hülya: eIine bir diken batsa anam diyosun tabikide ananın yerini kimse tutamaz

Aile İçin Sözler ok hülya demiş ki:
eIine bir diken batsa anam diyosun tabikide ananın yerini kimse tutamaz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
miraç kandili mesajları cesaret sözleri aile ıçin sözler dokunaklı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Delikanlı Sözler ok .#.ş1?tükürüLesi yüzünü özLedim ona hasretimmm?!!!
Facebook Sözleri ok Bir kere 'Seni seviyorum' dediğinde bile ben 15 dakika evde aptal aptal sırıtarak geziyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
ya umut verilmemeli kimseye yada kırılmamalı kalpler. bir defa çalındı mı gönül kapısı, ya kapı açılmalıdır yada gelen gitmeyi bilmeli.Ya umut verilmemeli kimseye yada kırılmamalı kalpler. Bir defa çalındı mı gönül kapısı, ya kapı açılmalıdır yada gelen gitmeyi bilmeli.
gözlerine bakmak isteyip de bakamadığımsın. sen benim oynadığım en büyük kumar, sonunda kayıp etmekten korktuğumsun.Gözlerine bakmak isteyip de bakamadığımsın. Sen benim oynadığım en büyük kumar, sonunda kayıp etmekten korktuğumsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
misafirlikte klozete işerken en az ses çıkaran noktayı bulan eleman kraldır gönül sayfamda.Misafirlikte klozete işerken en az ses çıkaran noktayı bulan eleman kraldır gönül sayfamda.
sinir oluyorum köpeğe yabancı isimler takılmasından. benim gözümde bütün köpekler tomidir. tomi gel olum lafına gelmeyen köpek yok.Sinir oluyorum köpeğe yabancı isimler takılmasından. Benim gözümde bütün köpekler Tomi'dir. Tomi gel olum lafına gelmeyen köpek yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) bilal: kendini bir halt sanma yaprak olsan yel alır toprak olsan sel alır kıymet bilmezsen birgün elindekini el alır (Acımasız Sözler) Mert Aksakal: Kim Olduğun, Nerede Olduğun, Hiç Önemli Değil Ekmeğini Alın Terinle Kazanıyorsan Adamsın...! (Aşk Sözleri) önder y: semi seviyorum meralllll (Azeri Sevgi Sözleri) Huseyn: Seni kimse aldatsa men aldatmayacam seni kimse incitse men incitmeyecem ama seni incideni (Karşılıksız Aşk Sözleri) Mustsz: Ne bilime 3 ildi qarwiliqsiz sevirem inwallah menim kimi ol insafsiz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ayrılık sözleri damardan sözler dini sözler ısyankar sözler
makara sözler sıcak sözler sevgi sözleri kutlama sözleri karizma sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen