Işık Sevgi: özIenmek güzeI özIemekte güzeI aaama özIedine deymeIi

Özlem Sözleri ok Işık Sevgi demiş ki:
özIenmek güzeI özIemekte güzeI aaama özIedine deymeIi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
atatürk sözleri sensizlik sözleri umut sözleri kırıcı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Eski Sözler ok Allah kimseyi gözleri yollarda kalacak kadar yalnız bırakmasın.
Özenli Sözler ok Aslında onu değil onun bizde yarattığı güven duygusunu severiz. Ve asıl içimizi acıtan, onun gidişi değil o güveninin yitişidir.
Sponsorlu Bağlantılar
ne kadar sağlam olursa olsun, camdandır yürek ve darbeyi hep can evinden alır.Ne kadar sağlam olursa olsun, camdandır yürek ve darbeyi hep 'can evinden' alır.
sana olan aşkımı kime anlattıysam, hep yerinde olmak istediler. sen hala gelmedinSana olan aşkımı kime anlattıysam, hep yerinde olmak istediler. Sen hala gelmedin...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ılkokulda sevdiğim kıza sürpriz yapmak için çantasını kaçırıp defterine seni çok seviyorum yazmıştım. hırsız mısın diyip müdüre şikayet etmişti.İlkokulda sevdiğim kıza sürpriz yapmak için çantasını kaçırıp defterine seni çok seviyorum yazmıştım. Hırsız mısın diyip müdüre şikayet etmişti.
keşke newton yer çekimini bulmasaydı. ne güzel şimdi hepimiz uçuyor olurduk. bilimden nefret ediyorum.Keşke Newton yer çekimini bulmasaydı. Ne güzel şimdi hepimiz uçuyor olurduk. Bilimden nefret ediyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Gözlerle İlgili Sözler) Elvin: men seven gozelin benzemiyir qara gozleri bir gozelin gozune (Güven Sözleri) İclal..: :( Güvenmek kadar qüzl birsey yok ama olmuyrr (Umursamaz Sözler) Sümeyye: Bulunmaz Hint kumaşı mısın sen sjsjs (Manyak Sözler) baba muslum: Muslum baba misali karanliklar ulkesindeyim isiklarim hep sende kalmis (Umursamaz Sözler) derya birinciii saygilar😎: Allah kimseye cahil egosu vermesinnnn Umurumda degilsin ama iste cahil o ole saniyo
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sevgiliye güzel sözler yunan atasözleri çin atasözleri yalan sözler
ıbretlik sözler umut sözleri love sözleri fransız atasözleri cuma sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen