mevlüde12: Yalnızlığın tadına bakarken, Yutmuşum galiba :)

Yalnızlık Sözleri ok mevlüde12 demiş ki:
Yalnızlığın tadına bakarken,
Yutmuşum galiba :)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
uyuz sözler psikopat sözler duygulu sözler janjanlı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Azerice Aşk Sözleri ok Duygulari aciqlayan gozler olmasaydi, qelb hisslerin mezarina cevrilerdi.
Sevgiliye Uyku Mesajları ok İyi Geceler Aşkım. Ne kadar da sıcak ellerini elllerimde yüzümde hissedemessemde yastıgın verdigi rahatlıgı senin kucagın yorganın ısıtmasına sen sarılıyormuşsun gibi farzetcem. Sen uyurken ben hep seni düşünücem.İyi uyu aşkım. Geceler korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye gelicem iyi geceler aşkım.
Sponsorlu Bağlantılar
gel başını omzuma yasla da, şu hayatın kahrını çektiğime değsin.Gel başını omzuma yasla da, şu hayatın kahrını çektiğime değsin.
bir kızın en tatlı anı; ağzında tokası varken, saçlarını toparlamaya çalıştığı andır.Bir kızın en tatlı anı; ağzında tokası varken, saçlarını toparlamaya çalıştığı andır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
klavyenin arasındaki kırıntılar sayesinde karıncalar imparatorluk kurdu odamda.Klavyenin arasındaki kırıntılar sayesinde karıncalar imparatorluk kurdu odamda.
ıniş izni ister gibi tepemde dönmesene lan. odaya helikopter indi sandım. uyuz sinek!İniş izni ister gibi tepemde dönmesene lan. Odaya helikopter indi sandım. Uyuz sinek!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Türkmen Atasözleri) AKILLI: Az yazdığınız için YUH lan size yazan kendi çocuğu bu siteye baktığını bir düşünün. (Sihirli Sözler) Çağrı: Sihirlisözler bi harika olmuş (İntihar Sözleri) Kendall Jenner: Ölmek için ölmek gerekmez... (Bilinmeyen Sözler) Sercan: GiDeNe DuR dİyEmEm KuRaLLaRıMa AyKıRı... Fantazi dünyam (Sizden Gelenler) Ferhat: Dünya Güzel Olsaydı, Dğarken Ağlamazdık, Yaşarken Temiz Kalsaydık Ölünce Yıkanmazdık!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mısır atasözleri zehir sözler aile ıçin sözler duyulmamış sözler
orijinal sözler öğretmenler günü mesajı sabır sözleri aldatma sözleri facebook sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen