün. Nasıl mı? Az yiyin. (:
az önce annem aradı acil gel, kardeşin paradan boğuluyor dedi. zengin olduk diye bağırarak eve gittim. elli kuruş yutmuş, ben para bulamıyorum, adamdaki lükse bak. kafasını lavaboya vura vura çıkarttım parayı.Az önce annem aradı 'Acil gel, kardeşin paradan boğuluyor' dedi. Zengin olduk diye bağırarak eve gittim. Elli kuruş yutmuş, ben para bulamıyorum, adamdaki lükse bak. Kafasını lavaboya vura vura çıkarttım parayı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cuma Mesajları) melek: çok teşekkürler herkesin cuması mübarek olsun bu siteyi açanlara ve bu sitede yardımı olanlardanda allah razı olsun (Kardeşlik Sözleri) şahin: kardeşimi seviyorum yaaa (Asker Sözleri) ekin yelboğaa: çok güzel ;) (Cezaevi Sözleri) ilker: Bir an önce af çıksın (Koyan Sözler) Tugrul ama sevmek: Kimileri toprak kadar kıymetli kimileri bir ot kadar değersiz Herkes bir şekilde yaşıyor işte Kimileri şerefli kimileri şerefsiz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dostluk sözleri hint atasözleri ıbretlik sözler kazakistan atasözleri
laf sokucu sözler başsağlığı mesajları gurbet sözleri cömertlik sözleri karizma sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen