irem: ÖzIemek cok güzeI bısey ama özIenmekte cok farkIı bi duygu heIe karsıIıkIı oIunca bu dünyada hersey daha güzeI oIuyor

Özlem Sözleri ok irem demiş ki:
ÖzIemek cok güzeI bısey ama özIenmekte cok farkIı bi duygu heIe karsıIıkIı oIunca bu dünyada hersey daha güzeI oIuyor
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
acı sözler türkiye sözleri karizma sözler oturtan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kadınlar İçin Sözler ok Güzel kadın gözü, iyi kadın gönlü okşar. Napolyon
Gözlerle İlgili Sözler ok Gözlerini kapattığın Zaman beni Düşün Sevgilim herzaman, Gözlerini Açtığında Karşında Olacağım ve o buğulu gözlerine Bakıp Seni Sevdiğimi haykıracağım.
Sponsorlu Bağlantılar
bir kadın her zaman vefalıdır, çünkü ayrılırken bile sana bir şeyler bırakır. kokusunu, gülüşünü ve gidişini.Bir kadın her zaman vefalıdır, çünkü ayrılırken bile sana bir şeyler bırakır. Kokusunu, gülüşünü ve gidişini.
aslında hayatın en güzel anı; her şeyden vazgeçtiğinde, seni hayata bağlayan birinin olduğunu düşündüğün andır.Aslında hayatın en güzel anı; her şeyden vazgeçtiğinde, seni hayata bağlayan birinin olduğunu düşündüğün andır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir kızın hayatta aldığı en büyük risk, yeni oje sürülmüş parmaklarıyla üstünü giymektir.Bir kızın hayatta aldığı en büyük risk, yeni oje sürülmüş parmaklarıyla üstünü giymektir.
otobüste oturduğum koltuğa çok güneş vuruyor diye ablanın tekine yer verdim, teşekkür etti. az sonra alev alacak haberi yok.Otobüste oturduğum koltuğa çok güneş vuruyor diye ablanın tekine yer verdim, teşekkür etti. Az sonra alev alacak haberi yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) ismegerekyok:D: Damlaya damlaya göl olur :D:D (İçten Sözler) Cansuuu: Ben seni ne aklımla seviyorum,ne de kalbimle seviyorum. BEN SENİ RUHUMLA SEVİYORUM. aklım unutur, kalbim durur diye (Ölüm Sözleri) aylam: bana guvenme hayat bu gun varam sabah birden yox olaram (Laf Sokan Sözler) ece su: söz:batıyor mu cevap:bana batan seni hoplatıyor mu? (Ağır Sözler) armi nehir: ama sürekli kadınlara atılmış laf bunlar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
alman atasözleri cumhuriyet bayramı mesajları türkiye sözleri çapkınlık sözleri
kadir gecesi mesajları ıspanyolca aşk sözleri ürkütücü sözler gürcü atasözleri ağır sözlü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen