şirine: anneme bağırdıktan 3 saniye sonra hemen pişman oluyorum. onu çok ama çok seviyorum

Aile İçin Sözler ok şirine demiş ki:
anneme bağırdıktan 3 saniye sonra hemen pişman oluyorum. onu çok ama çok seviyorum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
ısyankar sözler bencillik sözleri araba sözleri sensizlik sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İngiliz Atasözleri ok Borç boynumuza kendi elimizle taktığımız esaret zinciridir.
Motivasyon Sözleri ok 'Bazı kimseler güllerin dikeni olduğundan yakınırlar. Ben dikenlerin gülü olduğuna şükrederim.' Alphonse Kann
Sponsorlu Bağlantılar
bir gül kurur ama kalpteki sevgi kurumaz, yağan yağmur durur ama gönülde fırtına durmaz, her şey unutulur ama sevilen kişi asla.Bir Gül Kurur Ama Kalpteki Sevgi Kurumaz, Yağan Yağmur Durur Ama Gönülde Fırtına Durmaz, Her Şey Unutulur Ama Sevilen Kişi Asla.
şimdi ağrıyan yerin kalbim değil, kolum olmalıydı; hani şu başını koyduğun zaman uyuşan.Şimdi ağrıyan yerin kalbim değil, kolum olmalıydı; hani şu başını koyduğun zaman uyuşan.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
olum kelebek! 1 günlük ömrün var git dolaş, manita yap, ye iç toz. gelmiş bizim evde ampüle kafa atıyorsun.Olum kelebek! 1 günlük ömrün var git dolaş, manita yap, ye iç toz. Gelmiş bizim evde ampüle kafa atıyorsun.
o etrafa bakınırken sen 0nu izlersin ve birden bire göz göze gelirsiniz ya , ha işte o anki heyecan hic birşeyde yok :)O Etrafa bakınırken Sen '0'nu izlersin ve birden bire Göz Göze gelirsiniz ya , ha işte O anki Heyecan Hic birşeyde yok :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) raslantı: ayakta duracak halin yokken hayatta duracak nedenlerin varsa korma düşmesin...! (Aşk Acısı Sözleri) esra: Seni cok seyiyorum (Cezaevi Sözleri) *-_H@Y@LeT_-*: !!!!....TaBuTLa GiDéN GéRi GéLMéZ AMa KéLéPÇéYLé GiDéN ?LBéT BiR GüN GeLiR....!!!! (Dini Sözler) Ferhat varçin: Allah'ım sen bizi senden başkasına muhtaç etme (Sizden Gelenler) RealGames: "Bazen koca bir şehri sadece bir insan yüzünden seversin."
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıyi şanslar mesajları cumhuriyet bayramı mesajları özlü sözler düşündüren sözler
çapkınlık sözleri latin atasözleri oturtan sözler dini sözler mutsuzluk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen