özlem davşan: Canı yanan insan duşunmeden tepki verebiIir çok ta kırıcı oIabiIir artık üzen nasıI üzdüyse sonucunada katIanabiImeIi

Can Yakan Sözler ok özlem davşan demiş ki:
Canı yanan insan duşunmeden tepki verebiIir çok ta kırıcı oIabiIir artık üzen nasıI üzdüyse sonucunada katIanabiImeIi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
kaliteli sözler cezaevi sözleri farklı sözler son sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Laf Sokan Sözler ok Attığınız ya da atacaklarınız kazıkları saklıyorum, saklıyorum ki gün gelip bana döndüğünüzde sizi ağırlayacak yerim olsun.
Öğrenci Sözleri ok SADAKA: ÇALIŞMAYAN ÖĞRENCİYE SINAVDA VERİLEN KOPYA
Sponsorlu Bağlantılar
hayatın boyunca her zaman sevdiğim insanları kaybetmekten korkmuşumdur ve bazen soruyorum kendime, beni de kaybetmekten korkan biri var mıdır acaba?Hayatın boyunca her zaman sevdiğim insanları kaybetmekten korkmuşumdur ve bazen soruyorum kendime, beni de kaybetmekten korkan biri var mıdır acaba?
acaba cehennem dedikleri yer, sensizliğin ta kendisi mi? ve ateşleri, senin hasretinden mi?Acaba cehennem dedikleri yer, sensizliğin ta kendisi mi? Ve ateşleri, senin hasretinden mi?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
küçüklük fotoğraflarıma baktım da, o tatlı çocuk nasıl bana dönüşmüş? ben evrim geçirmemişim de, sanki evrim banaKüçüklük fotoğraflarıma baktım da, o tatlı çocuk nasıl bana dönüşmüş? Ben evrim geçirmemişim de, sanki evrim bana...
sevgili uyku: çocukken senden nefret ettiğim için özür dilerim, şimdi sana doyamıyorum. sevgilerle, ben.Sevgili uyku: Çocukken senden nefret ettiğim için özür dilerim, şimdi sana doyamıyorum. Sevgilerle, ben.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) elif: Senin Kraliçe olabileceğini tek saray simit Sarayı fazla kazma istersen. (Facebook Sözleri) Bir Yazar: Sapla kalbime hançeri kanlar fışkırsın ama fazla derine inme orada sen varsın. (Adam Gibi Sözler) Ayşin: Bu dünyada iki sandığım var. Biri çeyiz sandığım,diğeri adam sandığım... (Sizden Gelenler) sudenaz: sen bana bir masal anlattın bende o masalda yaşamaya başladım hani masallar mutlu sonla biter ya niye son sayfayı yırttın ? :( (Sizden Gelenler) lider: Her söze verilecek cevabımız var ama bi söze bakarım söz mü diye bi de adama bakarım adam mı diye
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
polonya atasözleri bomba sözler teşekkür sözleri özlü sözler
hollandaca sözler umut sözleri ünlü sözler ıspanyolca atasözleri edep sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen