irem: ÖzIemek cok güzeI bısey ama özIenmekte cok farkIı bi duygu heIe karsıIıkIı oIunca bu dünyada hersey daha güzeI oIuyor

Özlem Sözleri ok irem demiş ki:
ÖzIemek cok güzeI bısey ama özIenmekte cok farkIı bi duygu heIe karsıIıkIı oIunca bu dünyada hersey daha güzeI oIuyor
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
uğurlu sözler duyulmamış sözler fransızca aşk sözleri üzüntülü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Oturtan Laflar ok Sahip Olamıyorsan Taşımıyacaksın o kalbi, Sahip Olmak istiyorsan Taşımaya Çalış içindeki Kalbi.
Yıkıcı Sözler ok Canın cehenneme demişti giderken, nereden bilebilirdim ki bir randevumuz daha olacağını.
Sponsorlu Bağlantılar
uzakta bir şehirdeyim, yüreğimi sana bıraktım. uzakta bir sevdadayım, umutlarımı sana bıraktım. yalnızlığı alıp koynuma, gülüşlerimi sana bıraktım. sebebim sensin unutma, ben aklımı sende bıraktım.Uzakta bir şehirdeyim, yüreğimi sana bıraktım. Uzakta bir sevdadayım, umutlarımı sana bıraktım. Yalnızlığı alıp koynuma, gülüşlerimi sana bıraktım. Sebebim sensin unutma, ben aklımı sende bıraktım.
dilsiz değildir suskunluk, çok şey anlatır anlayana. kelimelerin anlatamadıklarını haykırır aslında. bir kaçış değildir suskunluk, bir bakıştan çok daha fazlasıdır. sessiz çığlıkların bir adım ötesidir. hayata 
 olan öfken, insanlara olan kırgınlığın, ve daha nicesi saklıdır içinde sükunetin. rest çekmenin asil halidir anlayana.Dilsiz değildir suskunluk, çok şey anlatır anlayana. Kelimelerin anlatamadıklarını haykırır aslında. Bir kaçış değildir suskunluk, bir bakıştan çok daha fazlasıdır. Sessiz çığlıkların bir adım ötesidir. Hayata
olan öfken, insanlara olan kırgınlığın, ve daha nicesi saklıdır içinde sükunetin. Rest çekmenin asil halidir anlayana.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
-okulda bileklik takmak yasak bilmiyor musun? +biliyorum hocam zaten evde takıp geldim.-Okulda bileklik takmak yasak bilmiyor musun? +Biliyorum hocam zaten evde takıp geldim.
kendi kendime konuşurken çok mutlu oluyorum. sözümü kesen yok, araya giren yok, cevaplarıda ben seçiyorum ohh miss gibi.Kendi kendime konuşurken çok mutlu oluyorum. Sözümü kesen yok, araya giren yok, cevaplarıda ben seçiyorum ohh miss gibi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cuma Mesajları) dilek: Coook guzel hepinizden allah razo olsun (Ağır Abi Sözleri) hizli: Vurur yuz ifadesi bunlar agır abiler bitanesiii (Arabesk Sözler) Zeliş: Senin yaptığın atar, benim hayatıma renk katar be güzelim.! (Ülkücü Sözleri) Hakan: ÇAKALLARIN HÜKMÜ KURTAR GELINCEYE KADAR cCc (İbretlik Sözler) SEDA büyük: bu dunya basli basina ibretlik zaten almayan utanmali bence.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
farklı sözler sitem sözleri sağlık sözleri kral sözler
kıl sözler polonya atasözleri sıcak sözler amerikan atasözleri love sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen