Musti Messi: Sene 2003, iftar için annem beni pide aImaya yoIIadı. 3 tane kıymaIı pide aIıp eve geIdim. Tabi dayak kaçınıImaz. Hayırlı İftarlar dilerim.

İftar Mesajları ok Musti Messi demiş ki:
Sene 2003, iftar için annem beni pide aImaya yoIIadı.
3 tane kıymaIı pide aIıp eve geIdim.
Tabi dayak kaçınıImaz.
Hayırlı İftarlar dilerim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
mafya sözleri etkileyici sözler ısyan sözleri umut sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Eski Sözler ok İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz.
Etkileyici Sözler ok Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek?
Sponsorlu Bağlantılar
doğru olduğunu düşündüğüm her şeyin peşinden gitmişimdir. şimdi senin peşinden gelmiyorsam doğruluk payın bitmiş demektir.Doğru olduğunu düşündüğüm her şeyin peşinden gitmişimdir. Şimdi senin peşinden gelmiyorsam doğruluk payın bitmiş demektir.
kasıtlı değil, kısıtlı sevdik biz, hep tek taraflı.Kasıtlı değil, kısıtlı sevdik biz, hep tek taraflı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çok merak ediyorum. fitili icat eden insan bunu tıp dünyasına nasıl kabul ettirdi.Çok merak ediyorum. Fitili icat eden insan bunu tıp dünyasına nasıl kabul ettirdi.
az önce bisküviyi buradan açınız yazan yerden değil de tepesinden parçalayarak açtım. yine kural tanımaz asi ruhum üzerimde.Az önce bisküviyi 'buradan açınız' yazan yerden değil de tepesinden parçalayarak açtım. Yine kural tanımaz asi ruhum üzerimde.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) Nejat: Kardeşim maltepe ceza evinde yatiyor 16yasinda onun yasitlari yazi yazarken o ise ceza evin de aralik ta mahkemesi var dua edelim ciksin herkese (Aşk Acısı Sözleri) begül: Seni seven kalp acı çeker ama beni seven kalp mutluluktan ölür beee (Laf Sokucu Sözler) ferhat kaya efsane usta: yürüdüğüm yolda baktım yanlızım sen kendini bi bok sanma bu benim anıl yazım (Yürek Yakan Sözler) İDRİS: senin gözlerindeki sevgi tomurcuklarını gördüğüm zaman, benim yüreğimde gonca güller bitiyor..!! (Gözyaşı Sözleri) dede: kimsede olmayan gözlerini sevdim ben ama en cokta gulunce kaybolanlari
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
koyan laflar zaman sözleri pişmanlık sözleri karşılıksız aşk sözleri
özlem sözleri elveda sözleri damar sözler taziye mesajları motivasyon sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen