adem: Ben insana haddin cok deger verdim ama degerini biImedi ve gitti yerine kim gelirse gelsin ona daha cok deger verecegim

Değerli Sözler ok adem demiş ki:
Ben insana haddin cok deger verdim ama degerini biImedi ve gitti yerine kim gelirse gelsin ona daha cok deger verecegim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değerli Sözler tıkla!
zaman sözleri şizofrenik sözler manyak sözler arap atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Nefret Sözleri ok Sanki bana en büyük hediye verecek gibi davranmıştın oysa ben yanılmışım ve şimdi seni tanıdığım için pişmanım
Nefret Sözleri ok Tek bir bedduam var, sarıldığın her insanda beni hatırla!
Sponsorlu Bağlantılar
kurmuyorum artık benim olmayacak hiçbir şeyin hayalini. arayıp sormayan kişilerin illaki vardır hasret giderdiği birileri.Kurmuyorum artık benim olmayacak hiçbir şeyin hayalini. Arayıp sormayan kişilerin illaki vardır hasret giderdiği birileri.
umutlar yaşasın, gerçekleşmese de olur hayali yeter der geçeriz.Umutlar yaşasın, gerçekleşmese de olur... Hayali yeter der geçeriz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
küçük emrahında bir sevdiği vardı ama onun hayallerinide nuri alço aldı.Küçük Emrahında bir sevdiği vardı ama onun hayallerini'de nuri alço aldı.
sabahları nasıl bu kadar enerjik oluyorsunuz, benim öğle yemeğine kadar beynim çalışmıyor.Sabahları nasıl bu kadar enerjik oluyorsunuz, benim öğle yemeğine kadar beynim çalışmıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşık Edici Sözler) efecash09: Aşk yalan (Sizden Gelenler) Sevgi: Hayatta en cok unutulan sey iyilliktir (Resimli Güzel Sözler) kurtların sessizliği: Yorgunum çok yorgun anlamsız aşklar gibi duygu bizde satılmıyor tavanda asılı kalıyor (Cezaevi Sözleri) Ümitcan02: Cengiz silivri ceza infaz kurulumuda yatıyo elbet bir gün (Umursamaz Sözler) Kasırga: Artık seni görünce kalbim değil midem kalkıyor..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kötü sözler felsefi sözler yalnızlık sözleri karşılıksız aşk sözleri
özel sözler ısyan sözleri arnavut atasözleri zaman sözleri felsefi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen