mustafa: AnIatamadığınız her şey için AnIatmaIıymış Meğer

Felsefi Sözler ok mustafa demiş ki:
AnIatamadığınız her şey için AnIatmaIıymış Meğer
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
ıntihar sözleri kurban bayramı mesajları afrika atasözleri hoş sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Yürek Yakan Sözler ok Senden sonra hiçbir şeye karışmadım, kalabalığa bile!
Teklif Sözleri ok Sessizim belki ama diyeceklerim çok fazla, inanmıyorsan önümdeki kağıdı okusana.
Sponsorlu Bağlantılar
neden hala o? çünkü hiçbir şey beni onun kadar yaralamadı ve yine hiçbir şey beni onun kadar mutlu edemedi.Neden hala o? Çünkü hiçbir şey beni onun kadar yaralamadı ve yine hiçbir şey beni onun kadar mutlu edemedi.
yar gözüne bakmayı bilmeyenler, elbet bir gün boğulur o okyanusta ınanarak o yola girenler görebilir sonunu, yarı yolda dönenler değil!Yar gözüne bakmayı bilmeyenler, elbet bir gün boğulur o okyanusta... İnanarak o yola girenler görebilir sonunu, yarı yolda dönenler değil!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
fakirim demiyorum ama 3 yıl önce annemin balkonda büyüttüğü limon ağacını söküp doğum gününde sevgilime hediye etmiştim.Fakirim demiyorum ama 3 yıl önce annemin balkonda büyüttüğü limon ağacını söküp doğum gününde sevgilime hediye etmiştim.
fakirim demiyorum ama bu sabah mutfakta bavulunu toplayan bi hamam böceği gördüm :)Fakirim demiyorum ama bu sabah mutfakta bavulunu toplayan bi hamam böceği gördüm :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Büyüleyici Sözler) Pınar hakan: Bu sözlleri okuyunca aşktan bir kez daha sıkıldımmmmm (Koyan Sözler) oloooo: wayyy bu sitede de düsen düsene (Laf Sokan Sözler) Ahu: O****pu çocuğu diye sataşanlara Ne zaman kardeş olduk veya Kardeşmiydik? (Koyan Laflar) havvav: kıble olsam dönmezmiş bana ulan bak bakayım nazar olsam değermiyim sana ;) (Sizden Gelenler) Gözde: Uzak dur çek elini benden senin gibi seviyesizleri bıraktım ben geride.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
terk etme sözleri gözlerle ılgili sözler polis sözleri mutluluk sözleri
aşk acısı sözleri mısır atasözleri hiphop sözleri yararlı sözler gurur sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen