şirine: anneme bağırdıktan 3 saniye sonra hemen pişman oluyorum. onu çok ama çok seviyorum

Aile İçin Sözler ok şirine demiş ki:
anneme bağırdıktan 3 saniye sonra hemen pişman oluyorum. onu çok ama çok seviyorum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
ezici sözler asker sözleri dokunaklı sözler kötü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevgililer Günü Mesajları ok Bir kuyudan her gün toprak çeker, her gün orayı kazar, eşersen, sonunda arı duru suya ulaşırsın.
Cuma Mesajları ok Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.
Sponsorlu Bağlantılar
dünyanın hiçbir yerinde rahat yüzü yok bize. kalbimizin boynuna yalnızlık asılmış.Dünyanın hiçbir yerinde rahat yüzü yok bize. Kalbimizin boynuna yalnızlık asılmış.
senin için yapraklarını koparttığım papatyalardan özür diledim dün gece. haklısınız dedim, ne sevdiği belli ne sevmediği.Senin için yapraklarını koparttığım papatyalardan özür diledim dün gece. Haklısınız dedim, ne sevdiği belli ne sevmediği.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
milli piyango bu hafta 2 kişiyi vurdu. talihliler olay yerinde can verdi.Milli piyango bu hafta 2 kişiyi vurdu. Talihliler olay yerinde can verdi.
babamla kavga ettik. evden çıkıyordum babam o kapıdan çıkarsan bir daha eve gelme dedi. camdan çıktım, zekama hayran kaldı. oturduk çay içiyoruz.Babamla kavga ettik. Evden çıkıyordum babam o kapıdan çıkarsan bir daha eve gelme dedi. Camdan çıktım, zekama hayran kaldı. Oturduk çay içiyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Çekici Sözler) Seven sevilmez: Seviyorum sevmenin acı verdiğini her sevenin sevilmediğini bile bile ama yinede bir umut taşıyorum belki seven sevilir diye (Tatlı Sözler) 22 Ekim: Ne zaman onu anlatmaya çalışsam, tekrar aşık oluyorum. Ayşegül'üm seni coq seviyorum 30.12.2016 (Sevgililer Günü Mesajları) Rojin: Seni seviyorum (Laf Sokucu Sözler) hakkı: ben hayatımda tek başıma yazarım ucu san dokunuyorsa demek ki peşimde dönüyorsun peşimde dönme dönmem zaten sana (İğneli Sözler) karrrrrrizma: Arkama donup bakmam bile adamsa notunu hayvansa otunu verir giderim gibi olmalıydı bence
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
oturtan laflar almanca aşk sözleri laf sokan sözler türkiye sözleri
kadınlar ıçin sözler kadir gecesi sözleri komik sözler oturtan sözler gözlerle ılgili sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen