behlül: kime derdini anlatacanki kime dert yansan onunki senikinden çok

Dertli Sözler ok behlül demiş ki:
kime derdini anlatacanki kime dert yansan onunki senikinden çok
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
bilgisayar sözleri romantik sözler kadınlar ıçin sözler sıradan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kırıcı Sözler ok Hakkımı helal eder miyim, bilmiyorum... En fazla 'Nasıl bilirdiniz?' sorusuna, 'Tanıyamamışım' der geçerim!
Romantik Sözler ok Ask bir elma sekeridir. Sekeri yersin sapi kalir?
Sponsorlu Bağlantılar
hurdacı geçiyordu mahalleden. arkasından seslendim kırık kalpleri de alıyor musun diye. güldü! para etmiyor dedi.Hurdacı geçiyordu mahalleden. Arkasından seslendim 'kırık kalpleri de alıyor musun' diye. Güldü! 'Para etmiyor' dedi.
yapamazsın, gözünü her kapadığında gözünün önüne gelen onun yüzüyken, başkasının olamazsın.Yapamazsın, gözünü her kapadığında gözünün önüne gelen onun yüzüyken, başkasının olamazsın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dedikodunun dibine vurup konuşacak bişi kalmayınca amaaaan boş ver, dedikodu yapmış olmayalım diyen canlıya türk kadını denir.Dedikodunun dibine vurup konuşacak bişi kalmayınca 'amaaaan boş ver, dedikodu yapmış olmayalım' diyen canlıya Türk kadını denir.
evde gördüğüm karıncayı tam ezecektim ki ayağa kalktı; ezdirmem sanaaa kendimi, kafama sıkar giderim dedi. halaa şoktayım.Evde gördüğüm karıncayı tam ezecektim ki ayağa kalktı; 'Ezdirmem sanaaa kendimi, kafama sıkar giderim' dedi. Halaa şoktayım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Umursamaz Sözler) Arda Özdemir: Kendin ol yeterince başkası var zaten 👊 (Aşk Acısı Sözleri) FERHAN ALTUNIŞIK: sevgiyi bilmeyene sevgiyi öğrettim acılar içinde yanarken mutluluk içine adadım ve bana olan son sözü sevgiye hasret acılar ile kalman dileği ile oldu ...bilmiyor ki mutluluğumu ve sevgimi ona verdiğimi.... (İntihar Sözleri) Hasan: Intihar etmek her zaman çözümdür (Esprili Sözler) fatoş: +sinifa giren personeller hocaya sorar bu dolabi nereye birakalim -hoca masa kenarina birakabilirsiniz (dolabi cevirerek masa kenarina birakacakken) Yusuf hocam nasil buna izin verirsiniz diye sordu +hoca niye oglum - ee hocam gozumuzun onunde dolap ceviriyorlar diye cevap verdi (Ağır Abi Sözleri) ömer yülsel: DELİ taraFIma gelme sakın ORDA beN Bİle hükümsüzüm
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
araba sözleri fenerbahçe sözleri terk etme sözleri zaman sözleri
özenli sözler umut sözleri sevgiliye uyku mesajları kadir gecesi mesajları atarlı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen