emrah güneş: Baba dünyada olunca kıymet biIinmez ama öIünce babam olsaydı denir.

Aile İçin Sözler ok emrah güneş demiş ki:
Baba dünyada olunca kıymet biIinmez ama öIünce babam olsaydı denir.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
bomba sözler doğru sözler bayram mesajları ıbretlik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Babalar Günü Mesajları ok Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım. Seni Çok Seviyorum...
Serseri Sözler ok Sende kendi masalında güzelsin de, ben masal sevmiyorum. O nası olacak?
Sponsorlu Bağlantılar
ateşe uzattım elimi yakarsa yaksın dedim. hiç acımadan yaktı. sevince insanın canı niye bu kadar acır ki anlamıyorum.Ateşe uzattım elimi yakarsa yaksın dedim. Hiç acımadan yaktı. Sevince insanın canı niye bu kadar acır ki anlamıyorum.
nasıl ki; kurana abdestsiz dokunmuyorsan, sevdiğine de nikahsız dokunmayacaksın!Nasıl ki; Kuran'a abdestsiz dokunmuyorsan, sevdiğine de nikahsız dokunmayacaksın!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
niye her dondurma reklamında deniz kenarı, bikinili kızlar, üstü çıplak erkekler teması var. ben evde beyaz atletimle dondurma yiyemez miyim?Niye her dondurma reklamında deniz kenarı, bikinili kızlar, üstü çıplak erkekler teması var. Ben evde beyaz atletimle dondurma yiyemez miyim?
sen boksör, tekvandocu veya judocu da olsan, biz seni karateci olarak tanırız.Sen boksör, tekvandocu veya judocu da olsan, biz seni karateci olarak tanırız.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) yağmur: dünyada bile senin kadar şerefsis yok sen nasıl bölle ölmuşsun şerefsis (Cezaevi Sözleri) Cebeci: furkan : dört duvar kime kalmışda sana kalıcak kardeş sabrın sonu selamet güneş elbet bizim içimde doğacak sabır. (Akıllı Sözler) (Mustafa): Öğüt verecek insan değil örnek olacak insan ol (Resimli Komik Sözler) kader: Çok güzel teşekkür ederim gulmekten koptum resmen (Sizden Gelenler) mexselina wrold: bu son intiharım elveda arkadaşlar elveda bütün dünya
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kötü laflar başarı sözleri amerikan atasözleri ıran atasözleri
gurbet sözleri mektup yazıları kızgınlık sözleri fenerbahçe sözleri dürüstlük sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen