ismail: AsIında verdiğin emeğe agIarsin ona değiI bunun için miydi bunca emek!

Duygusal Sözler ok ismail demiş ki:
AsIında verdiğin emeğe agIarsin ona değiI bunun için miydi bunca emek!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
ışçi bayramı mesajları akıllı sözler umut sözleri muhteşem sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İngiliz Atasözleri ok Sersemler akıllıların yedi yılda cevaplandıramayacağı soruları bir günde sorarlar.
Hüzünlü Sözler ok nerdesin birtanem nerdesin sen gelmiyorsan bari sesin gelsin mahkum etme beni sensizliğe yaşayamam?güneş erken batıyor sen yoksun diye geceler alışkın değil sensizliğe ben ben değilim sen gittin gideli nerdesin birtanem nerdesin şimdi
Sponsorlu Bağlantılar
senden hep ömrümün refakatçisi olmanı isterdim, ziyaretçisi değil!Senden hep ömrümün refakatçisi olmanı isterdim, ziyaretçisi değil!
kocaman dünyaya sığdıramadığımız duyguları bazen küçük bir kalbe hapsederiz.Kocaman dünya'ya sığdıramadığımız duyguları bazen küçük bir kalbe hapsederiz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
fakiriz diye demiyorum ama 0-2 saatlik otoparklarda para ödememek için arabayı iki saatte bir çıkarıp geri otoparka sokuyoruz.Fakiriz diye demiyorum ama 0-2 saatlik otoparklarda para ödememek için arabayı iki saatte bir çıkarıp geri otoparka sokuyoruz.
keşke bu kadar param olacağına çok dostum olsaydı. 5 lira sonuçta. hemen bitiyor. dostum olsa en azından ona bir şeyler kitlerdim. :)Keşke bu kadar param olacağına çok dostum olsaydı. 5 lira sonuçta. Hemen bitiyor. Dostum olsa en azından ona bir şeyler kitlerdim. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) prensesğ: sen bırakmakla eylem yaparsan ben unutmakla devrim yaparım (İsyan Sözleri) özlem: Seni seviyorum bunu hak etmesende seni seviyorum benziz ligi hak etsende (Sizden Gelenler) Fatma: Çürük merdivenle dama çıkılmaz ANLAMI KOMPOZİSYON (Cuma Mesajları) mehmet: Allah mubarek etsin ve yardimciniz olsun (İçten Sözler) özlem: Bazi şeyler vardir kelimelerle anlatamadigin seyleri bir bakis simka anlatirsin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kutlama sözleri gurbet sözleri dramatik sözler süslü sözler
doğru sözler kıymetli sözler baba sözler mevlid kandili mesajları polonya atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen