MELİSA GENCER: saatin tık tık sesini duyunca yanIızIık kendını beIIı eder

Yalnızlık Sözleri ok MELİSA GENCER demiş ki:
saatin tık tık sesini duyunca yanIızIık kendını beIIı eder
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
sert sözler muhteşem sözler endonezya atasözleri pişmanlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Duygulu Sözler ok Sonra arta kalan bir kaç kelime kalıyor, onları da hiç bir zaman söyleyemiyorsun.
Teklif Sözleri ok GUNLERCE DUSUNDUM, BIR TURLU ACILMA FIRSATI BULAMADIM SANA, DEMEKKI KISMET BUGUNEYMIS, ILK VE SON ASKIM OLMAYA NE DERSIN
Sponsorlu Bağlantılar
telefonu açtığında söze ne istiyon yine diyerek başlıyor ya gel de isteme. (: Telefonu açtığında söze 'ne istiyon yine' diyerek başlıyor ya gel de isteme. (:
yaslandığında değil yaşadığında tecrübe kazanırsın ayrıca zaman sadece armutlari olgunlaştırır, insanlar değilYaslandığında değil yaşadığında tecrübe kazanırsın... Ayrıca zaman sadece armutlari olgunlaştırır, insanlar değil...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben sinirli değilim sadece bazı insanlar resmen gel kafama çekiçle vur der gibi davranıyorlar sonra kabahatli ben oluyorum ohh iyi valla.Ben sinirli değilim sadece bazı insanlar resmen 'gel kafama çekiçle vur' der gibi davranıyorlar sonra kabahatli ben oluyorum ohh iyi valla.
gece korktuğumuz da yorganı kafamıza kadar niye çekiyoruz? hırsız yada katil gelse üzerinde yorgan var lan kıyamam, öldüremem mi diyecek? :)Gece korktuğumuz da yorganı kafamıza kadar niye çekiyoruz? Hırsız yada katil gelse 'üzerinde yorgan var lan kıyamam, öldüremem' mi diyecek? :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cesaret Sözleri) azra: Keser doner sap doner gun gelir hesap doner (Unutulmaz Sözler) gonca: hepsi de güzelmiş. özellikle unutulmaz ünlülerin sözleri. emeğinize sağlık (Sıcak Sözler) ezgim: Aldɑnmɑ çocuksu mɑhsun yüzüne. Hesɑbı Vermeden gidecek birgün.. (Mutluluk Sözleri) fulya: bir tek ben mutlu olamıyorum :( (Laf Sokucu Sözler) Dila: Egonla lego yaparım oturur oynarsın cici kız.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
havalı sözler racon sözleri damardan sözler kardeşlik sözleri
tebrik sözleri ısyan sözleri kıl sözler damardan sözler psikopat sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen