özge: Göz gördüğünü, gönüI özIediğini, gül goncasıni, kuş yuvasını görmek ışte. Rabbim görmek istediklerinize kavuştursun.

Özlem Sözleri ok özge demiş ki:
Göz gördüğünü, gönüI özIediğini, gül goncasıni, kuş yuvasını görmek ışte. Rabbim görmek istediklerinize kavuştursun.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
öğrenci sözleri bencillik sözleri ıran atasözleri aşık edici sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Berat Kandili Mesajları ok Ne zaman ki iyiki'lerimiz keşke'lerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiki'lerle dolu bir yaşam dileğiyle Berat kandilizi kutlu olsun.
Platonik Aşk Sözleri ok Hiç bu kadar uzak kalmamıştık seninle. Aramızdaki mesafeler diyorum, yollar değil. Kimbilir, kaç yürek ötemdesin?
Sponsorlu Bağlantılar
öyle yoruldum ki, karanlık bir gece yola çıkıp dönmesem bir daha, kaybolsam! hep anılarda kalsam diyorum.Öyle yoruldum ki, karanlık bir gece yola çıkıp dönmesem bir daha, kaybolsam! Hep anılarda kalsam diyorum.
sana kalbim geçti, geri versen almam.Sana kalbim geçti, geri versen almam.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
baba : oğlum yeter artık facebook dışında bir dünya daha var! çocuk: vallahmı, linki yollasana :)Baba : Oğlum yeter artık facebook dışında bir dünya daha var! Çocuk: Vallahmı, linki yollasana :)
erkek: yastık savaşı yapalım mı tatlım? kız: neyle? erkek: sen sehpayı al , ben kapıyı söküp geliyorum.Erkek: Yastık savaşı yapalım mı tatlım? Kız: Neyle? Erkek: Sen sehpayı al , ben kapıyı söküp geliyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Azerbaycan Atasözleri) Selale: Aslinin erkeyi dissiz olnaz (Havalı Sözler) Vendetta: Bizimle harbedenler genelde kaybederler 8-} (Facebook Sözleri) ALİ: HDSH İLE HERKES ARTİSLENMİŞŞŞŞ (Kıskançlık Sözleri) aysel: Beni öyle bir sev ki...Kiskanayim kendimi... (Kötü Laflar) sıla: kotü laflar aaaa bayıldım süper ya
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
etkileyici sözler hint atasözleri kibar sözler almanca aşk sözleri
tebrik sözleri mutluluk sözleri duygusal sözler sabır sözleri hiphop sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen