timur yıldız: Hayat ne kadarda karmasik degiImi. Dogru zamanda yaInis yaInis zamanda dogru insani karsina cikariyo

Büyüleyici Sözler ok timur yıldız demiş ki:
Hayat ne kadarda karmasik degiImi. Dogru zamanda yaInis yaInis zamanda dogru insani karsina cikariyo
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
kutlama sözleri polonya atasözleri acı sözler minibüs sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Baba Sözler ok 1 paket sigara daha bitti gecenin 2'sinde sen tatlı rüyarların içindeyken, ben ölümün eşiğinde buldum kendimi prensesim?
Araba Yazıları ok Rüyalar gerçek olsa.
Sponsorlu Bağlantılar
hayat sana her zaman ikinci şansı verir; adına yarın denir.Hayat sana her zaman ikinci şansı verir; adına 'yarın' denir.
dağdan düşenin parçası bulunur da, gözümden düşenin zerresi bile bulunmaz!Dağdan düşenin parçası bulunur da, gözümden düşenin zerresi bile bulunmaz!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
geçen dolmuşa bindim dişimde et parçası vardı dilimle çıkarmaya çalışırken tuhaf yüz ifadesi oluştu, özürlü sanıp yer verdiler.Geçen dolmuşa bindim dişimde et parçası vardı dilimle çıkarmaya çalışırken tuhaf yüz ifadesi oluştu, özürlü sanıp yer verdiler.
benim yerime akbilini basabilecek var mı diye sorup, ölüm sessizliği ile baş başa bırakılan vatandaşlarımız için lütfen 2 dakikalık saygı duruşu.Benim yerime akbilini basabilecek var mı diye sorup, ölüm sessizliği ile baş başa bırakılan vatandaşlarımız için lütfen 2 dakikalık saygı duruşu.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Sözler) Ata: Hayat budur paşam kimine uyar kimine koyar (Adam Gibi Sözler) Fehmi sartik: Aslanın yaşadığı cakallar hayal bile etmeye cesaret edemez bre.fehmi SARTIK (Laf Sokucu Sözler) osumanoo: Senin yaptığın atar bizim orda ilk ayaktan yatar (Resimli Komik Sözler) mira: cok guzel (Seni Seviyorum Sözleri) Benartikvazgectim: Seni cokkkkk sevdim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
evlilik sözleri kötü laflar özgürlük sözleri laf sokan sözler
candan sözler sevgililer günü mesajları can yakan sözler duygulu sözler ıran atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen