irem: ÖzIemek cok güzeI bısey ama özIenmekte cok farkIı bi duygu heIe karsıIıkIı oIunca bu dünyada hersey daha güzeI oIuyor

Özlem Sözleri ok irem demiş ki:
ÖzIemek cok güzeI bısey ama özIenmekte cok farkIı bi duygu heIe karsıIıkIı oIunca bu dünyada hersey daha güzeI oIuyor
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
23 nisan sözleri sabır sözleri hollandaca sözler umut sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Af Dileme Sözleri ok Af diliyorum, Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin!
Aile İçin Sözler ok Stresli amanlarda, pek de inandirici olmayan aile goruntusu neredeyse bir anda silinir ve hepimizin gercek kisilikleri aciga cikar. SHIRLEY JACKSON
Sponsorlu Bağlantılar
ben ortaya yüreğimi koyarım, herkes yüreği kadar olanını alır.Ben ortaya yüreğimi koyarım, herkes yüreği kadar olanını alır.
kardelene sormuşlar bütün, çıçekler sıradan yerlerde açıp ınsanlara yakın dururken sen neden böyle yüksek dağlarda açarsın. kardelen şöyle cevap vermiş: gülü seven dıkenını, benı seven ölümü göze alır demiş.KARDELENE sormuşlar bütün, ÇİÇEKLER sıradan yerlerde açıp İNSANLARA yakın dururken sen neden böyle yüksek DAĞLARDA açarsın. KARDELEN şöyle CEVAP vermiş: GÜLÜ seven DİKENİNİ, BENİ seven ÖLÜMÜ göze alır demiş.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
+kanka, şu arkadakine baksana çaktırmadan. (sandalyeyi çevirip baktı, dönerken 2 kişiyi devirdi, bu mu la diye bağırdı.)+Kanka, şu arkadakine baksana çaktırmadan. (Sandalyeyi çevirip baktı, dönerken 2 kişiyi devirdi, 'Bu mu la' diye bağırdı.)
millet ruh eşini buluyor, ben sabahları çorabımın tekini bulamıyorum. nerede yanlış yapamıyorum acaba? (:Millet ruh eşini buluyor, ben sabahları çorabımın tekini bulamıyorum. Nerede yanlış yapamıyorum acaba? (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sıcak Sözler) seda: Ben çook bişey istemiyorum biraz tebbesummm (Motivasyon Sözleri) sedat: sarı koltuk mu ? olsun kırmızı koltuk mu?diye iki saat düşünen ....sonunda mavi koltuğu alana Türk kadını derler...( sedat ın günlüğü .) (Resimli Güzel Sözler) ÖZLEM: Çook guzeL SozLer duzenLeyen arkaşLarin yüReqine SagLik :) Admin: Teşekkürler Özlem hanım. Sözlerimiz özenle seçilmektedir. (Umursamaz Sözler) Gamze: Gee4cekten umrumda olsaydın.. Biyerlerde adın geçerdi (Güldüren Sözler) aleyna nasuh: sana cerenin selamı var - hangi cerenin + tencerenin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ığneli sözler teklif sözleri küçük sözler cömertlik sözleri
duygusal sözler mevlana sözleri bilinmeyen sözler rus atasözleri cumhuriyet bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen