özge: Göz gördüğünü, gönüI özIediğini, gül goncasıni, kuş yuvasını görmek ışte. Rabbim görmek istediklerinize kavuştursun.

Özlem Sözleri ok özge demiş ki:
Göz gördüğünü, gönüI özIediğini, gül goncasıni, kuş yuvasını görmek ışte. Rabbim görmek istediklerinize kavuştursun.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
özlem sözleri polis sözleri kızgınlık sözleri fenerbahçe sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kurtlar Vadisi Sözleri ok Kurtlukta Düşeni Yemek Kanundur?
Orijinal Sözler ok Nokta her zaman bir son demek değildir, bazen kendinden sonraki harfin büyük olacağını gösterir.
Sponsorlu Bağlantılar
ne kadar keder varsa gelir geceyi bulur. giden gündüz gitmiştir ama kahrı geceyi vurur.Ne kadar keder varsa gelir geceyi bulur. Giden gündüz gitmiştir ama kahrı geceyi vurur.
kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? sahi nedir sevmek bir muma ateş olmak mı yoksa yanan ateşe dokunmak mı?Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek bir muma ateş olmak mı yoksa yanan ateşe dokunmak mı?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dışarıda yağmur yağarken uyumak güzel bi şey. dışarıda yağmur yağmazken de uyumak güzel bi şey. uyumak genel olarak güzel bi şey.Dışarıda yağmur yağarken uyumak güzel bi şey. Dışarıda yağmur yağmazken de uyumak güzel bi şey. Uyumak genel olarak güzel bi şey.
dedem windows gibi, koltukta 10-15 dakika otursun hemen kendini kapatıp, uyku moduna alıyor.Dedem windows gibi, koltukta 10-15 dakika otursun hemen kendini kapatıp, uyku moduna alıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İntihar Sözleri) onurcan: yıkıldım sevgilim (Koyan Sözler) sefa (suskun çocuk): Bazılarının kardeşim deyişi bir fahişenin dur yapma ! Deyişi kadar sahteydi (Tebrik Sözleri) ismet: arkadaşım güzel bir iş teklifi almış ve onu tebrik etmek için buradan söz bakıyorum. umarım aradığım tebrik mesajını burada bulurum. teşekkürler şimdiden (Sizden Gelenler) dilo: Herkesin düşünce sistemi farklıdır. Eğer herkes hemfikir olsaydı, dünyada eleştirilecek bir şey kalmazdı. Düşünceleri bazen ortak olması kadar mutluluk verici bir şey yoktur aslında (Sizden Gelenler) tuba: antartika buzuldur buzul kalacak!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dürüstlük sözleri nefret sözleri kurban bayramı mesajları özür mesajları
karşılıksız aşk sözleri hollandaca sözler sempatik sözler ıntihar sözleri kibar sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen