Yağmur Dere: Bir hoşçakaIdi bunca yasanmisIar Verdiğin emek mücadeIe ve bir HOŞÇAKAL Bırakıp giderken en saçma keIime HOŞÇAKAL Sen giderken HOŞ KALAMAM

Elveda Sözleri ok Yağmur Dere demiş ki:
Bir hoşçakaIdi bunca yasanmisIar
Verdiğin emek mücadeIe ve bir HOŞÇAKAL
Bırakıp giderken en saçma keIime HOŞÇAKAL
Sen giderken HOŞ KALAMAM
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
süper sözler başarı sözleri korkunç sözler kötü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağlatan Sözler ok Gözyaşıyla yıkanan gece, aydınlıktır.
Arnavut Atasözleri ok Ölü bir kurtun kuyruğunu kesmek kolaydır.
Sponsorlu Bağlantılar
açıklama yapınca büyüsü bozulan sözler gibi, tanıdıkça gözümde küçülen insanlar var.Açıklama yapınca büyüsü bozulan sözler gibi, tanıdıkça gözümde küçülen insanlar var.
aşk diye birşey yaşıyorum. ne tek taraflı demeye dilim var, ne de karşılıklı olduğuna ispatım.Aşk diye birşey yaşıyorum. Ne tek taraflı demeye dilim var, Ne de karşılıklı olduğuna ispatım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
az önce otobüse bindim kartım yoktu otobüstekilere kartı olan var mı? dedim, herkes yok dedi. döndüm şöföre herkes kartsız binmiş sen kimi tokatlıyon? dedim, şuan sadece gözlerimi oynatabiliyorum.Az önce otobüse bindim kartım yoktu otobüstekilere 'Kartı olan var mı?' dedim, herkes yok dedi. Döndüm şöföre 'Herkes kartsız binmiş sen kimi tokatlıyon?' dedim, şuan sadece gözlerimi oynatabiliyorum.
çok konuşan değil! karşısındaki hiçbir şey anlamadığı için sürekli açıklama yapmak zorunda olan kadın vardır. (:Çok konuşan değil! Karşısındaki hiçbir şey anlamadığı için sürekli açıklama yapmak zorunda olan kadın vardır. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Manalı Sözler) nazlıcan: Eğer bir hayvanı severseniz; O hayvan da hayatı boyunca sizi sever... Eğer bir insanı severseniz, Ne yapacağını bende bilmiyorum! (Sizden Gelenler) mehmet: tek yanlisim pisman oldugum kararlarimi yanlis insanlar icin aldigimdir (Sizden Gelenler) hasbuğalı kamil. ;): hatırla demiyorum , unutamazsın zaten..! (Öğrenci Sözleri) DÌLƏĶ: Üniverstte universte diye hayal kuruyodum hayallerim tırt çıktı .Aynı düşüncede olan..?? (Delikanlı Sözler) fitifiti :): Yorumsz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ağlatan sözler dini sözler efkarlı sözler özür mesajları
arap atasözleri zafer bayramı mesajları love sözleri unutulmaz sözler atatürk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen