adem: Ben insana haddin cok deger verdim ama degerini biImedi ve gitti yerine kim gelirse gelsin ona daha cok deger verecegim

Değerli Sözler ok adem demiş ki:
Ben insana haddin cok deger verdim ama degerini biImedi ve gitti yerine kim gelirse gelsin ona daha cok deger verecegim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değerli Sözler tıkla!
orijinal sözler cezaevi sözleri koyan laflar endonezya atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Unutulmaz Sözler ok Kendini yüce dağlar gibi zannetme zaman gelir etrafın kar olur...
Teklif Sözleri ok HER SABAH DOGAN VE HER AKSAM BATAN GUNESI, GECE CIKAN AYI, GUNDUZ VE GECE YAGAN YAGMURU VE DE HAYATIN TUM GUZELLIKLERINI BENIMLE BIR OMUR BOYU PAYLAŞIRMISIN AŞKIM?
Sponsorlu Bağlantılar
ne kadar yaşayabileceğini biliyor musun ? o halde sarıl sevdiğine son nefesin gibi..Ne kadar yaşayabileceğini biliyor musun ? O halde sarıl sevdiğine son nefesin gibi..
kimin gerçeği olursan ol, artık benim hayalim bile değilsin!Kimin gerçeği olursan ol, artık benim hayalim bile değilsin!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bence eşyalarımı annem saklıyor. çünkü 2 saat aradığım şeyi annemin 10 saniyede bulması imkansız.Bence eşyalarımı annem saklıyor. Çünkü 2 saat aradığım şeyi annemin 10 saniyede bulması imkansız.
derdimi anlatacak kadar yabancı dil bileyim dedim, 3 yıldır ingilizce kursuna gidiyorum.Derdimi anlatacak kadar yabancı dil bileyim dedim, 3 yıldır ingilizce kursuna gidiyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) L tipi kepsutluu: hayar bir zulümse çek dumanı gülümse karakol gözünde klüpse sen fenaa patlyosuun (Süslü Sözler) Gülay: Aşk dokunmadan sevmektir... (İsyankar Sözler) ceyda: sigara dumanı gibi yakan acılarım var benim kader daha neyin peşindesin (Gözlerle İlgili Sözler) AlYas: O gun bizim yeniden dogumgunumuz AlYas*** (17 EKİM 2015 ) (Aşk Acısı Sözleri) aysenur: Çok seviyorum seni çok biliyorum hiç affetmeyeceksin gülünü ama ben seni hep beklicem hep :(
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
beşiktaş sözleri oturtan sözler dertli sözler mevlid kandili mesajları
yürek yakan sözler nefret sözleri vefat mesajları cezaevi sözleri sms mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen