aylin: Her nüfuz cüzdanı mavi olan erkekmi sandınızsiz.

Erkekler İçin Sözler ok aylin demiş ki:
Her nüfuz cüzdanı mavi olan erkekmi sandınızsiz.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Erkekler İçin Sözler tıkla!
kötü sözler dertli sözler azerbaycan atasözleri japon atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kaliteli Sözler ok Şans, verimli çalışmaya bağlıdır. ( iran Atasözü )
Öfke Sözleri ok Herşeyi Kendine göre Değil herşeyi Bize göre uyarla herşeyi Kendin için değil herşeyi ikimiz için iSte!!!
Sponsorlu Bağlantılar
bazı yağmurlar vardır kalbin içine doğru yağan ve ağlayanan bile görmediği.Bazı yağmurlar vardır kalbin içine doğru yağan ve ağlayanan bile görmediği.
yüreğimin en derin, en bilinmeyen yerindesin. ne uzanabiliyor sana ellerim, ne de vazgeçebiliyorum senden.Yüreğimin en derin, en bilinmeyen yerindesin. Ne uzanabiliyor sana ellerim, ne de vazgeçebiliyorum senden.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
keşke içimiz daraldığında bedenimiz de daralsaydı. şuan 34 bedendim :)Keşke içimiz daraldığında bedenimiz de daralsaydı. Şuan 34 bedendim :)
gözler lens, burun estetik, kolda dövme, saçlar kaynak. sen güzel olmadın, sen transformers oldun hanım kız. artık sen bir süper kahramansın.Gözler lens, burun estetik, kolda dövme, saçlar kaynak. Sen güzel olmadın, sen transformers oldun hanım kız. Artık sen bir süper kahramansın.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Laflar) elif: Kariya kiza değil.. .karina kizina bakarsan adamsin... (Havalı Sözler) Domone: Bana Takıl Hayatınız REnklensin FAzla Takılma Gökkuşağına Dönersin ;) (Aşk Acısı Sözleri) mücooooo: ya gel saril artik seviyorum de , yada s*k**r git baska tarafa (Aile İçin Sözler) gulum: ahhh kaske hep yanimizda kalabildeler. anne baba o. kadar kiymetli bir Varlik kii yerini dunyalar. bile.dolduramaz. baba ne. biliyormusunuz. baba caninda caaan kaninda kan kisin yazin ilk baharin .baban giderse ne olur biliyormusunuz. baban giderse canin geder kanin gideer ruhun gider mevsimlerin gider hicc baharlar olmazz her taarafin buz kesilir durur. yasadinmi oldunmu farkedemezsin . baban giderse deegerin gider siginacak dagin gider bayram gider seylan gider.oopulecek elin geder derdine yananin gider cocuk.kalmis yanin gider. baban gidersee ruhun gider herseyin gider. yasam biter. canli olu gibi yasarsin. o da yasamak denirsee.. canim babam seni hic unutmadim. sen gozlerimden kalbime tasindin.hic.gitmedin ki.onceden baktigim biryerdeydin simdi gorduyum heryerde.. anne baba hakki odenmez (Aşık Edici Sözler) Ferhat 😂: Merve seni cook seviyorum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sihirli sözler cezaevi sözleri ıltifat sözleri enteresan sözler
duygulu sözler ıngilizce aşk sözleri mevlana sözleri kazakistan atasözleri seni seviyorum sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen