mustafa: AnIatamadığınız her şey için AnIatmaIıymış Meğer

Felsefi Sözler ok mustafa demiş ki:
AnIatamadığınız her şey için AnIatmaIıymış Meğer
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
kadınlar ıçin sözler baba sözler ölüm sözleri espirili sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Baba Sözler ok Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır?
Kısa Aşk Sözleri ok Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın..
Sponsorlu Bağlantılar
yalnızca bir şey istiyorum bir gün biri seni kırarsa, incitirse, üzerse, ağlatırsa; işte o zaman vicdanın hatırlatsın beni sana. desin ki, o olsa kıyamazdı sana.Yalnızca bir şey istiyorum... Bir gün biri seni kırarsa, incitirse, üzerse, ağlatırsa; işte o zaman vicdanın hatırlatsın beni sana. Desin ki, 'O olsa kıyamazdı sana'.
cennetim ol yar, her duamda seni zikredeyim. vuslatım ol, her adımda sana geleyim. ömrüm ol, bir ömür seni seveyim.Cennetim ol yar, her duamda seni zikredeyim. Vuslatım ol, her adımda sana geleyim. Ömrüm ol, bir ömür seni seveyim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bu hayatta kıskandığım bi insan tipi varsa o da gamsız insandır. dert yok, tasa yok, keder yok. her şey güzel, bana da gamsızlık verin.Bu hayatta kıskandığım bi insan tipi varsa o da gamsız insandır. Dert yok, tasa yok, keder yok. Her şey güzel, bana da gamsızlık verin.
gözlük kızın suratının yarısını kaplamış, güzel çıkmış mıyım diyor. valla canım, gözlük güzel çıkmışta seni bilemicem.Gözlük kızın suratının yarısını kaplamış, güzel çıkmış mıyım diyor. Valla canım, gözlük güzel çıkmışta seni bilemicem.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Love Sözleri) hüseyin: aradığım güzel aşk sözlerini buldum (Mutsuzluk Sözleri) Pınar: bu gidişle mutsuzluğumuz ilerliyo (Jilet Sözler) yusuf kaya 25: Sevdim be! Günah gibi boynuma dolansanda sevdim. Nefesime kilometrelerce uzakta olsanda bitmedin! Ölüme eşdeğer acılar doğursanda içimde, senden ve sevdandan vazgeçemedi̇m, sadece sevdi̇m sevdim işte (Etkileyici Sözler) Kralcocuk: Modasi gecmis sozler bunlar. 15 yasimda girdim bu siteye 23 8 yil olmus hayla ayni seyler (Sizden Gelenler) KuKLa: Ya kendin için Şah olursun, Yada başkalarının piyonu...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sinir sözler bilgisayar sözleri felsefi sözler dostluk sözleri
ölümsüz sözler ıntikam sözleri azerbaycan atasözleri babalar günü mesajları zehir sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen