caki: Dertleri zevk edinmisiz bizde neşe ne arar

Dertli Sözler ok caki demiş ki:
Dertleri zevk edinmisiz bizde neşe ne arar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
mutluluk sözleri gıcık sözler minibüs yazıları mevlana sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kısa Aşk Sözleri ok Olması gereken en güzel yerindesin; Duamdasın gül kokulum.
Orijinal Sözler ok Anla işte sevgili. Şüphe bu; şüphe, adı üstünde kemiriyor kurt misali. Ya ben biterim, ya tut şu yüreği ne varsa şüphe adına birlikte bitirelim. Bitirelim de sevgili; alem bir bitiş, bir diriliş görsün sevgili.
Sponsorlu Bağlantılar
ne kadar bitirirsem bitireyim, kader izin vermezse bitmiyor bazı hikayeler.Ne kadar bitirirsem bitireyim, kader izin vermezse bitmiyor bazı hikayeler.
kendimize vermediğimiz değeri, karşımızdakine verdiğimiz için kaybettik.Kendimize vermediğimiz değeri, karşımızdakine verdiğimiz için kaybettik.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
aslında alış veriş yapmayı sevmiyorum ama ne yazık ki ekonomi piyasasını da canlı tutmak zorundayım.Aslında alış veriş yapmayı sevmiyorum ama ne yazık ki ekonomi piyasasını da canlı tutmak zorundayım.
uyandıktan sonra bi 15 dakika yatakta köy ağası gibi oturup etrafa anlamsızca bakışlar atarak odanın mimarisini incelerim.Uyandıktan sonra bi 15 dakika yatakta köy ağası gibi oturup etrafa anlamsızca bakışlar atarak odanın mimarisini incelerim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cuma Mesajları) celal: Tum islamaleminin cumasi mubarek olsun. (Sizden Gelenler) gakkos23: Siyah, kahverengi, yeşil, mavi, ela, çakır fark etmez rengi, sen kalbinin güzelliğini gözlerine vurmuşsun (Aşk Sözleri) zahit: Hayat bir muz kabuğu gibidir,basarsın ayağın değil,"hayatın" kayarr... (Şizofrenik Sözler) Cemal erdal: Tamam benlik bu sozler tam istedigim sozler (Efsane Sözler) KeJe: Hayatında biri varken başkalarına asılanları ayakta alkışlıyorum... Yav şak şak şak şak
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
latin atasözleri kırgınlık sözleri harika sözler ayrılık sözleri
özlü sözler mutsuzluk sözleri arabesk sözler kırgınlık sözleri ölümsüz sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen