birsen ve ayşe: OruçIu oImam buzdoIabının kapağını açıp boş boş bakmama engeI değiI. :) Hayırlı iftarlar türkiyem.

İftar Mesajları ok birsen ve ayşe demiş ki:
OruçIu oImam buzdoIabının kapağını açıp boş
boş bakmama engeI değiI. :)
Hayırlı iftarlar türkiyem.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
şoför sözleri anlamlı sözler günaydın mesajları kötü laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Yalnızlık Sözleri ok İnsan yalnızlıklarada alışıyormuş, alıştıklarının yalnız bırakmasından sonra.
Ulvi Sözleri ok Bilmediği Adresi TariF Edip İnsanLarı Yanlış YönLendiren Ulvi
Sponsorlu Bağlantılar
artık dertlerimi hiç kimseye anlatmıyorum. çünkü, biliyorum ki hiç kimseden fayda gelmez. kendi yaralarımı tek başıma sarmaya alıştım ben. en yakınlarım bile derman olamazken ne beklenir ki elden.Artık dertlerimi hiç kimseye anlatmıyorum. Çünkü, biliyorum ki hiç kimseden fayda gelmez. Kendi yaralarımı tek başıma sarmaya alıştım ben. En yakınlarım bile derman olamazken ne beklenir ki elden.
yapamazsın, gözünü her kapadığında gözünün önüne gelen onun yüzüyken, başkasının olamazsın.Yapamazsın, gözünü her kapadığında gözünün önüne gelen onun yüzüyken, başkasının olamazsın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
önümde yavaş yürüyen biri olduğunda deli oluyorum. mario oyunundaki mantar gibi üzerine basıp geçesim geliyor.Önümde yavaş yürüyen biri olduğunda deli oluyorum. Mario oyunundaki mantar gibi üzerine basıp geçesim geliyor.
deterjan reklamlarına bakacak olursak tek derdimiz nar ve çimen lekesi. sanki sabah akşam çimenlere yayılıp nar yiyoruz.Deterjan reklamlarına bakacak olursak tek derdimiz nar ve çimen lekesi. Sanki sabah akşam çimenlere yayılıp nar yiyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Delikanlı Sözler) Ayşe Nur: Süperr. (Resimli Güzel Sözler) Emrahbozoom: Valla yek kelimeyle süper ötesi (Cezaevi Sözleri) memet: Bende girdim.1 sene kaldim smdide pismanim 15 yasida girdim 16 da ciktim smdi 16 yasindayim cikali 3 ay oldu allah kimseyi dusurmesin (Ürkütücü Sözler) hüzünlü melek: Zaten kime konussanda anlamazIar herkes isine geIeni isine geIdigi gibi anIar oImus (Psikopat Sözler) Memo pisi kop at: Elli elli yüz biz Müslümcüyüz, müslüm babaya, selam jiletlere devam
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
güzel laflar mafya sözleri ışçi bayramı mesajları janjanlı sözler
latin atasözleri bilinmeyen sözler kapak laflar hoş sözler sert sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen