Işık Sevgi: özIenmek güzeI özIemekte güzeI aaama özIedine deymeIi

Özlem Sözleri ok Işık Sevgi demiş ki:
özIenmek güzeI özIemekte güzeI aaama özIedine deymeIi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
ıngilizce aşk sözleri günaydın mesajları yararlı sözler hiphop sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Erkekler İçin Sözler ok Bazı kişiler uzun evliliğimizin sırlarını sorarlar;. Biz haftada iki kez restorana gideriz. Biraz mum ışığı, akşam yemeği, hafif müzik ve dans. O salı günleri gider, ben cuma.' Henny Youngman
Hasret Sözleri ok SENINLE DOLU RUYALARDAN UYANDIM. GECENIN ILK TATLI UYKUSUNDAN. RUZGARLARIN ALCAKTAN ESTIGI, YILDIZLARIN PARLADIGI SAATLERDE?
Sponsorlu Bağlantılar
en mutlu kişiler , herşeyin en ıyisine sahip olanlar değildir , onlar karşılarına cıkan herşeyin değerini en ıyi bilenlerdir!..En Mutlu Kişiler , Herşeyin En İyisine Sahip olanlar Değildir , Onlar Karşılarına Cıkan Herşeyin Değerini En İyi Bilenlerdir!..
gelme sevgili! boşuna gelme, istediğin zaman rastgele bir sayfayı açıp okuyacağın kitap değilim ben!Gelme sevgili! Boşuna gelme, istediğin zaman rastgele bir sayfayı açıp okuyacağın kitap değilim ben!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dilek ağaçlarına dikkat edin. ne bir meyvesi, ne bir yaprağı var. lan ağacın kendine hayrı yok, sana nasıl bi güzellik yapsın :)Dilek ağaçlarına dikkat edin. Ne bir meyvesi, ne bir yaprağı var. Lan ağacın kendine hayrı yok, sana nasıl bi güzellik yapsın :)
dedemin duyma cihazını siyaha boyadım, james bond gibi ortalarda geziyor.Dedemin duyma cihazını siyaha boyadım, james bond gibi ortalarda geziyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) YİĞİT: Yüzüme iki cümle kuramayanlar arkamdan kompozizyon yazdı (Büyüleyici Sözler) yusuf feyza: Ne zaman bir erkek bir kadının açık oIan gözü ve yüzü oIduğunu görünce aşık oIup adam oIacağı zamandır (Miraç Kandili Mesajları) Hüseyin: Tüm İslam aleminin Miraç Kandilini Tebrik Ederim. Uşaktan Hüseyin (Cezaevi Sözleri) selen: sewdigim ceza ewinde alh tüm mhkumların yar ve yardımcısı olsun :( miçemmm (Cezaevi Sözleri) gonca: Sevdim bi kadini kahpe cikti ben ne yapim simdi
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
portekizce atasözleri sms mesajları korkunç sözler komik sözler
ıtalyan atasözleri araba yazıları kıskançlık sözleri gurur sözleri düşündüren sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen