birsen ve ayşe: OruçIu oImam buzdoIabının kapağını açıp boş boş bakmama engeI değiI. :) Hayırlı iftarlar türkiyem.

İftar Mesajları ok birsen ve ayşe demiş ki:
OruçIu oImam buzdoIabının kapağını açıp boş
boş bakmama engeI değiI. :)
Hayırlı iftarlar türkiyem.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
platonik aşk sözleri özel sözler sms mesajları bulgar atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Koyan Laflar ok Çözemedim bazılarını; Uzaktan mı adamlar, adamlıktan mı uzaklar?
Yararlı Sözler ok Zekaya değer veririm, eğitim durumuna değil! En iyi ve elit okuldan mezun olabilirsiniz, dünya ve toplum hakkında fikriniz yoksa hiçbir şey bilmiyorsunuzdur.
Sponsorlu Bağlantılar
hiç kimsenin hayatında kimsenin yeri garanti değildir! gün gelir rüzgar tersine eser, allah seni yalnızlıkla terbiye eder.Hiç kimsenin hayatında kimsenin yeri garanti değildir! Gün gelir rüzgar tersine eser, Allah seni yalnızlıkla terbiye eder.
kalan ömre inat, mutlu yaşamak bir sanat. sevgiye, dostluğa aç kol kanat, gerisi inan bana teferruat.Kalan ömre inat, mutlu yaşamak bir sanat. Sevgiye, dostluğa aç kol kanat, gerisi inan bana teferruat.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sevildiğini anlayan kaçıyor. sanki borç isteyeceğiz, sanki giderken çöpü dök diyeceğiz, sanki git iki ekmek al gel diyeceğiz.Sevildiğini anlayan kaçıyor. Sanki borç isteyeceğiz, sanki giderken çöpü dök diyeceğiz, sanki git iki ekmek al gel diyeceğiz.
baba kumanda nerede diyorum, ne yapacaksın ki diyor; sıkıldım da perdelerin rengini değiştireceğim.Baba kumanda nerede diyorum, ne yapacaksın ki diyor; sıkıldım da perdelerin rengini değiştireceğim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Araba Sözleri) BYwhıte12: paran varsa koy benzini millet şahin gorsun paran yoksa otur evinde baban evlat gorsun (Koyan Sözler) zıpkın: herkes kendi yoluna takmam seni koluma. (Sizden Gelenler) Allahın Bir Kulu: Bu kısacık ömrümüz için çok çalışıp çabalarız da sonsuz hayat için 5 vakit namazı çok görürüz. OYSA NEFSİMİZE ZULMEDERİZ (Yürek Yakan Sözler) emoş: Çok güzel (Can Alıcı Sözler) hiva: Bu guzel sozlere degmeyen insanlar var
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
aile ıçin sözler gözlerle ılgili sözler kaliteli sözler mevlid kandili mesajları
padişah sözleri arabesk sözler ıhanet sözleri kısa aşk sözleri davetiye sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen