Musti Messi: Sene 2003, iftar için annem beni pide aImaya yoIIadı. 3 tane kıymaIı pide aIıp eve geIdim. Tabi dayak kaçınıImaz. Hayırlı İftarlar dilerim.

İftar Mesajları ok Musti Messi demiş ki:
Sene 2003, iftar için annem beni pide aImaya yoIIadı.
3 tane kıymaIı pide aIıp eve geIdim.
Tabi dayak kaçınıImaz.
Hayırlı İftarlar dilerim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
şirin sözler deli sözler pişmanlık sözleri saçma sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İftar Mesajları ok Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.
Hint Atasözleri ok İnsanların onurlarıyla oynayanlar cesareti olmayanlardır.
Sponsorlu Bağlantılar
ben şimdi size ıslanan yastığın diğer yüzünü çevirip uyumayı nasıl anlatayım.Ben şimdi size ıslanan yastığın diğer yüzünü çevirip uyumayı nasıl anlatayım.
aramız açılırsa, aramıza girerler sıkı sıkı sarıl bana.Aramız açılırsa, aramıza girerler... Sıkı sıkı sarıl bana.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
türk kızının ilişki anlayışı; benden öncesi olmasın benden sonrası olmasın benden ayrılırsa ölsün :)Türk kızının ilişki anlayışı; benden öncesi olmasın benden sonrası olmasın benden ayrılırsa ölsün :)
kısa boylu olmanın da avantajları var. mesela boyun posun devrilemiyor.Kısa boylu olmanın da avantajları var. Mesela boyun posun devrilemiyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Umursamaz Sözler) derya birinciii saygilar😎: Allah kimseye cahil egosu vermesinnnn Umurumda degilsin ama iste cahil o ole saniyo (Ölüm Sözleri) harun: hiç kimseden bir beklentim yok artık kimse olmadan da yaşayabilirim zaten hep tek başımaydım bu dünyada (Süslü Sözler) nacya kapıl: hep yüreğimde oldun hepte yüreğimde olacaksın birtenem sensizliğin acısını böyle çıkardım... (Koyan Laflar) zeyno feyza: Aklı olanın Bi laftan anlayacağı, olmayanın bir kerede yollanacağı sözler cidden.. (Dini Sözler) nisa: allah ahveder çünkü kulusun ben ahvetmem çünkü suçlusun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
can alıcı sözler mafya sözleri latin atasözleri kadir gecesi sözleri
güldüren sözler yıkıcı sözler hayat sözleri ılginç sözler ürkütücü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen