özlem davşan: Canı yanan insan duşunmeden tepki verebiIir çok ta kırıcı oIabiIir artık üzen nasıI üzdüyse sonucunada katIanabiImeIi

Can Yakan Sözler ok özlem davşan demiş ki:
Canı yanan insan duşunmeden tepki verebiIir çok ta kırıcı oIabiIir artık üzen nasıI üzdüyse sonucunada katIanabiImeIi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
değerli sözler rap sözleri son sözler yeni yıl mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Etkileyici Sözler ok Var ya nefes almak gibisin; Farkında olmadan düşünüyorum seni.
Bayram Mesajları ok Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
Sponsorlu Bağlantılar
seni susuz, nefessiz sevdim ben! bulunmaz bir aşksın, sevdasın, bendeki bu kalpte uçamayan bir kuşsun, tutuyorum ellerimde. sen, sen var ya bu dünyada soluduğum havasın. kalbimde hapislediğim ömrümsün.Seni susuz, nefessiz sevdim ben! Bulunmaz bir aşksın, sevdasın, bendeki bu kalpte uçamayan bir kuşsun, tutuyorum ellerimde. Sen, sen var ya bu dünyada soluduğum havasın. Kalbimde hapislediğim ömrümsün.
mermi gibi olacaksın bu hayatta. sen patladın mı herkes susacak!Mermi gibi olacaksın bu hayatta. Sen patladın mı herkes susacak!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
müşteri: bu balıklar dişi mi, erkek mi? balıkçı: sen balıkları yiyecek misin sevişecek misin?Müşteri: Bu balıklar dişi mi, erkek mi? Balıkçı: Sen balıkları yiyecek misin sevişecek misin?
sıkılıyorum diye dışarı çıkıyorum, dışarıda sıkılıp eve dönüyorum, eve döndüm diye sıkılıp tekrar çıkıyorum. bu nasıl döngü?Sıkılıyorum diye dışarı çıkıyorum, dışarıda sıkılıp eve dönüyorum, eve döndüm diye sıkılıp tekrar çıkıyorum. Bu nasıl döngü?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kardeşlik Sözleri) AyşenazZ: Süper yaa (Havalı Sözler) ooooo: Kirpi gibiyiz be kanka sevene batıyoruz (Orijinal Sözler) SeLda Çakmak: menfaat caddesinde başIayan dostIuk çiIe yokuşunda son buIur (Havalı Sözler) karabela kordon baba: Abi .nevar.bu sana ters bakıyor.olum ismimi söyle o önüne bakar.Karabela kordon baba..abi giti gördün mü (Mevlana Sözleri) leyla alama: biz debilirdik sevgiliye karanfl almayı fakat aç idik yedik karanfil parasını
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
üzücü sözler kurtlar vadisi sözleri azeri sevgi sözleri meksika atasözleri
can alıcı sözler cuma sözleri mutluluk sözleri ısyan sözleri kral sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen