özlem davşan: Canı yanan insan duşunmeden tepki verebiIir çok ta kırıcı oIabiIir artık üzen nasıI üzdüyse sonucunada katIanabiImeIi

Can Yakan Sözler ok özlem davşan demiş ki:
Canı yanan insan duşunmeden tepki verebiIir çok ta kırıcı oIabiIir artık üzen nasıI üzdüyse sonucunada katIanabiImeIi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
ezici sözler ıtalyan atasözleri zafer bayramı mesajları kapak laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Çılgın Sözler ok Hiçbir kuşkuya yer vermeden, hiçbir kaygıya düşmeden açsaydın bana yüreğini, işte o zaman görürdün benim kişiliğimi.
Özlü Sözler ok Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı?
Sponsorlu Bağlantılar
sen üşürken onun yokluğunda, o senin varlığından bile habersizdir.Sen üşürken onun yokluğunda, o senin varlığından bile habersizdir.
ınanmazsınız ama beni çok sevmişti. siz inanmazsınız işte, ben inandım öyle olmadığını bile bile.İnanmazsınız ama beni çok sevmişti. Siz inanmazsınız işte, ben inandım öyle olmadığını bile bile.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
minyon kızlar niye kafalarından büyük güneş gözlüğü takıyo? kaynak mı yapcan kızım ne gerek var şimdi böyle şeylere.Minyon kızlar niye kafalarından büyük güneş gözlüğü takıyo? Kaynak mı yapcan kızım ne gerek var şimdi böyle şeylere.
yatağıma geçip müziğimi dinler, hayalimi kurar, vakit kalırsa da uyurum.Yatağıma geçip müziğimi dinler, hayalimi kurar, vakit kalırsa da uyurum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ölümsüz Sözler) Can b: Sen gece gündüz düşünen prens bn gece gündüz ölen yiğidin ;( (Laf Sokan Sözler) Ahu: O****pu çocuğu diye sataşanlara Ne zaman kardeş olduk veya Kardeşmiydik? (Kral Sözler) Aşk adam: Aşk gelmişlere beklemektır (Karşılıksız Aşk Sözleri) Şeyda: Karşılıksız sevmek o kadar kötü ve zor ki... (İnce Sözler) Bilinmez: GÜZELMİŞ SÖZLER TEŞEKKÜRLER
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hoş sözler kötü sözler son sözler ısyan sözleri
terk etme sözleri dürüstlük sözleri felsefi sözler değerli sözler minibüs yazıları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen