Musti Messi: Sene 2003, iftar için annem beni pide aImaya yoIIadı. 3 tane kıymaIı pide aIıp eve geIdim. Tabi dayak kaçınıImaz. Hayırlı İftarlar dilerim.

İftar Mesajları ok Musti Messi demiş ki:
Sene 2003, iftar için annem beni pide aImaya yoIIadı.
3 tane kıymaIı pide aIıp eve geIdim.
Tabi dayak kaçınıImaz.
Hayırlı İftarlar dilerim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
kaliteli sözler fransızca aşk sözleri beşiktaş sözleri cesaret sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Düşündüren Sözler ok İyi veya kötü bir şey yoktur, sadece düşünce onu öyle yapar. Shakespeare
Duygulu Sözler ok sanma unutulur kalp ağrısı zamanla.herşeyi unutarakyaşanır sanma
Sponsorlu Bağlantılar
sevmelerim vardır benim, uğruna kendimi yaktığım. sevmelerim vardır benim, bir yalana gözümü kırpmadan yıktığım.Sevmelerim vardır benim, uğruna kendimi yaktığım. Sevmelerim vardır benim, bir yalana gözümü kırpmadan yıktığım.
hayatıma girerken ben farklıyım, beni başkalarıyla kıyaslama, tanı diyenleri yolcu ederken; sen de onlar gibisin diyerek uğurluyorum. aslında kimsenin farkı yok kimseden. farkı kimi biraz daha becerikli yalan söylüyor, kimi biraz daha iyi oynuyor.Hayatıma girerken 'ben farklıyım, beni başkalarıyla kıyaslama, tanı' diyenleri yolcu ederken; sen de onlar gibisin diyerek uğurluyorum. Aslında kimsenin farkı yok kimseden. Farkı kimi biraz daha becerikli yalan söylüyor, kimi biraz daha iyi oynuyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
benimle evlen, elini sıcak sudan soğuk suya sokmayacağım diyerek evlendiği hatuna 1.kalite bulaşık eldiveni alan adam, adam gibi adamdır.Benimle evlen, elini sıcak sudan soğuk suya sokmayacağım diyerek evlendiği hatuna 1.kalite bulaşık eldiveni alan adam, adam gibi adamdır.
kadın: sen bir hırsızsın, kalbimi çaldın! erkek: sen de soyadımı al ödeşelim (:Kadın: Sen bir hırsızsın, kalbimi çaldın! Erkek: Sen de soyadımı al ödeşelim (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Duyulmamış Sözler) Yok: Eyv işiniz rast gitsin (Sizden Gelenler) Merve: En iyisi sen şimi git uyu. Zaten sen beni ancak rüyanda görürsün (Azeri Sevgi Sözleri) QIRIMLI TATAR: hamısı çox yaxşı (Karşılıksız Aşk Sözleri) muhammed: bazen insanların gözü öyle bir kör oluyoki yanındakini bile görmüyo (Gözlerle İlgili Sözler) jasmin: böyle güzel gözlerle ilgili sözleri ve mesajları bizimle paylaştığınız için sizlere nasıl tşk etsem bilemiyorm. hepsi çok güzel.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cezaevi sözleri uğurlu sözler mevlid kandili mesajları nankörlük sözleri
kadınlar ıçin sözler alman atasözleri ramazan bayramı mesajları özgürlük sözleri tasavvufi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen