mihriban nur: geçmişten gelen can acısı gelecege mal olabiliyo gecmısı gecmıste bırakamazsak gelecegimizide saglıklı secemioruz

Eski Sözler ok mihriban nur demiş ki:
geçmişten gelen can acısı gelecege mal olabiliyo gecmısı gecmıste bırakamazsak gelecegimizide saglıklı secemioruz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
ağır sözler gurur sözleri cezaevi sözleri beşiktaş sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Türk Atasözleri ok Kardesten karin yakin.
İtalyan Atasözleri ok Geç olması hiç olmamasından iyidir.
Sponsorlu Bağlantılar
artık ne kadar uzun süre hissiz kaldıysa kalbim, hiç kimsenin eksikliği ürkütmüyor kendisini.Artık ne kadar uzun süre hissiz kaldıysa kalbim, hiç kimsenin eksikliği ürkütmüyor kendisini.
acaba cehennem dedikleri yer, sensizliğin ta kendisi mi? ve ateşleri, senin hasretinden mi?Acaba cehennem dedikleri yer, sensizliğin ta kendisi mi? Ve ateşleri, senin hasretinden mi?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben yaşadıkça sen çıldır! yokluğum sana koyarsa ödemeli çaldır.Ben yaşadıkça sen çıldır! Yokluğum sana koyarsa ödemeli çaldır.
yüzmek zayıflatıyorsa, balinalar neyi yanlış yapıyor?Yüzmek zayıflatıyorsa, balinalar neyi yanlış yapıyor?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Anggel: Gülmemiz gereken yaşlarda ölmemiz gerektiğini düşünüyoruz (Gurur Sözleri) zahide uçan: Allah bizi sivri dilli insanlardan uzak eylesin inslh (Küsme Sözleri) KeRem: Nekadar SeIam Vermesemde Konusmasamda Önceden YasanmisIik ArkadasIik Varsa Onun Hatrina Yinede DariImam SeIamimi Veririm YasanmiIik UnutuImuyor (Kardeşlik Sözleri) Tiger: Ben yuvadan alindim ve 3 kardesim var 1 ablam 2 ben 3 kiz kardesim 1 ablam trabzonda 2 ben ankarada 2 mizin aileside izin vermiyor gorusmemizi biz ona ragmen gorustuk ama ablam bana 5 senedir kus sebebini bilmiyom kucuk kiz kardesim oldu benim oz annem ve babam onlara hesappini soracam anliyacsginiz kardeslerinizle guzel kavga etmeden kiymetini bilin sonra cok pisman olursunuz (Ağır Abi Sözleri) kaderimse cekerim: Herkes kɑybettiği kɑdɑr içecekse eğer?! O mɑsɑdɑn en son ben kɑlkɑrım.. agaaa
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
serseri sözler delikanlı sözler özlü sözler sinir sözler
polis sözleri elveda sözleri neşeli sözler etkileyici sözler davetiye sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen