Baran Jir Ekinci: ?UNUT??! Diyorlar Nede kolay söylüyorlar? Kurşun kalemin yazdığını silince bile izi kalıyor beyaz kağıt"ta.. Kalbe ?CAN? diye yazılanı nasıl sileyim iki satırda?!

Dertli Sözler ok Baran Jir Ekinci demiş ki:
?UNUT??! Diyorlar
Nede kolay söylüyorlar?
Kurşun kalemin yazdığını silince bile izi kalıyor beyaz kağıt"ta..
Kalbe ?CAN? diye yazılanı nasıl sileyim iki satırda?!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
çapkınlık sözleri padişah sözleri oturtan sözler üzüntülü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağır Abi Sözleri ok Karanlık Gecelerde Çıkar ismimiz Aleme Ağır Abidir Adımız Bilir Alem Bizi?
Mutsuzluk Sözleri ok Mutluyken görmezden geldiğin şeyler mutsuzken kalbini kırar. Çünkü unutma, İnsan hatalarını mutluyken değil, mutsuzken anlar.
Sponsorlu Bağlantılar
sanırım bu dünyadaki en zor şey, asla senin olamayacağını bildiğin birisini sevmek. her saniye daha fazla canın acıyarak seviyorsun çünkü, her saniye biraz daha ölüyorsun onsuzluktan.Sanırım bu dünyadaki en zor şey, asla senin olamayacağını bildiğin birisini sevmek. Her saniye daha fazla canın acıyarak seviyorsun çünkü, her saniye biraz daha ölüyorsun o'nsuzluktan.
hayat bana beş dakika izin ver, hiç kimsenin olmadığı, beni hiç kimsenin duymadığı bir yerde avazım çıktığı kadar ağlayayım. çok doluyum içimdeki zehri biraz boşaltayım sonra kaldığım yerden insanlara gülümseyen maskemi takıp yine içime içten içe ağlarım.Hayat bana beş dakika izin ver, hiç kimsenin olmadığı, beni hiç kimsenin duymadığı bir yerde avazım çıktığı kadar ağlayayım. Çok doluyum içimdeki zehri biraz boşaltayım sonra kaldığım yerden insanlara gülümseyen maskemi takıp yine içime içten içe ağlarım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sevdiğim kızın kolunu ısırdım, bu saatten sonra benimsin dedim. ınşallah aşıların tamdır dedi. :)Sevdiğim kızın kolunu ısırdım, 'bu saatten sonra benimsin' dedim. İnşallah aşıların tamdır dedi. :)
bankaya harç yatırmaya gittim. veznedar üniversite harcı mı? kira harcı mı? dedi. yok kınorr köfte harcı dedim. şuan marketteyim.Bankaya harç yatırmaya gittim. Veznedar 'üniversite harcı mı? Kira harcı mı?' dedi. Yok kınorr köfte harcı dedim. Şuan marketteyim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yalnızlık Sözleri) serin durmaz: konuşacak kimsenin oImaması o kadar büyük eksikIik, birde bazı şeyIer varki değiI payIaşmak kendine biIe itiraf edemiyorsun (Sizden Gelenler) nazım gümüş: alışkanlıklarım değişebilir ama,ideallerim asla..! (Atarlı Sözler) MIZO: bİR KİŞİYE ULAŞAMIYORSANIZ SORUN HATLARDA DEĞİL MEVHATLARDADIR (Korkunç Sözler) Hasan: Herkes benden korkuyor ama ben çok iyi birisiyim hatta bende bi çocuk kalbi var Masamda ki kavanozun için de (Gözlerle İlgili Sözler) unknown: Mence gozler her sevginin itirafidir
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yararlı sözler aşk sözleri mısır atasözleri ıngiliz atasözleri
fransızca aşk sözleri fedakarlık sözleri platonik sözler zehir sözler acımasız sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen