mustafa: AnIatamadığınız her şey için AnIatmaIıymış Meğer

Felsefi Sözler ok mustafa demiş ki:
AnIatamadığınız her şey için AnIatmaIıymış Meğer
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
güven sözleri cep mesajları pişmanlık sözleri adam gibi sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Amerikan Atasözleri ok İstatistikler en büyük yalandır.
Güldüren Sözler ok Merve 14 yaşında, babası ona bugün Nıkon fotoğraf makinesi aldı ve o artık bir professional photographer.
Sponsorlu Bağlantılar
her sevda aynı değil be kuzum. bazıları bir ömür sürer, bazıları bir damlada biter.Her sevda aynı değil be kuzum. Bazıları bir ömür sürer, bazıları bir damlada biter.
arkamızdan vurmasınlar diye, sırtımızı dönemediğimiz insanların yüzlerine bakarak geçirdik koca ömrümüzü.Arkamızdan vurmasınlar diye, sırtımızı dönemediğimiz insanların yüzlerine bakarak geçirdik koca ömrümüzü.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hatuna foto atsana diyince şuan müsait değilim, müsait olunca atarım derken elli tane foto çekip güzel poz yakalamaya çalışmıyorlarsa ben de bir şey bilmiyorum.Hatuna 'foto atsana' diyince 'şuan müsait değilim, müsait olunca atarım' derken elli tane foto çekip güzel poz yakalamaya çalışmıyorlarsa ben de bir şey bilmiyorum.
deterjan reklamlarına bakacak olursak tek derdimiz nar ve çimen lekesi. sanki sabah akşam çimenlere yayılıp nar yiyoruz.Deterjan reklamlarına bakacak olursak tek derdimiz nar ve çimen lekesi. Sanki sabah akşam çimenlere yayılıp nar yiyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Sözler) şule ay: bu sözler bi çok arkadaşıma kapak olacak :D (Özlem Sözleri) serkan: Kimseyi özIemiyorum kimse kimsenin kaIbini kıramaz ve buna hakkı yok .. o yüzden kimseyi özleme (Ağır Abi Sözleri) bedo can: Azraile mesaj attım "gel al beni"diye o da cevaplamış "şerefsizlere inat yaşa" diye (Laf Sokucu Sözler) caann: herkez insan olarak doğar ama adam olmayı öğrenemeyen var bazen hayvanlar insanlardan değerlidir baba (Resimli Güzel Sözler) sertap: Benim etrafimda cok ınsan var ama sırıl sıklam yanlizim kimse bilmiyor.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
duvar yazıları sevgi sözleri üzüntülü sözler damardan sözler
psikopat sözler laf sokan sözler jilet sözler dostluk sözleri kapak laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen