MELİSA GENCER: saatin tık tık sesini duyunca yanIızIık kendını beIIı eder

Yalnızlık Sözleri ok MELİSA GENCER demiş ki:
saatin tık tık sesini duyunca yanIızIık kendını beIIı eder
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
sıradan sözler vefat mesajları yolculuk tatil sözleri spor sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İsyankar Sözler ok HERGUN YOKLUGUNDA BIR CAN VERIYORUM, VARLIGINA DUA, YOKLUGUNA ISYAN EDIYORUM. UZAKLARA DUSSEDE YOLUM OLUM OLSADA SONUM BILKI SENI CANIMDAN COK SEVECEGIM!
İntihar Sözleri ok Bumu yaşamak Bumu Sevmek Bumu Hayata güLmek eğer ağlayarak yaşıyacaksam bu dünyada intihar ederim acımı sonlandırırım daha iyi.
Sponsorlu Bağlantılar
bilirsin işte ne kadar kırılsam da, üzülsem de yine dönüp dolaşıp sana geleceğim. ınsan canının parçasından uzak nasıl kalır ki?Bilirsin işte ne kadar kırılsam da, üzülsem de yine dönüp dolaşıp sana geleceğim. İnsan canının parçasından uzak nasıl kalır ki?
bu kadar mı muhtaç insanlar, kurduğum hayalleri bile elimden aldılar.Bu kadar mı muhtaç insanlar, kurduğum hayalleri bile elimden aldılar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir saat boyunca kulaklıkla bir şey dinlemek kulaktaki bakteri sayısını %700 arttırıyormuş. müziği duyunca sevişmeye başlıyorlar herhalde :dBir saat boyunca kulaklıkla bir şey dinlemek kulaktaki bakteri sayısını %700 arttırıyormuş. Müziği duyunca sevişmeye başlıyorlar herhalde :D
ıki kadına adamak istiyorum hayatımı.. biri erkeğim desin bana, diğeri sadece baba.İki kadına adamak istiyorum hayatımı.. Biri 'erkeğim' desin bana, Diğeri sadece 'baba'.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağlatan Sözler) neset: seni olduğin gibi severdim ama sen olmamissin (Hasret Sözleri) doğukan: seni çok özlüyorum aşkım. bu hasret ne zaman bitecek. doğukan <3 özlem (Seni Seviyorum Sözleri) lale: haqiqeten sevmek guzel (Atarlı Sözler) kaan: Hayatın 4 Evreni Vardır ; Hayret Gayret Seyret Ve Siktr Et. ;) (Kazakistan Atasözleri) osman: emeğinize sağlık. bu ataözleri de çok iyimiş
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
laf sokucu sözler mani sözleri duygulu sözler love sözleri
dünya ıle ılgili sözler ıngilizce sözler cuma mesajları kamyon arkası sözleri kadınlar ıçin sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen