mihriban nur: geçmişten gelen can acısı gelecege mal olabiliyo gecmısı gecmıste bırakamazsak gelecegimizide saglıklı secemioruz

Eski Sözler ok mihriban nur demiş ki:
geçmişten gelen can acısı gelecege mal olabiliyo gecmısı gecmıste bırakamazsak gelecegimizide saglıklı secemioruz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
hint atasözleri cuma mesajları aldatma sözleri asker sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Büyüleyici Sözler ok küLüsTür bu ruHun özZrü yoqqi bnde!
Azerbaycan Atasözleri ok Yakın komşu uzak akrabadan iyidir.
Sponsorlu Bağlantılar
kader satılmıyor ama kaderine yazılmış insanı satanlar var şu yalan dünyada!Kader satılmıyor ama kaderine yazılmış insanı satanlar var şu yalan dünyada!
kimseye güvenme! unutma ki beyaz gülün bile gölgesi siyahtır.Kimseye güvenme! Unutma ki beyaz gülün bile gölgesi siyahtır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dedemin doğum günü pastasına 74 tane mum koyduk, adam üflerken ölüyordu. :)Dedemin doğum günü pastasına 74 tane mum koyduk, adam üflerken ölüyordu. :)
10 cm topukluyla koşabilen bir varlığa, sen neyin imkansızlığından bahsediyosun. (:10 cm topukluyla koşabilen bir varlığa, sen neyin imkansızlığından bahsediyosun. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dünya İle İlgili Sözler) gülverdi: insan oglu dunyayida yasadiklarinida beden gozuyle goruyor kac kisi gonul gozuyle gorup yasayabiliyor gercek hayati (Özlem Sözleri) özge: Göz gördüğünü, gönüI özIediğini, gül goncasıni, kuş yuvasını görmek ışte. Rabbim görmek istediklerinize kavuştursun. (İntihar Sözleri) Hasan: Intihar etmek her zaman çözümdür (Resimli Güzel Sözler) Askımdan vazgecmem leman sam <3 ssss: Güzelde daha orjinal bişeyler daha üretiliebilir acıkcası (Havalı Sözler) Aşkın Gül: Sen mutluluğunu buçuk buçuk attırırken biz ise acılarımıza kademe kademe retardar çektikk. Baronn
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cumhuriyet bayramı mesajları sevgi sözleri kutlama sözleri cuma mesajları
doğum günü mesajları bomba sözler çapkınlık sözleri padişah sözleri saçma sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen