Bir Bigli: Sahurda soğuk su içerseniz sabah susuzluğunuz artar arkadaşlar. Bu yüzden ılık su içmeye dikkat edin.

İftar Mesajları ok Bir Bigli demiş ki:
Sahurda soğuk su içerseniz sabah susuzluğunuz artar arkadaşlar. Bu yüzden ılık su içmeye dikkat edin.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
jilet sözler sempatik sözler avusturya atasözleri miraç kandili mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özel Sözler ok Beni en iyi sen bilirsin. Ama bu sefer bildiğin gibi değilim.
Atatürk Sözleri ok İnsan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan mürekkeptir. Kabil midir ki, bu kütlenin bir parçasını ilerletelim, ötekini ihmal edelim de kütlenin bütünlüğü ilerleyebilsin? Mümkün müdür ki, bir cismin yarısı toprağa zincirlerle bağlı kaldıkça öteki kısmı göklere yükselebilsin?
Sponsorlu Bağlantılar
öyle bir sessizlik ki bendeki, dışım sükut içim çığlıkla dolu.Öyle bir sessizlik ki bendeki, dışım sükut içim çığlıkla dolu.
unutma sırf sana inat, gözlerimden yaş akarken bile güleceğim!Unutma sırf sana inat, gözlerimden yaş akarken bile güleceğim!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
takı takma törenlerinde kimin ne taktığını aklında tutan teyzelerdeki hafıza gücü hiçbir elektronik cihazda yok.Takı takma törenlerinde kimin ne taktığını aklında tutan teyzelerdeki hafıza gücü hiçbir elektronik cihazda yok.
bugün 12 yıllık arkadaşımı kaybettim arkadaşlar, inanın çok acı bi şey ama sonra buldum benden habersiz denize girmiş adi.Bugün 12 yıllık arkadaşımı kaybettim arkadaşlar, inanın çok acı bi şey ama sonra buldum benden habersiz denize girmiş adi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Gözlerle İlgili Sözler) destin: İçimi eriten gözlerin varya (Afrika Atasözleri) oben: okudukça okuyasım geldi. öğüt alınacak manalı afrikalı atasözleri (Umursamaz Sözler) Salla Gitsin: Ben de artık o zalimi umursamıyorum. Bence en iyi intikam umursamayarak alınan intikamdır. (Motivasyon Sözleri) Sefaciplak: Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur bir bakış bir aşığı aşkından emin eder Sevenler daima gözlerle yemin eder (Cesaret Sözleri) feyza: Bunu ben buldum. hani senin varlığın tın Yokluğun fifi ya benim varlığım olay Yokluğum koyar.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
miraç kandili mesajları seni seviyorum sözleri bulgar atasözleri deli sözler
oturtan sözler dünya ıle ılgili sözler arnavut atasözleri küsme sözleri türkiye sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen