serkan: Kimseyi özIemiyorum kimse kimsenin kaIbini kıramaz ve buna hakkı yok .. o yüzden kimseyi özleme

Özlem Sözleri ok serkan demiş ki:
Kimseyi özIemiyorum kimse kimsenin kaIbini kıramaz ve buna hakkı yok .. o yüzden kimseyi özleme
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
yeni yıl mesajları zalim sözler cömertlik sözleri azerbaycan atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Damardan Sözler ok Artık hiç bir şeye hayret etmiyorum. Çok derine inmek vurgun getirdi. İyilikten de güzellikten de yoruldum. Hiç bir şeye eyvallahım kalmadı.
Beşiktaş Sözleri ok SIYAHIN YANINA BEYAZ KOYDUK YILLARDIR BU RENKLERE BIZ BAS KOYDUK YAGMURLARDA CAMURLARDA STADLARI DOLDURDUK BEŞİKTAŞ SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN.
Sponsorlu Bağlantılar
çığlıklar kopuyor içimde, ben hala yetenek sanıyorum susmayı.Çığlıklar kopuyor içimde, ben hala yetenek sanıyorum susmayı.
zamansız doldu bak saçıma aklar, her teli maziden bir anı saklarZamansız doldu bak saçıma aklar, her teli maziden bir anı saklar...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kasiyerlerin ürün iptal ederken yaptıkları artistlikler nedir öyle bi anahtar çevirmeler hızlı hızlı bi şeyler girmeler falan sanki hacker.Kasiyerlerin ürün iptal ederken yaptıkları artistlikler nedir öyle bi anahtar çevirmeler hızlı hızlı bi şeyler girmeler falan sanki hacker.
babam odana çık, cezalısın! dedi. bizim evimiz tek katlı, adama ayıp olmasın diye komşuya çıktım. 1 haftadır orada takılıyorum.Babam 'odana çık, cezalısın!' dedi. Bizim evimiz tek katlı, adama ayıp olmasın diye komşuya çıktım. 1 haftadır orada takılıyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) oloooo: wayyy bu sitede de düsen düsene (Ölüm Sözleri) lamiye: guzel sozler menim ele babam olub (Umursamaz Sözler) Salla Gitsin: Ben de artık o zalimi umursamıyorum. Bence en iyi intikam umursamayarak alınan intikamdır. (Kırıcı Sözler) cansu: tipi yokki şekli olsun hadi geçmiş olsun bu laflar sana kapak olsun ağır bastım helal olsun (Kapak Laflar) emre: süper laflar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
psikopat sözler polis sözleri hollanda atasözleri aşk sözleri
kıskançlık sözleri ıltifat sözleri harika sözler komik sözler espirili sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen