caki: Dertleri zevk edinmisiz bizde neşe ne arar

Dertli Sözler ok caki demiş ki:
Dertleri zevk edinmisiz bizde neşe ne arar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
fransız atasözleri arap atasözleri sitem sözleri ölüm sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İşçi Bayramı Mesajları ok Özgür ve eşit bir gelecek için yıllarca mücadele verdik devam ediyoruz elbet bir gün güneş doğacak karanlıktan aydınlığa çıkacağız.
Harika Sözler ok İnsan hata yaparak büyüyorsa hepimiz ölümsüz müyüz?
Sponsorlu Bağlantılar
tam ten kokusuyla ilgili bir şeyler yazacaktım ki! aklıma kokun geldi. aklım ruhum karıştı.Tam ten kokusuyla ilgili bir şeyler yazacaktım ki! Aklıma kokun geldi. Aklım ruhum karıştı.
bazen bir şarkı çalar, sen binlerce şey hissedersin.Bazen bir şarkı çalar, sen binlerce şey hissedersin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
şeker küpü olarak doğdum, sonra neşe küpü, bir zaman sonra zekâ küpü, derken sabır küpü, şimdilerde de sinir küpü gibiyim!Şeker küpü olarak doğdum, sonra neşe küpü, bir zaman sonra zekâ küpü, derken sabır küpü, şimdilerde de sinir küpü gibiyim!
dünyada tek erkek kalsan da sana bakmam diyen kıza öyle bi durumda ben sana bakarmıyım acaba dedim. kıpkırmızı oldu.'Dünya'da tek erkek kalsan da sana bakmam' diyen kıza 'Öyle bi durumda ben sana bakarmıyım acaba' dedim. Kıpkırmızı oldu.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Sözlü Sözler) ELİF: Güzel sözler beyendim (İftar Mesajları) öfkeli şirin: Osmanlı zamanında Müslümanlar oruç tuttuğunda Yahudi ve Hristiyanlar saygıdan dışarıda yemek yemezlermiş.Bu dışardakiler hangi millet acaba? (Sizden Gelenler) MERVE BEYOĞLU AFADDD: OYSAKİ SEN BENİM GECEMİ AYDINLATAN IŞIĞIMDIN ŞİMDİ İSE BENİ YAKAN GÜNEŞ OLDUN (Resimli Komik Sözler) Nehir: çok güzel sözler :) (Sizden Gelenler) deadline: yanlız olmak, yanlış bir kalpte olmaktan iyidir...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ağır abi sözleri sitem sözleri portekizce atasözleri hoş sözler
azeri sevgi sözleri mevlid kandili mesajları dertli sözler yararlı sözler mutluluk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen