FamaGül: Ama arada birde etrafına bakmak iyidir belki görmek istedikIerini görürsün

Düşündüren Sözler ok FamaGül demiş ki:
Ama arada birde etrafına bakmak iyidir
belki görmek istedikIerini görürsün
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
janjanlı sözler sıradan sözler küçük sözler ülkücü sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ölüm Sözleri ok Ey yolcu, aklını başına al, ömür güneşi batmaya yaklaştı!
Gurur Sözleri ok Gururumla Değil Kalbimle Sevdim Seni Şiddetimle Değil Gururumla Korurum Seni.
Sponsorlu Bağlantılar
en çok ben sevdim seni, yinede kaybettim yüreğindeki ihaleyi.En çok ben sevdim seni, yinede kaybettim yüreğindeki ihaleyi.
matematiği pek bilmem, ama oran orantıdan iyi anlarım. mesela; bir kahvenin kırk yıl hatırı varsa, bir duanın ömür boyu.Matematiği pek bilmem, ama oran orantıdan iyi anlarım. Mesela; bir kahvenin kırk yıl hatırı varsa, bir duanın ömür boyu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
telefon elinden hiç düşmüyor diyenlere kıl oluyorum. neden düşsün, para verdim yere düşse kırılacak. bütün manyaklar da beni buluyor.Telefon elinden hiç düşmüyor diyenlere kıl oluyorum. Neden düşsün, para verdim yere düşse kırılacak. Bütün manyaklar da beni buluyor.
dudaklarını büzüştürp resim çekinen kızın ağzına terligin altıyla vuracaksın. bak bakalım bi daha öyle poz verebiliyor mu :))))Dudaklarını büzüştürp resim çekinen kızın ağzına terligin altıyla vuracaksın. Bak bakalım bi daha öyle poz verebiliyor mu :))))
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Ayten: insanlar aynı şeyi istemelerine rağmen anlaşamazlar.Nedeni ,beklentilerinin aynı fedakarlıkların ,farklı olması. (Aşk Acısı Sözleri) meryem: DEFTER ALDIM KENDİME SANA OLAN AŞKKKKKIMI YA ZARIM DİYE O BİLE YETMEDİ SANA OLAN SEVGİME ... (Sizden Gelenler) viaport-and-black: bir insan gerçekten insansa allaha yalvarir (Koyan Sözler) yunus emre: gaziantep liler için karataş çocuğu değiliz ki arkamızda manitalar koşsun ibrahimli çocuğu değiliz ki altımızda BMWolsun düzdepe çocuğuyuz bırakında arkamızdan polisler koşsun (Sizden Gelenler) BEYZANUR: Xe değer verip Yyi bulacağına bana değer ver aşkı bul
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıntihar sözleri sevgi sözleri ılginç sözler ıngilizce sözler
polis sözleri laf sokucu sözler bağışlama sözleri kısa aşk sözleri özbek atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen