ŞEvki94: KızIar mükemmeI erkeği boşuna dışarda aramayın, şuan evdeyim iftarı bekIiyom.

İftar Mesajları ok ŞEvki94 demiş ki:
KızIar mükemmeI erkeği boşuna dışarda
aramayın, şuan evdeyim iftarı bekIiyom.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
damar sözler padişah sözleri teşekkür sözleri şizofrenik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Karşılıksız Aşk Sözleri ok Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim öfkem yaşayamadıklarıma!
Sempatik Sözler ok Ne de güzel uyunurdu yanında. Bir tek, yorganın daha fazlasını kendime almamak için uykusuz kalırdım. Severek, gülümseyerek.
Sponsorlu Bağlantılar
bundan sonra yazacağım hiçbir şeyi üzerine alınma zira sözlerimin adresi artık sen değilsin!Bundan sonra yazacağım hiçbir şeyi üzerine alınma zira sözlerimin adresi artık sen değilsin!
aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın, hiç sensiz kalmazdım.Aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın, hiç sensiz kalmazdım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün ayşe teyzenin civcivini yedim. yarın da osman amcanın muhabbet kuşunu yakalayıp yiyeceğim.Bugün Ayşe teyzenin civcivini yedim. Yarın da Osman amcanın muhabbet kuşunu yakalayıp yiyeceğim.
aranızda mutlu olanlar var, sağda solda görüyorum, ağzınıza yumruğu vurduğum gibi kırarım. biraz dikkat edin hareketlerinze.Aranızda mutlu olanlar var, sağda solda görüyorum, ağzınıza yumruğu vurduğum gibi kırarım. Biraz dikkat edin hareketlerinze.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Güldüren Sözler) at gibi ama pat: çok komikti bayıldım (Güldüren Sözler) ömer: İIk küfürü buIan adamı çok merak ediyorum. Adamı nasıI sinirIendirmişIerse tarihe geçecek sözIer buImuş. :) (Cezaevi Sözleri) ozan-Baran-Saadet-Işıl: Canım Abim Kıvanç Bugün açık görüşün Vardı ve biz geldik.seni çok iyi gördük allahıma emanet ol.Seni çok seviyorum abim. (Sizden Gelenler) yusuf timuçin: ya av olacaksın yada avcı ama asla avı avcıya götüren köpek olmayacaksın. (Kibar Sözler) Tuba Ela: Sözler cok hoş
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dürüstlük sözleri manalı sözler efkarlı sözler hollandaca sözler
vefat mesajları fedakarlık sözleri gürcü atasözleri latin atasözleri ıltifat sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen