sinan mavi: Susarsan eğer sen kaybedersin kendimden biliyorum o yüzden susmayacaksın bilader

Can Yakan Sözler ok sinan mavi demiş ki:
Susarsan eğer sen kaybedersin kendimden biliyorum o yüzden susmayacaksın bilader
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
duygusal sözler minibüs sözleri manyak sözler bilgisayar sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Çerkez Atasözleri ok İyi yaşlı olmayan yerde iyi genç olmaz.
Bomba Sözler ok Çok gördük gemileri yakıp gidenleri. Hepsi yüzerek geri döndüler.
Sponsorlu Bağlantılar
ey gönül! şimdi sorarım sana, hangi aşk daha büyüktür? anlatılarak dile düşen mi, anlatılmayıp yürek deşen mi?Ey gönül! Şimdi sorarım sana, hangi aşk daha büyüktür? Anlatılarak dile düşen mi, anlatılmayıp yürek deşen mi?
nasıl seveceğimi şaşırıyorum seni. ne kadar sevsem de hep biraz eksik gibi.Nasıl seveceğimi şaşırıyorum seni. Ne kadar sevsem de hep biraz eksik gibi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ulan ben seni görünce birbirini görmüş dolmuşçular gibi seviniyorum ne demek ilişkimizde heyecan kalmadı.Ulan ben seni görünce birbirini görmüş dolmuşçular gibi seviniyorum ne demek ilişkimizde heyecan kalmadı.
annemle gittiğim komşu teyze: kahveyi nasıl içersin dedi ağzımla dedim. annem evde görüşecez dedi. korktum lan yardım edin :)Annemle gittiğim komşu teyze: 'kahveyi nasıl içersin' dedi 'ağzımla' dedim. Annem evde görüşecez dedi. Korktum lan yardım edin :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Burak Dikici(Kaleci): Bir morg düşün,içinde ben, içimde hala yaşayan sen. (Anlamlı Sözler) Sinan: Hayat başlar ve biter; Nasıl başlayıp nerede sona erdiği değil, İkisi arasına neler sığdırabildiğin önemlidir... (İntihar Sözleri) kenan adak: güzel intihar sözleri ve ama bana biraz az geldi (Mevlid Kandili Mesajları) Elnur.xankisiyev: amin çok beğendm bu güzel duaları (Laf Sokucu Sözler) fatma: suskunluğum asaletimdir... her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
türkiye sözleri sinir sözler üzüntülü sözler afrika atasözleri
süslü sözler dostluk sözleri ıngilizce sözler çılgın sözler bomba sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen