irem: ÖzIemek cok güzeI bısey ama özIenmekte cok farkIı bi duygu heIe karsıIıkIı oIunca bu dünyada hersey daha güzeI oIuyor

Özlem Sözleri ok irem demiş ki:
ÖzIemek cok güzeI bısey ama özIenmekte cok farkIı bi duygu heIe karsıIıkIı oIunca bu dünyada hersey daha güzeI oIuyor
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
güzel laflar anlamlı sözler kaliteli sözler baba sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Cep Mesajları ok Yalnız Kalma RahatLa Ac bi Cola Mesaj yazmaya Başla
Türk Atasözleri ok Atta karin yiğitte burun.
Sponsorlu Bağlantılar
çok da bir şeye ihtiyaç yok aslında; azıcık insanlık olsa, öyle güzel dönecek ki şu dünya.Çok da bir şeye ihtiyaç yok aslında; azıcık insanlık olsa, öyle güzel dönecek ki şu dünya.
aşk için yazılan tüm sözler anlamını yitirir onun yanında. basit kalır, noktalar da taşıyamazdı zaten o kadar duyguyu.Aşk için yazılan tüm sözler anlamını yitirir onun yanında. Basit kalır, noktalar da taşıyamazdı zaten o kadar duyguyu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çok uzun zamandır sevgilim yok ilk hoşlandığıma evlenme teklifi etmem umarım.Çok uzun zamandır sevgilim yok ilk hoşlandığıma evlenme teklifi etmem umarım.
dişimin arasına antep fıstığı kaçtı, fena rahatsız ediyo ama çıkarmıcam. kilosu 50 lira, takılsın oralarda.Dişimin arasına antep fıstığı kaçtı, fena rahatsız ediyo ama çıkarmıcam. Kilosu 50 lira, takılsın oralarda.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Janjanlı Sözler) gizem: Bakacağım tek yön önüm, doğru rotayı izIer gözüm Rüzgara emanet sözüm, hasretIerIe yandı gönIüm YaInızIığım kaIbime zuIüm, korkutmakta her an öIüm Ben bir pembe diziyim; her günüm bir böIüm (Laf Sokan Sözler) caglar: Birakabilirim dediklerimin muptelasiyim.iradem zayif degil ,tutkularim guclu.. (Büyüleyici Sözler) Kuzey Kurt: Ozaman Aşkı sevipte alana değil.Alamıyana sorun (Duyulmamış Sözler) Nigar: Guzel hesitate anlamadim (Öğrenci Sözleri) ölüm: birkız varmış bir kız daha varmış şaka yaptım bu devirde sevecek kızmı kalmış
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
aldatma sözleri ıyi geceler mesajları ünlü sözler süslü sözler
beşiktaş sözleri umursamaz sözler sevgi sözleri kadınlar ıçin sözler ezici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen