serkan: Kimseyi özIemiyorum kimse kimsenin kaIbini kıramaz ve buna hakkı yok .. o yüzden kimseyi özleme

Özlem Sözleri ok serkan demiş ki:
Kimseyi özIemiyorum kimse kimsenin kaIbini kıramaz ve buna hakkı yok .. o yüzden kimseyi özleme
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
kurban bayramı mesajları af dileme sözleri ıngilizce sözler muhteşem sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Cuma Mesajları ok Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.
Cesaret Sözleri ok Her şeyi kazanmak istediğinde, her şeyi kaybetmeyi de göze almalısın. Larry Csonka
Sponsorlu Bağlantılar
sen benim solumda saklı, seccademdeki duamsın! sen kalbimin en mahrem yanı, rabbimin armağanı ve en güzel yangınımsın.Sen Benim Solumda Saklı, Seccademdeki Duamsın! Sen Kalbimin En Mahrem Yanı, Rabbimin Armağanı Ve En Güzel Yangınımsın.
bazılarıyla aramda sadece iki sorun vardı; birincisi, onlara hiç güvenmedim. ıkincisi, beni hiç yanıltmadılar.Bazılarıyla aramda sadece iki sorun vardı; Birincisi, onlara hiç güvenmedim. İkincisi, beni hiç yanıltmadılar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
fırıncı sıcak diye ekmeği eliyle zıplatarak getirince utanmıyor musun milletin ekmeğiyle oynamaya dedim. kürekle kovaladı.Fırıncı sıcak diye ekmeği eliyle zıplatarak getirince 'Utanmıyor musun milletin ekmeğiyle oynamaya' dedim. Kürekle kovaladı.
dedem bi haberi 30 kanalda izlemeyince o habere inanmıyor galiba.Dedem bi haberi 30 kanalda izlemeyince o habere inanmıyor galiba.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Acı Sözler) ece: Helal olsun size insan sevdimi ölumune sever.... (Cezaevi Sözleri) bayram altay: Serkan Dedeoğlu kardeşim elbet birgün güneş seni icin doğacak özledim lan seni (Koyan Sözler) Tugrul ama sevmek: Kimileri toprak kadar kıymetli kimileri bir ot kadar değersiz Herkes bir şekilde yaşıyor işte Kimileri şerefli kimileri şerefsiz (Sizden Gelenler) arda: Minareyi çalan kılıfını hazırlar camiyi çalanın vay haline (Atarlı Sözler) hüseyin: Arkasın dır vezir eder kardeşin dir rezil eder..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kırıcı sözler kaliteli sözler yürek yakan sözler ıngiliz atasözleri
hüzünlü sözler ölümsüz sözler güzel laflar kardeşlik sözleri azeri sevgi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen