aykut tan: bu devir Ne zaman tersine dönecek eskiIeri özIedim artık

Eski Sözler ok aykut tan demiş ki:
bu devir Ne zaman tersine dönecek eskiIeri özIedim artık
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
geyik laflar sevenler ıçin sözler hüzünlü sözler laf sokan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Nasihat Sözleri ok Unutma, hayatta yaptığın yanlışlar yoktur, aldığın dersler vardır. Kendini sev, seçimlerine inan ve asla umudunu kaybetme.
İyi Geceler Mesajları ok Bir Güne Seninle Başlayıp Bu Günü?de Seninle Bitirmenin vermiş Olduğu Huzurla yastığa Başımı Koydum ve Sana tatlı Rüyalar Görmen için dua ediyorum Sevgilim iyi geceler.
Sponsorlu Bağlantılar
ya gönlümü al artık seni sevmesin, ya aklımı al artık seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin, ya da canımı al bu kadar acı çekmesin.Ya gönlümü al artık seni sevmesin, ya aklımı al artık seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin, ya da canımı al bu kadar acı çekmesin.
rüzgarların ismini bilmem. kokunu taşıyanı ve taşımayanı var o kadar.Rüzgarların ismini bilmem. Kokunu taşıyanı ve taşımayanı var o kadar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
telefondan facebooka girip diskoda arkadaşlarla kopmak yazan ergen, kız kardeşinden gelen çık artık şu tuvaletten yorumuyla krize girdi.Telefondan facebook'a girip 'Diskoda arkadaşlarla kopmak' yazan ergen, kız kardeşinden gelen 'çık artık şu tuvaletten' yorumuyla krize girdi.
hoşlandığım sivrisineği başkasını emerken yakaladım, yıkıldım.Hoşlandığım sivrisineği başkasını emerken yakaladım, yıkıldım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) Ceren: Hayat kısa kelebeğe rakı verin... (Gözyaşı Sözleri) savaş: göz yaşı bilir en çokta insanın içini. (Ülkücü Sözleri) BOZKURT SERKAN: Türkçülük yüceltmek için yaşa Türk'e kılıç kaldıran eli kor (Dünya İle İlgili Sözler) münevver: Hayat insana yaşadıkca neler oğretiyo ki bunlar yanında hiç (Kral Sözler) İlya kıvrak: Hayat kurşun gibidir tek vuruşta bitirir insanı ..!!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
teklif sözleri duvar yazıları kısa aşk sözleri aşk sözleri
dostluk sözleri gıcık sözler serseri sözler sevgiliye uyku mesajları araba sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen