adem: Ben insana haddin cok deger verdim ama degerini biImedi ve gitti yerine kim gelirse gelsin ona daha cok deger verecegim

Değerli Sözler ok adem demiş ki:
Ben insana haddin cok deger verdim ama degerini biImedi ve gitti yerine kim gelirse gelsin ona daha cok deger verecegim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değerli Sözler tıkla!
cömertlik sözleri hiphop sözleri kaliteli sözler af dileme sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Karizma Sözler ok sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!?Bir yazar demiş ya?sen git aşk bana kalsın.. bende diorumki?BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!
Orijinal Sözler ok Başkalarının izinde yürüyen iz bırakmaz. ( Joan I. Brannon )
Sponsorlu Bağlantılar
ey yar! elimi yemin gibi tutarsan yâr, yüreğini ölene dek canım gibi taşırım.Ey yar! Elimi yemin gibi tutarsan yâr, yüreğini ölene dek 'canım' gibi taşırım.
başını onun omzuna dayayıp lütfen beni terk etme diye yalvaracağına, alnını secdeye koyup kalbime göre ver allahım de!Başını o'nun omzuna dayayıp lütfen beni terk etme diye yalvaracağına, alnını secdeye koyup kalbime göre ver Allah'ım de!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sinemadan çaldığı 3d gözlük ile youtubedan 3d film izlemeye çalışan insana türk denir.Sinemadan çaldığı 3D gözlük ile youtube'dan 3D film izlemeye çalışan insana Türk denir.
okey oynarken elin nasıl sorusuna manikürlü! diyen kıza burdan alkış yolluyoruz =)Okey oynarken 'Elin nasıl' sorusuna 'Manikürlü!' diyen kıza burdan alkış yolluyoruz =)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) sevda: gerçekten bildiğim bütün sitelerden daha iyi çok güzel sözler var tıpkı beni anlatıyor (Resimli Güzel Sözler) Cinayet :): Cümlelerin arasında cinayet olsaydı daha güzel olurdu (Cezaevi Sözleri) bayram altay: Serkan Dedeoğlu kardeşim elbet birgün güneş seni icin doğacak özledim lan seni (İhanet Sözleri) sündüz ünlü: Katılıyorum paylaşılan duruma ne aşk ne sevgi nede saygı yazık herşey eskiden güzelmiş (Resimli Komik Sözler) Elif: Komikmiş valla beğendim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıngiliz atasözleri hollanda atasözleri deli sözler muhteşem sözler
kurban bayramı mesajları ısyan sözleri zalim sözler delikanlı sözler bilinmeyen sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen