HALE BAYRAK: RABBİM TUTTUĞUMUZ ORUÇ LARI KABUL ETSİN ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ İFTARI MİZİ AÇMAYI NASİP ETTİ BİZE.

İftar Mesajları ok HALE BAYRAK demiş ki:
RABBİM TUTTUĞUMUZ ORUÇ LARI KABUL ETSİN ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ İFTARI MİZİ AÇMAYI NASİP ETTİ BİZE.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
ıntikam sözleri geyik sözler ıntihar sözleri hayat sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Türk Atasözleri ok İt ulur birbirini bulur.
Dini Sözler ok İsteyen istediği kadar kırsın, üzsün, kazık atsın bana. Anladım ki kulun vurduğu geçiyor bir süre sonra, asıl Rabbim kimseye tokat atmasın. İşte o zaman bir daha kalkamazsın ayağa!
Sponsorlu Bağlantılar
ınsanın çiçek kadar hatrı kalmamış bu dünyada. koparan koparana, kıyan kıyana.İnsanın çiçek kadar hatrı kalmamış bu dünyada. Koparan koparana, kıyan kıyana.
keşke bu kadar güzel kokmasaydı tenin. her şey benim için çok daha kolay olurdu.Keşke bu kadar güzel kokmasaydı tenin. Her şey benim için çok daha kolay olurdu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
arabaların arkasına evleniyoruz, mutluyuz yerine, dur bakalım bi halt yiyoruz ama hayırlısı yazsalar daha samimi olur bence. (:Arabaların arkasına 'Evleniyoruz, mutluyuz' yerine, 'Dur bakalım bi halt yiyoruz ama hayırlısı' yazsalar daha samimi olur bence. (:
beni bırakıp arkadaşlarınla takılmayı seçtiğinde, ağzını burnunu kırmak geçer içimden!Beni bırakıp arkadaşlarınla takılmayı seçtiğinde, ağzını burnunu kırmak geçer içimden!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Bomba Sözler) Tülly Aydin: Madde Gibiyim .. Uçuruyorum (Tülly) (Koyan Sözler) elif: Senin Kraliçe olabileceğini tek saray simit Sarayı fazla kazma istersen. (Aile İçin Sözler) hülya: eIine bir diken batsa anam diyosun tabikide ananın yerini kimse tutamaz (Delikanlı Sözler) akif: Bakislarimin hedefi olna seni de yalan ederim Akif (Geyik Laflar) bensu: TürkIerde 4 çeşit tamir yöntemi vardır : 1- içini açıp üfIemek 2- cihazın üstüne vurmak 3- kapatıp açmak 4- kaIdır at
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
başarısızlık sözleri sert sözler karizma sözler anneler günü mesajları
yürek yakan sözler tasavvufi sözler kıymetli sözler havalı sözler regaib kandili mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen