Yunus sarı: İki çeşit sır vardır biri diğerIerinden sakIadığımız diğeri kendimize biIe söyIemeye cesaret edemediğimiz.

Felsefi Sözler ok Yunus sarı demiş ki:
İki çeşit sır vardır biri diğerIerinden sakIadığımız diğeri kendimize biIe söyIemeye cesaret edemediğimiz.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
19 mayıs sözleri nasihat sözleri ıftar mesajları yolculuk tatil sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Karizma Sözler ok Hani uzaktaki yıldız parlak gelir ya insana uzakta olduğun için tutuldum sana hani en güzel aşkalar imkansız gelir ya insana imkanız olduğun için aşığım sana
Azeri Sevgi Sözleri ok Artiq buludlara yaziram sene olan sevgimi. Adini yox aa. Sevgimi. Yagishlar yaganda bilersen seni ne qeder cox sevdiyimi.
Sponsorlu Bağlantılar
bir bozuk saattir yüreğim, hep onu gösterir.Bir bozuk saattir yüreğim, hep onu gösterir.
dünyaya bir daha gelirsen nasıl bir hayat isterdin sorusuna kim ne derdi bilmiyorum ama, ben aynı ananın evladı olmak isterdim.Dünyaya bir daha gelirsen nasıl bir hayat isterdin sorusuna kim ne derdi bilmiyorum ama, ben aynı ananın evladı olmak isterdim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
benim annem spagettiye çubuk makarna diyor, pişirirken de yemesi kolay olsun diye ortadan kırıp pişiriyor. benden sosyete olmamı beklemeyin.Benim annem spagettiye çubuk makarna diyor, pişirirken de yemesi kolay olsun diye ortadan kırıp pişiriyor. Benden sosyete olmamı beklemeyin.
ulan dinazorların bile nesli tükendi de anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı diyen teyzelerin nesli bir türlü tükenmedi gitti arkadaş.Ulan dinazorların bile nesli tükendi de 'Anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı' diyen teyzelerin nesli bir türlü tükenmedi gitti arkadaş.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Psikopat Sözler) levend: harika bu pisikopat laflar :D (Ağlatan Sözler) Sinem: Kimse gerçekleri göremeyecek kadar; kör deildir .. (Sizden Gelenler) zeynep: sevene can feda sevmiyene elveda (Türkiye Sözleri) Nilay: Türkiye adına söylenmiş güzel sözler. Hepsini beğendim. (Güldüren Sözler) Tarık Boy: -Ne içersin hayatım... +Macchiato ve ekstra caramell shot olsun. -Bize 2 çay.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
aşık edici sözler kapak laflar dertli sözler geyik sözler
karşılıksız aşk sözleri sempatik sözler espirili sözler düşündüren sözler ağır sözlü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen