Aykut6: Ne var yani Akşam yemeğe çıkaIım. diyipte iftar çadırına götürdüysem? Hem bence piIav çok güzeIdi. :)

İftar Mesajları ok Aykut6 demiş ki:
Ne var yani Akşam yemeğe çıkaIım. diyipte iftar çadırına götürdüysem? Hem bence piIav çok güzeIdi. :)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
efkarlı sözler özenli sözler oturtan sözler atatürk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Korkunç Sözler ok Gittikçe korkunçlaşan bir hikayeye dönüşüyorsa aşk, sen hep çocuk kal. Çünkü o zaman daha kolay unutuluyor her şey.
Giderli Sözler ok Yüreğimin güzelliğini görmeyenlere alt yazı geçemem. Sen bilirsin der geçerim!
Sponsorlu Bağlantılar
gözlerinde baharı icad ettiğin birisi ile aranda mesafeler varsa mevsim hep kıştır.Gözlerinde baharı icad ettiğin birisi ile aranda mesafeler varsa mevsim hep kıştır.
bir gün hayat ikiye ayırırsa bizi, dilerim benden kopan sen, kalan benden daha mutlu olursun.Bir gün hayat ikiye ayırırsa bizi, dilerim benden kopan sen, kalan benden daha mutlu olursun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
güzellik uykusundan kalktım diyen kıza; olmamış tekrar yat dedim. pişman değilim.'Güzellik uykusundan kalktım' diyen kıza; 'Olmamış tekrar yat' dedim. Pişman değilim.
ulan dizilerde bombanın patlamasına 5 saniye var adam bombayı imha ediyor, ben 3 saat sonra patlayacağını bilsem korkudan ülkeyi terk ederim.Ulan dizilerde bombanın patlamasına 5 saniye var adam bombayı imha ediyor, ben 3 saat sonra patlayacağını bilsem korkudan ülkeyi terk ederim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Efkarlı Sözler) efkarlı reyhan: Super olmuş elinize saglik (Ağlatan Sözler) brtcn ask: Birgün sebepsiz yerde aklina geleyim güümse falan ama elinden bişey gelmesin (Korkunç Sözler) samet: herseyimi taklit edebirisiniz ama cesaretimi asla (Laf Sokucu Sözler) zehra: erkek dediğin ne ki ! koluna girdiğinde yakışacak duvara vurduğunda yapışacak (Cuma Mesajları) Kevser: Hep birlikte hayır pesinde koşalım şer peşinde kopmayalım allah razı olsun :-):)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıtalyan atasözleri ünlü sözler umut sözleri rus atasözleri
harbi sözler endonezya atasözleri sevenler ıçin sözler değişik sözler ramazan bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen