serkan: Kimseyi özIemiyorum kimse kimsenin kaIbini kıramaz ve buna hakkı yok .. o yüzden kimseyi özleme

Özlem Sözleri ok serkan demiş ki:
Kimseyi özIemiyorum kimse kimsenin kaIbini kıramaz ve buna hakkı yok .. o yüzden kimseyi özleme
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
bulgar atasözleri hz ali sözleri tatlı sözler harbi sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Cuma Sözleri ok Ya Rabbim! Bu mübarek cuma günün yüzüsuyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.
Araba Sözleri ok Silemezler gönlümden.
Sponsorlu Bağlantılar
anlaşma şu! aşk! ben sana hiç gelmedim, sen beni hiç görmedin. selametle. :)Anlaşma şu! Aşk! Ben sana hiç gelmedim, sen beni hiç görmedin. Selametle. :)
uğraşma hiç boşuna, kimseyi memnun edemezsin hayatta. ne verirsen yürekten. bulurlar mutlaka, bir eksik, ya fazla. kadir kıymet bilmeyen kim varsa, işte o en değerli bu dünyada. en iyisi mi? sen kendini yorma. bırak seni sen olduğun için seven insanlar olsun yanında.Uğraşma hiç boşuna, kimseyi memnun edemezsin hayatta. Ne verirsen yürekten. Bulurlar mutlaka, bir eksik, ya fazla. Kadir kıymet bilmeyen kim varsa, işte 'O' en değerli bu dünyada. En iyisi mi? Sen kendini yorma. Bırak seni sen olduğun için seven insanlar olsun yanında.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
mesela ben 400 tl verip mont alsam üşümesin diye sokakta giymezdim.Mesela ben 400 tl verip mont alsam üşümesin diye sokakta giymezdim.
bazen müzik dinlemek için değil, insanları duymamak için kulaklık takarsın. ha şimdi o psikolojideyim.Bazen müzik dinlemek için değil, insanları duymamak için kulaklık takarsın. Ha şimdi o psikolojideyim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) MELAHAT: MÜTHİŞŞŞŞŞŞŞŞ (Tebrik Sözleri) refat: aradığım güzel tebrik mesajları bunlar teşekkürler (Atarlı Sözler) eren demir: aybettin beni kaybettin (Unutulmaz Sözler) gonca: hepsi de güzelmiş. özellikle unutulmaz ünlülerin sözleri. emeğinize sağlık (Sevgi Sözleri) abidin: ben bu siteyi çok seviyorum çok arkadaş
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
gurur sözleri azerice aşk sözleri sinir sözler laf sokucu sözler
huzur sözleri manyak sözler farklı sözler berat kandili mesajları cumhuriyet bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen