seren göktaş: yanlızlık Allaha massusdur arkadaşlar

Yalnızlık Sözleri ok seren göktaş demiş ki:
yanlızlık Allaha massusdur arkadaşlar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
adam gibi sözler araba yazıları fedakarlık sözleri rap sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hoş Sözler ok Hava soğuk, istemem üşümeni. Bu kışta kal içimde.
İçten Sözler ok Bizim yükselenimiz dua sevgilim, o yüzden uyumsuzluk olacak diye dert etme, dua et.
Sponsorlu Bağlantılar
hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. diğer kriterleri geç.Hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. Diğer kriterleri geç.
ne bileyim ki be sevgili öyle baktın ki gözlerime; ınan sevmek değil, ölmek geldi içimden.Ne bileyim ki be sevgili... Öyle baktın ki gözlerime; İnan sevmek değil, ölmek geldi içimden.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bizim erkeklerimiz de bilirdi elbet, süper kahraman olmayı! sağa sola uçup, zıplamayı! ama işin içinde tayt var. racona ters. :)Bizim erkeklerimiz de bilirdi elbet, süper kahraman olmayı! Sağa sola uçup, zıplamayı! Ama işin içinde tayt var. Racona ters. :)
sevgili yapma makinası diye bir şey icat etseler sıra bana geldiğinde kısa devre yapar.Sevgili yapma makinası diye bir şey icat etseler sıra bana geldiğinde kısa devre yapar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karizma Sözler) pepee: İçmek için sebep ararsak bizi ayik bulamazsiniz memur beyyy....! (Sizden Gelenler) Ramazan: Kendi içimde kopardım kıyameti, Bundan sonra kıvılcım olana, yaşatırım cehennemi ! (Can Alıcı Sözler) açelya: süper yaw (Adam Gibi Sözler) mehmet yıldız: Mafyada silahını karakolda resmimi ceza evinde ismimi bu âlem de tespihimi Bırakmadım (Karşılıksız Aşk Sözleri) Harbiyeli: Vatanı uğruna düşünmeden ölüme meydan okumaktıktır karşılık ve gerçek aşka Allah tüm ŞEHİTLERİMİZE RAHMET VE AİLELERİNE DAYANMA GÜCÜ VERSİN. VATAN BİR BÜTÜNDÜR BÖLÜNEMEZ EĞER BÖLMEYE KALKARSANIZ O ZAMAN BU YÜCE MİLLET SİZE DUR DİYECEKTİR...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
gürcü atasözleri umut sözleri bencillik sözleri kıskançlık sözleri
kıymetli sözler büyüleyici sözler hz ali sözleri ezici sözler sevgiliye güzel sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen