ŞEvki94: KızIar mükemmeI erkeği boşuna dışarda aramayın, şuan evdeyim iftarı bekIiyom.

İftar Mesajları ok ŞEvki94 demiş ki:
KızIar mükemmeI erkeği boşuna dışarda
aramayın, şuan evdeyim iftarı bekIiyom.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
ılginç sözler delikanlı sözler berat kandili mesajları duygusal sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Arnavut Atasözleri ok Sıcak uyuyan üşüyebilir de.
Sıcak Sözler ok Onun sesi, senin nefesin olur bazen.
Sponsorlu Bağlantılar
küçük hesapların insanı olmadığım bu dünyada, yaptığım tüm iyiliklerin hesabını büyük büyük ödedim başımın gözümün sadakası olsun.Küçük hesapların insanı olmadığım bu dünyada, yaptığım tüm iyiliklerin hesabını büyük büyük ödedim... Başımın gözümün sadakası olsun.
hiç kimsenin hayatında kimsenin yeri garanti değildir! gün gelir rüzgar tersine eser, allah seni yalnızlıkla terbiye eder.Hiç kimsenin hayatında kimsenin yeri garanti değildir! Gün gelir rüzgar tersine eser, Allah seni yalnızlıkla terbiye eder.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ınternette okey oynarken karşısındaki hatunla orti el nasıl smile ifade simgesi smile ifade simgesi diyerek muhabbet kurmaya çalışan emekli amcalar gibi hissediyorum.İnternette okey oynarken karşısındaki hatunla 'orti el nasıl smile ifade simgesi smile ifade simgesi' diyerek muhabbet kurmaya çalışan emekli amcalar gibi hissediyorum.
rüyamda ferrarim vardı, ben buna nasıl benzin yetiştireceğim diye ağlıyordum, ruhum fakir.Rüyamda ferrarim vardı, ben buna nasıl benzin yetiştireceğim diye ağlıyordum, ruhum fakir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Racon Sözleri) yozgatlı şair: Siz imzayı kağıda atarken biz vücuda atıyorduk. (Azeri Sevgi Sözleri) cengiz: azerice aşk sözleri harika (Mafya Sözleri) RAMAZAN: VARSIN OLMASIN HAYATTA HER İSTDEĞİMİZE ELLEHDÜRİLLAH OLMAYANADA EYVALLAH DEMESİNİ BİİRİZ KOÇUM (Sizden Gelenler) marly jr: Bakma Matmazel Bu Şehirde Herkes Bize Muptezel (Aşk Acısı Sözleri) Muhammet ali savtekin: Belkide adam gibi sevenlerin aldığı ödüldür... "YALNIZLIK"
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
komik sözler hz ali sözleri azerbaycan atasözleri minibüs yazıları
kibar sözler miraç kandili mesajları şirin sözler alman atasözleri ıtalyanca aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen