Yağmur Dere: Bir hoşçakaIdi bunca yasanmisIar Verdiğin emek mücadeIe ve bir HOŞÇAKAL Bırakıp giderken en saçma keIime HOŞÇAKAL Sen giderken HOŞ KALAMAM

Elveda Sözleri ok Yağmur Dere demiş ki:
Bir hoşçakaIdi bunca yasanmisIar
Verdiğin emek mücadeIe ve bir HOŞÇAKAL
Bırakıp giderken en saçma keIime HOŞÇAKAL
Sen giderken HOŞ KALAMAM
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
ıyi geceler mesajları yararlı sözler uyuz sözler özlü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Güldüren Sözler ok Sanırım verdiğim 'değerin' içinde kabartma tozu var, bi şişmeler bi şişmeler sorma gitsin.
Fransız Atasözleri ok Nokta kadar men(aat için virgül gibi eğilenler birgün çizgi halinde yerde sürünürler.
Sponsorlu Bağlantılar
yalancıdan dürüst olması, korkaktan cesaretli olması, kalpsizden vicdanlı olması, çapkından sadık olması, beklenmez. kimden ne umacağınıza iyi karar verin. yoksa sadece umduklarınızla kalırsınız.Yalancıdan dürüst olması, korkaktan cesaretli olması, kalpsizden vicdanlı olması, çapkından sadık olması, beklenmez. Kimden ne umacağınıza iyi karar verin. Yoksa sadece umduklarınızla kalırsınız.
çünkü geçmişte canın yandı. bunu gözlerinden okuyabiliyorum. gülümseyerek geçiştirmeye çalışıyorsun ama yine de saklayamadığın bazı şeyler var.Çünkü geçmişte canın yandı. Bunu gözlerinden okuyabiliyorum. Gülümseyerek geçiştirmeye çalışıyorsun ama yine de saklayamadığın bazı şeyler var.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
şeytan efendi! boş tabancaya mermi koymayı biliyorsun ama boş cüzdana sıra gelince yoksun piyasada! :)Şeytan efendi! Boş tabancaya mermi koymayı biliyorsun ama boş cüzdana sıra gelince yoksun piyasada! :)
bu hayatta kıskandığım bi insan tipi varsa o da gamsız insandır. dert yok, tasa yok, keder yok. her şey güzel, bana da gamsızlık verin.Bu hayatta kıskandığım bi insan tipi varsa o da gamsız insandır. Dert yok, tasa yok, keder yok. Her şey güzel, bana da gamsızlık verin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Sözlü Sözler) elif: Güzel sozler begendim (Yalnızlık Sözleri) hayaldi bırak öle kalsın: hayaldi bırak öyle kalsın, hayat buysa üstü kalsın... (Motivasyon Sözleri) Bektaş güzel: Size zarar verenleri kınamayın, tekrarını yaşamamanız için belkide bir tecrübedir. (Laf Sokan Sözler) değişik: Sen kutu kutu pense oynarken ben kutu kutu kola içiyirdum (Sizden Gelenler) kurukafa: Bildiğim tek şey hiçbirşey bilmediğimdir
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
eski sözler atatürk sözleri galatasaray sözleri özlü aşk sözleri
değerli sözler duygusal sözler sevgililer günü mesajları uğurlu sözler seni seviyorum sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen