FamaGül: Ama arada birde etrafına bakmak iyidir belki görmek istedikIerini görürsün

Düşündüren Sözler ok FamaGül demiş ki:
Ama arada birde etrafına bakmak iyidir
belki görmek istedikIerini görürsün
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
kutlama sözleri espirili sözler bayram mesajları ezici sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İlginç Sözler ok Sevmediklerin derdin olur genelde, sevdiklerin ise mutluluğun. Ama birini öyle bir seversin ki; hem derdin olur, hem umudun.
Racon Sözleri ok qenc Yaşımda kaLßimi aşk?a Düşman Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Herşey için Artık Vursanda öLmem
Sponsorlu Bağlantılar
birlikte ağlamak kadar hiçbir şey iki insanı birbirine yakınlaştırmaz.Birlikte ağlamak kadar hiçbir şey iki insanı birbirine yakınlaştırmaz.
öyle yorgunum ki bu günlerde, öyle kırgınım ki bazılarına. öyle güvensizim ki insanlara. öyle korkuyorum ki insanları sevmekten, onlara değer vermekten. öyle canım acıyor ki yapılan haksızlıkları, vefasızlıkları hatırladıkça. dokunmayın bana. bu aralar her şeyi unutmak istiyorum.Öyle yorgunum ki bu günlerde, öyle kırgınım ki bazılarına. Öyle güvensizim ki insanlara. Öyle korkuyorum ki insanları sevmekten, onlara değer vermekten. Öyle canım acıyor ki yapılan haksızlıkları, vefasızlıkları hatırladıkça. Dokunmayın bana. Bu aralar her şeyi unutmak istiyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben yaşadıkça sen çıldır! yokluğum sana koyarsa ödemeli çaldır.Ben yaşadıkça sen çıldır! Yokluğum sana koyarsa ödemeli çaldır.
+gözlerime bak, ne görüyorsun aşkım? -çapak +allah belanı versin!+Gözlerime bak, ne görüyorsun aşkım? -Çapak +Allah belanı versin!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İhanet Sözleri) sündüz ünlü: Seni çok ama çok sevmiştim kelimeler yetmezdi sana olan sevdama sen ne yaptın begülüm beni bir hiç uğruna ölmeden gömdün kara toprağa (Sizden Gelenler) ela gözlü hatun: Tek acı çekeni kendin mi sanıyorsun o kadar bencilsin ki hiç etrafına bakmıyorsun.. (Cezaevi Sözleri) Cengìz Gűműş: Sanmasısınlar kırıldım sanmasınlar soldum sadece son bahar için yaprak döktüm (Manalı Sözler) ali: etkilendim :))) (Mevlid Kandili Mesajları) Medya Ayhan: Butun gonlu Muhammed diye haykran ummettin kandili mubarek olsun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özlü aşk sözleri anlamlı sözler uğurlu sözler aşk sözleri
cep mesajları hatıra sözleri deli sözler sıcak sözler bayram mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen