behlül: kime derdini anlatacanki kime dert yansan onunki senikinden çok

Dertli Sözler ok behlül demiş ki:
kime derdini anlatacanki kime dert yansan onunki senikinden çok
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
korkunç sözler minibüs sözleri mutsuzluk sözleri ısyankar sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Orijinal Sözler ok Ne Cennetten Bir Gül Koparıp Cehenneme Dikebilirsin, Nede Cehennemden Bir Kor Alıp Cenneti Yakabilirsin.
Can Yakan Sözler ok İkimizde beceriksizdik aslında! Sen beni unutmayı, bende seni hatırlamayı beceremedim.
Sponsorlu Bağlantılar
hadi seni geçtim de, gözlerin gözlerimi özlemeyecek mi sanıyorsun. göz hakkıdır, özler be sevgili özler.Hadi seni geçtim de, gözlerin gözlerimi özlemeyecek mi sanıyorsun. Göz hakkıdır, özler be sevgili özler.
ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. ben söylerim, gocunmam seni seviyorum demekten ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende.Ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. Ben söylerim, gocunmam 'seni seviyorum' demekten... Ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bu sabah uyandım baktım bi sivrisinek yanağıma buse konduruyor noluyo lan dedim. abi kış geliyor, gidiyorum ben dedi. sarıldı ağlaştık.Bu sabah uyandım baktım bi sivrisinek yanağıma buse konduruyor 'noluyo lan' dedim. Abi kış geliyor, gidiyorum ben dedi. Sarıldı ağlaştık.
ınsan vücudunda 7 trilyon sinir hücresi var. bir de bunları aynı anda zıplatmayı başaran insanlarİnsan vücudunda 7 trilyon sinir hücresi var. Bir de bunları aynı anda zıplatmayı başaran insanlar...
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağlatan Sözler) sinan: benimle yaşamk agır geliyor sa kapıorda ikile paşam.. (Sizden Gelenler) SincaPRappeR: sincap dişleri jilet gibidir o cevizleri nasıl kırıyo zannediyon ? :D (Sizden Gelenler) sudenaz: sen bana bir masal anlattın bende o masalda yaşamaya başladım hani masallar mutlu sonla biter ya niye son sayfayı yırttın ? :( (Janjanlı Sözler) Özlem: Varlik ve yokluk arasindaki cizgimsin, varsin ama yokmussun gibi.. (Korkunç Sözler) Sesizkatil...: Tanrınız benim duvarlarımın ardında sizlere yardım edemez. Çünkü siz dizleriniz üstüne çökmeye mahkumsunuz...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özgürlük sözleri özbek atasözleri mani sözleri ıspanyolca aşk sözleri
sevgi sözleri asker sözleri kırgınlık sözleri japon atasözleri bulgar atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen