figen: bazıIarı o kadar küçüIdü ki göz göremez oIdu

Can Yakan Sözler ok figen demiş ki:
bazıIarı o kadar küçüIdü ki göz göremez oIdu
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
ezici sözler özür mesajları ölümsüz sözler güzel laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevgililer Günü Mesajları ok Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!
Hüzünlü Sözler ok Ben bilmem öyle adice gitmeyi, ama ezberledim artık zamansız ölmeyi!
Sponsorlu Bağlantılar
üzülmüyorum. beni sevmeyeni ben de sevmem. o bensizliği göze aldıysa zaten, ben onsuzluktan birşey kaybetmem.Üzülmüyorum. Beni sevmeyeni ben de sevmem. O bensizliği göze aldıysa zaten, Ben onsuzluktan birşey kaybetmem.
belki özendiğin hayatı veremem sana. ama yanımda oldukça özenirler hayatına!Belki özendiğin hayatı veremem sana. Ama yanımda oldukça özenirler hayatına!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
neden korku filminde orada biri mi var ? diye seslenirler ki? katilin mutfaktayım, çay ister misin? demesini mi bekliyorlar.Neden korku filminde 'Orada biri mi var ?' diye seslenirler ki? Katilin 'Mutfaktayım, çay ister misin?' demesini mi bekliyorlar.
fotoğrafçıların çoğunun erkek olmasının nedeni, kadınların bir birini çekemiyor olmasıdır. :)Fotoğrafçıların çoğunun erkek olmasının nedeni, kadınların bir birini çekemiyor olmasıdır. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) Ersin: Gidiyorum işte Kiminin Hoşuna Kiminin Zoruna.!! Steik. :D (Sizden Gelenler) ömer: Gidenin Arkasından Nokta Koyunki... Gelecek Olanın İsmi Büyük Harfle Başlasın (Edep Sözleri) manyak: İgrenc olmuş (Koyan Sözler) LEYA: Sen mavi giyin ben denizi unuturum...!!! (Laf Sokan Sözler) İSİM YOK: OYUN OYNAMAKSA MAKSATIN , KUSURA BAKMA YANLIŞ PARKTASIN
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
teşekkür sözleri arap atasözleri kapak laflar hüzünlü sözler
etkileyici sözler üzüntülü sözler havalı sözler özbek atasözleri candan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen