hülya: eIine bir diken batsa anam diyosun tabikide ananın yerini kimse tutamaz

Aile İçin Sözler ok hülya demiş ki:
eIine bir diken batsa anam diyosun tabikide ananın yerini kimse tutamaz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
bayram mesajları hollandaca sözler galatasaray sözleri ıçten sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ünlü Sözler ok Davranışlar kelimelerden daha fazla konuşur, daha çok şey ifade eder. Oscar Wilde
Yürek Yakan Sözler ok Sonum olma sonsuzum ol dedim, ama sonum oldun.
Sponsorlu Bağlantılar
şimdi ben hangi yüreğe güvenip ruhumu özgür bırakayım, her şey bu kadar kirliyken.Şimdi ben hangi yüreğe güvenip ruhumu özgür bırakayım, her şey bu kadar kirliyken.
acı diner, gözyaşı da özlem bile azalabilir de bir tek anılar kalır yerli yerinde.Acı diner, gözyaşı da... Özlem bile azalabilir de bir tek anılar kalır yerli yerinde.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
markete girip bir şey almadan çıkınca, ben bile bir şey çaldığımdan şüpheleniyorum. acaba çaldım mı lan? umarım çalmamışımdır.Markete girip bir şey almadan çıkınca, ben bile bir şey çaldığımdan şüpheleniyorum. Acaba çaldım mı lan? Umarım çalmamışımdır.
şu sıralar kendimi brokoli gibi hissediyorum, sağlıklıyım ama tadım tuzum yok.Şu sıralar kendimi brokoli gibi hissediyorum, sağlıklıyım ama tadım tuzum yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Seni Seviyorum Sözleri) mine akta: Herkes işine geleni işine geldiği gibi algılıyor çünkü. . Hissettiklerinin bir önemi yok (Sizden Gelenler) Kader: Ne kadar yaabilirsin mısralara kaderin sana yazamadığını! (Sizden Gelenler) muhammet meral: ateş kül olmuş yanarmı buz tutmuş su akarmı gözlerim seni sevmiş senden başkasına bakarmı.. (Cezaevi Sözleri) Recep Akkuş: Eğer ßirqün öLürsem Mezarımı Derin Kazın, Mezar Taşımın Üstüne öLüm Ayırdı Yazın, Eğer Birqün Sen öLürsen Mezarını Benim Yanıma KazsınLar Mezar Taşının Üstüne KavuştuLar YazsınLar.. Gözım.. (Esprili Sözler) dicle levent: ARKADAŞLAR HAFTAYA DÜĞÜNÜM VAR. BÜTÜN DOSTLARIM DAVETLİDİR. GELİRKEN GELİNİ DE GETİRMEYİ UNUTMAYIN.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sinir sözler almanca aşk sözleri ıspanyolca aşk sözleri kardeşlik sözleri
türkmen atasözleri dini sözler platonik sözler güven sözleri unutulmaz sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen