caki: Dertleri zevk edinmisiz bizde neşe ne arar

Dertli Sözler ok caki demiş ki:
Dertleri zevk edinmisiz bizde neşe ne arar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
ramazan bayramı mesajları adalet sözleri aldatma sözleri delikanlı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Mutluluk Sözleri ok Mutlu olmak için, hayatta kimseyi kendin gibi görme. Çünkü sen gibi olan tek kişi, aynadaki yüzündür.
Japon Atasözleri ok Bir dostunuz, yemis bahcesini geziyorsa, dalgin görünmeniz en büyük nezakettir
Sponsorlu Bağlantılar
ağlayamamak kadar kötü bir şey yok. sanki içindeki duygular dışarı çıkmaya çalışıyormuş ama bi türlü çıkamıyormuş gibi.Ağlayamamak kadar kötü bir şey yok. Sanki içindeki duygular dışarı çıkmaya çalışıyormuş ama bi türlü çıkamıyormuş gibi.
gemileri yakmakla ünlü olan ben. konu sen olunca, hep kendimi yaktım.Gemileri yakmakla ünlü olan ben. Konu sen olunca, hep kendimi yaktım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
millet uyurken sevdiğini düşünüyor, bense eve hırsız girse ne yaparım diye taktik geliştiriyorum. yalnızlık damarlarıma işlemiş.Millet uyurken sevdiğini düşünüyor, bense eve hırsız girse ne yaparım diye taktik geliştiriyorum. Yalnızlık damarlarıma işlemiş.
az önce otobüse bindim kartım yoktu otobüstekilere kartı olan var mı? dedim, herkes yok dedi. döndüm şöföre herkes kartsız binmiş sen kimi tokatlıyon? dedim, şuan sadece gözlerimi oynatabiliyorum.Az önce otobüse bindim kartım yoktu otobüstekilere 'Kartı olan var mı?' dedim, herkes yok dedi. Döndüm şöföre 'Herkes kartsız binmiş sen kimi tokatlıyon?' dedim, şuan sadece gözlerimi oynatabiliyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) vazgecilmezim sin: vazgecmekmi aglamakmı? oda ne ben seni severken yaşadım bunları (Sizden Gelenler) arda: Minareyi çalan kılıfını hazırlar camiyi çalanın vay haline (Seni Seviyorum Sözleri) gül: lafla sevmek güzel (Aşk Sözleri) Yusuf Meriç: Si**ir Et. . ! Nasılsa Senden Sonrakine de - Seni Seviyorum Diyecek . . ! (Dostluk Sözleri) CNPLT: değil on yıl bi yirmi yıl daha beklerim seni HEEŞEYİM
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
love sözleri yeni yıl mesajları ıltifat sözleri makara sözler
etkileyici sözler bomba sözler ağlatan sözler ünlü sözler akıllı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen