caki: Dertleri zevk edinmisiz bizde neşe ne arar

Dertli Sözler ok caki demiş ki:
Dertleri zevk edinmisiz bizde neşe ne arar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
öğretmenler günü mesajı geyik laflar hollandaca sözler edep sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hiphop Sözleri ok çiğnedin geçtin herşeyi olsun aşkım hiç takma..
Manyak Sözler ok Sarhoş olmaya gerek yok! Sen 'sar' ben 'hoş' olurum.
Sponsorlu Bağlantılar
çayda ne buluyorsun diyorlar ınsanlarda arayıpta bulamadığımı buluyorum. sıcaklık ve samimiyet!Çayda ne buluyorsun diyorlar... İnsanlarda arayıpta bulamadığımı buluyorum. Sıcaklık ve samimiyet!
sıkıca tutamadığımız şeyler akıp gidiyor avuçlarımızdan. hatta bazen sımsıkı tuttuklarımız bile.Sıkıca tutamadığımız şeyler akıp gidiyor avuçlarımızdan. Hatta bazen sımsıkı tuttuklarımız bile.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kıza fotoğrafımı attıyorum fake misin ? diyor. ulan fake olsaydım bu tipi mi seçerdim.Kıza fotoğrafımı attıyorum 'fake misin ?' diyor. Ulan fake olsaydım bu tipi mi seçerdim.
kız: seni seviyorum.sana aşığım aşkım, iyi geceler tatlı rüyalar.rüyanda bizi gör, öptüm. erkek: ben de seni. ben de sana. sana da. sen de. ben de.Kız: Seni seviyorum.Sana aşığım aşkım, iyi geceler tatlı rüyalar.Rüyanda bizi gör, öptüm. Erkek: Ben de seni. Ben de sana. Sana da. Sen de. Ben de.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) Fevzi fidan: Ceza evi dört duvar mahkumlar nöbet tutar ağlar analar babalar merak etme ana bir gün oğlunda çıkar (Bilinmeyen Sözler) SAADET TEKIN: hayatta oImaz dedikIerin oIuyor imkansız gördükIerin hep başına geIiyor buda nedense sevdikIerinden geIiyor zaten insanın sevmedigi kişi canını acıtmaz güIer geçersin (Kapak Laflar) crazy girl: SUSKUNLUĞUM ASİLİĞİMDENDİR; HER SÖZE VERİLECEK BİR CEVABIM VAR: LAKİN BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE; BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİYE :) (Resimli Güzel Sözler) asi: Çok guzeller hepi (Bencillik Sözleri) dadi: beynimin içinde sürekli yankılanan "şimdi ne yapacaksın peki?" sorusu.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sevenler ıçin sözler platonik aşk sözleri neşeli sözler ıyi şanslar mesajları
yalan sözler yolculuk tatil sözleri ağır sözlü sözler fransızca aşk sözleri havalı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen