sinan mavi: Susarsan eğer sen kaybedersin kendimden biliyorum o yüzden susmayacaksın bilader

Can Yakan Sözler ok sinan mavi demiş ki:
Susarsan eğer sen kaybedersin kendimden biliyorum o yüzden susmayacaksın bilader
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
azerbaycan atasözleri taziye mesajları edep sözleri damar sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İngiliz Atasözleri ok Asılmak için doğmuş biri, hiç bir zaman boğulmaz.
Saçma Sözler ok Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı.
Sponsorlu Bağlantılar
o kadar çok sahte gülücük atıyorum ki, gerçekte nasıl güldüğümü unuttum.O kadar çok sahte gülücük atıyorum ki, gerçekte nasıl güldüğümü unuttum.
bazen öyle bir noktaya geliyorum ki, birçok şeyin adını koyamaz oluyorum. dost, düşman, aşk, öfkem ve neşem sanki hepsi birbirine karıştı. net olan bir şey var ki; kalbim yumuşadıkça insanlar daha bir acımasızlaşıyor.Bazen öyle bir noktaya geliyorum ki, birçok şeyin adını koyamaz oluyorum. Dost, düşman, aşk, öfkem ve neşem sanki hepsi birbirine karıştı. Net olan bir şey var ki; Kalbim yumuşadıkça insanlar daha bir acımasızlaşıyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ayrılalım dedi, yakıyorum o zaman dedim, fotoğrafları mı? diye sordu. yok kınayı dedim. gider ayak felç oldu.'Ayrılalım' dedi, 'Yakıyorum o zaman' dedim, 'Fotoğrafları mı?' diye sordu. 'Yok kınayı' dedim. Gider ayak felç oldu.
tavla oynarken ilk oyunda atılan 5-1 gibisin. ne halta yaradığın belli değil.Tavla oynarken ilk oyunda atılan 5-1 gibisin. Ne halta yaradığın belli değil.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Dimitry Mustafa: Gözlerim Kapanıyor Yokluğunda,Gel Artık Be Güzelim Yeniden Görsün Bi Seni Gören Gözlerim...! (Güven Sözleri) FATİH, SAVAŞ, BURHAN: HAYATTA İKİ ŞEYE GÜVENİYORUM, BİRİ AYNAYA BAKTIĞIMDA GÖRDÜĞÜME, DİĞERİ İSE YUKARI BAKTIĞIMDA GÖREMEDİĞİME (Gözyaşı Sözleri) Anonim: Gözyaşın içine aksa, kim bilebilir, sendeki sırları (Havalı Sözler) emelmira: Senin diz cokmen beni yuceltmez oldurur (Yürek Yakan Sözler) ELİF: Seni Çok seviyorum İNAN :-* :-*
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yeni yıl mesajları kadınlar ıçin sözler unutulmaz sözler ınce sözler
kıskançlık sözleri enteresan sözler duygulu sözler doğru sözler gurur sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen