Işık Sevgi: özIenmek güzeI özIemekte güzeI aaama özIedine deymeIi

Özlem Sözleri ok Işık Sevgi demiş ki:
özIenmek güzeI özIemekte güzeI aaama özIedine deymeIi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
sms mesajları 19 mayıs sözleri adalet sözleri galatasaray sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ulvi Sözleri ok 14-15 Ulvi
Nefret Sözleri ok Seni benim kadar seven, sana benim kadar hasret kalsın beeee.
Sponsorlu Bağlantılar
senden nefret etmiyorum. sadece asla yapmam dediğin her şeye dönüştüğün için hayal kırıklığına uğradım.Senden nefret etmiyorum. Sadece 'asla yapmam' dediğin her şeye dönüştüğün için hayal kırıklığına uğradım.
nazlanacak kimsen olmayınca, anlatamadıklarını yüreğine hapsedersin. ağırlığı yüzüne yansır, acıların gözlerinden akar ama halini soranlara iyiyim dersin.Nazlanacak kimsen olmayınca, anlatamadıklarını yüreğine hapsedersin. Ağırlığı yüzüne yansır, acıların gözlerinden akar ama halini soranlara 'iyiyim' dersin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir kız için üzülmeye değmez be kardeşim. üzüldün mü en az 3 - 5 kız için üzüleceksin ki, bişeye benzesin. :)Bir kız için üzülmeye değmez be kardeşim. Üzüldün mü en az 3 - 5 kız için üzüleceksin ki, bişeye benzesin. :)
aşk baktıkça doyamamak mıdır? bakmaya kıyamamak mıdır? kıymalı dolma mıdır? köfte, mangal acıktım lan :)Aşk baktıkça doyamamak mıdır? Bakmaya kıyamamak mıdır? Kıymalı dolma mıdır? Köfte, mangal... Acıktım lan :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) nigdeli kilicc: Bizde hava şartları ne olursa olsun uçuşlar iptal olmaz paşam (Resimli Komik Sözler) harika hüseyin: enfes olmuş arkadaşlar. emeği geçenlere teşekkür ederim çok güldüm. (Atarlı Sözler) Sanane: Laf sokarım derinden aklın oynar yerinden (Aşık Edici Sözler) dogan: kıza sordum sozu kızı aşık ediyom bi sözde kız bana aşık oldu bende ona (Aşk Espirileri) Y4s1R: +Manita lazım kanka ya -Kader +O kim güzelmi -Yani kısmet diyorum +Tamam ayarla iste -Nasıl bi yokluk yaşıyosun lan.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sensizlik sözleri türkiye sözleri ısyan sözleri polis sözleri
kıl sözler dostluk sözleri cep mesajları geyik sözler deli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen