ismail: AsIında verdiğin emeğe agIarsin ona değiI bunun için miydi bunca emek!

Duygusal Sözler ok ismail demiş ki:
AsIında verdiğin emeğe agIarsin ona değiI bunun için miydi bunca emek!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
laf sokan sözler atatürk sözleri ıntihar sözleri barış sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Manalı Sözler ok Gece olunca şeytan; durmadan meze tabakları yolluyor yan masadan! Meze tabağında zehir zıkkım bir umut 'o geri dönecek.'
Cep Mesajları ok Bir Mesaj Kadar uzaksın Bana, Mesajlarımla Aşkımı Anlatamam Sana Sözlerimde yetmez içimdeki Sevdaya
Sponsorlu Bağlantılar
zordur temiz kalmak; yalanın, ihanetin ortasında dimdik durmak. ama hayatın koşuludur. onurlu, sabırlı, vicdanlı olmak.Zordur temiz kalmak; yalanın, ihanetin ortasında dimdik durmak. Ama hayatın koşuludur. Onurlu, sabırlı, vicdanlı olmak.
hayatla yalnız savaşan bir anneye rütbe verilseydi acaba gökyüzündeki yıldızlar, omzunu doldurmaya yeter miydi?Hayatla yalnız savaşan bir anneye rütbe verilseydi acaba gökyüzündeki yıldızlar, omzunu doldurmaya yeter miydi?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
her sabah kendimi tam dolmadan şarjdan çıkarılan telefon gibi hissediyorum.Her sabah kendimi tam dolmadan şarjdan çıkarılan telefon gibi hissediyorum.
bankamatikten para çekiyorum lütfen paranızı almayı unutmayın diyor. kendimi unuturum o parayı orda unutmam.Bankamatikten para çekiyorum 'Lütfen paranızı almayı unutmayın' diyor. Kendimi unuturum o parayı orda unutmam.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) türkan: İt diye aşalanan hayvanin dostlugu. Dost sandigimiz insanlarin hayvanligindan daha iyidir! (Romantik Sözler) şeyhmusss: Bazı insanların hayatınıza niçin girdiğini çok takmayın köpeğinize isim verirken fazla düşünmezsiniz ... (Havalı Sözler) sefa turan: Herkes Oyuncu Olabilir Ama Yönetmen Benim. İstediğime Rol Veririm, İstediğime Yol Veririm (Sizden Gelenler) Kamila: Boşuna bakmayın biz bügünde cok MUTLUYUZ... (Resimli Komik Sözler) Zeynep: gece gece çok güldüm abi yaa :D
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ısyankar sözler acı sözler giderli sözler kandil mesajları
japon atasözleri ulvi sözleri dostluk sözleri latin atasözleri aldatma sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen