Aşık FerhaT: Güle gül demişler sevdiğim yok yanımda nasıl güleyim demiş

Eski Sözler ok Aşık FerhaT demiş ki:
Güle gül demişler sevdiğim yok yanımda nasıl güleyim demiş
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
avusturya atasözleri beşiktaş sözleri sensizlik sözleri nefret sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Duygulu Sözler ok Bilsem ki yanımdan gitmeyeceksin, uyumam. Bilsem ki rüyama geleceksin, uyurum. Bilemedim gitti.
Damar Sözler ok Bırakın şu dudak tiryakiliğini de, seviyorsanız içinize çekin artık!
Sponsorlu Bağlantılar
sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman! her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derle, yalan! senden önce vardım sonra olmayacağım inan!Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman! Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derle, yalan! Senden önce vardım sonra olmayacağım inan!
bir gün en sevdiğin insandan en büyük darbeyi yersen; pembenin kara, dostluğun yara, sevmenin palavra olduğunu anlarsın.Bir gün en sevdiğin insandan en büyük darbeyi yersen; Pembenin kara, dostluğun yara, sevmenin palavra olduğunu anlarsın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kız sakalsız erkek, adam değildir yazmış. benim dedem köse, 5 tanede çocuğu var. dedemle ne zorun var, naptı dedem sana.Kız 'sakalsız erkek, adam değildir' yazmış. Benim dedem köse, 5 tanede çocuğu var. Dedemle ne zorun var, naptı dedem sana.
sevgilime sen saraylara layıksın dedim ve kolundan tuttuğum gibi simit sarayına götürdüm. aslında çok romantiğim :)Sevgilime 'sen saraylara layıksın' dedim ve kolundan tuttuğum gibi simit sarayına götürdüm. Aslında çok romantiğim :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Son Sözler) yaya21: güzzel olmus beyendım (Güven Sözleri) İclal..: :( Güvenmek kadar qüzl birsey yok ama olmuyrr (Sizden Gelenler) sev: seven sevdiğini söyler çünkü ezberler gerçek seven söyleyemez çünkü gerçek sever (Güldüren Sözler) sude: çok güzel bir sözler hepsine bagıldım hatta arkadaşlarımada söyledim güzelmiş dedi hatta onlarda baktı (Sıcak Sözler) seda: Gülüşüne kurban olduğum :) Abdullahımmmmmmmmmmmmmm
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
değerli sözler düşündüren sözler manalı sözler kutlama sözleri
ülkücü sözleri ayrılık sözleri komik sözler yunan atasözleri seni seviyorum sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen