Bektaş: - Yarın iftara bize gel + Kaç gibi geleyim? - Sabah 10 gibi gel işte kahvaltı falan da yaparız.

İftar Mesajları ok Bektaş demiş ki:
- Yarın iftara bize gel
+ Kaç gibi geleyim?
- Sabah 10 gibi gel işte kahvaltı falan da yaparız.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
ıçten sözler yürek yakan sözler başarısızlık sözleri taziye mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Koyan Sözler ok Herkesin bi etiketi vardır; Kimilerinkinin üstünde paha biçilemez yazar, kimilerinkinin de üstünde 3 kuruş, 5 kuruş.
Duygulu Sözler ok Bazen yalnızlığım için yalnız Allah'a şükrediyorum. Canımı acıtan yok, duygularımı, sevgimi suistimal eden yok. Bir ihtimal oluşturacak bir soru işareti bırakmadım arkamda. Aşk'ı arkada bıraktım ben. Bakmıyorum artık geriye. Ne zaman dönüp baksam, geride bıraktığım aşk'lar, başka kalplerde.
Sponsorlu Bağlantılar
gel seninle bir kez daha ağlayalım. yaşanmışlara, yaşanmamışlara, bir de hiç yaşanmayacaklaraGel seninle bir kez daha ağlayalım. Yaşanmışlara, yaşanmamışlara, bir de hiç yaşanmayacaklara...
suçlu olay yerine mutlaka döner derler. bu yüzden hala bıraktığın yerdeyim.Suçlu olay yerine mutlaka döner derler. Bu yüzden hala bıraktığın yerdeyim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
2000 liraya mont varmış. o paraya mont alacağıma üstüme kombi taktırır, doğal gaz aboneliği açtırırım.2000 liraya mont varmış. O paraya mont alacağıma üstüme kombi taktırır, doğal gaz aboneliği açtırırım.
sevgili kızlar, banyodaki aynaya karşı ağzınızı büzerek çektiğiniz her fotoğrafta evde kalma riskiniz artıyor lütfen durun.Sevgili kızlar, banyodaki aynaya karşı ağzınızı büzerek çektiğiniz her fotoğrafta evde kalma riskiniz artıyor lütfen durun.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokan Sözler) laf sokucu: ne olursan ol, Benim olduğum yerde akıllı ol! (Gıcık Sözler) harunxD: + kanka şurdaki uzun saçlı kel adama bak - hani nerde ? + kanka malmısın (Aşk Acısı Sözleri) esra: Seni cok seyiyorum (Laf Sokucu Sözler) ibrahim: çakma taş devrindemisiniz sahte palyonçolar (Ağır Sözler) armi nehir: ama sürekli kadınlara atılmış laf bunlar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
oturtan laflar delikanlı sözler kamyon arkası yazıları taziye mesajları
aşk sözleri kapak sözler ıftar mesajları bulgar atasözleri ünlü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen