mevlüde12: Yalnızlığın tadına bakarken, Yutmuşum galiba :)

Yalnızlık Sözleri ok mevlüde12 demiş ki:
Yalnızlığın tadına bakarken,
Yutmuşum galiba :)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
karizma sözler ağır sözlü sözler almanca sözler minibüs sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Duygusal Sözler ok gözlerine bakınca yalanların arasındaki tek gerçek olduğumu anliyorum ve seni seviyorum!
Aşk Sözleri ok Bir Kalp Çizdim Bedenime Sadece Adın Yazılı Yalnız Bedenimde..
Sponsorlu Bağlantılar
uğruna bir şeylerden vazgeçeceğin insanı bulmak kolay; ama hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmayacağın insanı bulmak asıl olay.Uğruna bir şeylerden vazgeçeceğin insanı bulmak kolay; ama hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmayacağın insanı bulmak asıl olay.
güneş parlıyorken, herkes seni sevebilir unutma. ama gerçekten kimin umurunda olduğunu ancak fırtınalar eserken öğrenirsin.Güneş parlıyorken, herkes seni sevebilir unutma. Ama gerçekten kimin umurunda olduğunu ancak fırtınalar eserken öğrenirsin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çorbayı karıştırırken küçük bir girdap oluşturup, hemen ardından ters yöne karıştırıp eğlenen bir insandan zarar gelmez.Çorbayı karıştırırken küçük bir girdap oluşturup, hemen ardından ters yöne karıştırıp eğlenen bir insandan zarar gelmez.
teyze anne yarısıysa, 4 teyze bir anneanne yapar. amca baba yarısıysa 2 amca 2 teyze babaanne yapar. görümceyi de hesaplıycam az kaldı.Teyze anne yarısıysa, 4 teyze bir anneanne yapar. Amca baba yarısıysa 2 amca 2 teyze babaanne yapar. Görümceyi de hesaplıycam az kaldı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Umut Sözleri) Memet: Bir insan ne kadar kahraman olursa olsun elbet Birgün sevdiğine kul olur ... (Dini Sözler) gulsen: allahim bizlere komek et (Ağır Sözler) Türkan koç: Yok öyIe sevilecek bi insan! Sadece hayaI kuruyoruz saIak saIak. Sonra ağIıyoruz aciz aciz (Koyan Sözler) sefa (suskun çocuk): Bazılarının kardeşim deyişi bir fahişenin dur yapma ! Deyişi kadar sahteydi (Öfke Sözleri) selin akkaya: beni seviyo olman, öfkemide sevebileceğin anlamına gelmez.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
manyak sözler şizofrenik sözler ısyan sözleri azeri sevgi sözleri
şoför sözleri hint atasözleri umut sözleri bencillik sözleri harbi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen