Baran Jir Ekinci: ?UNUT??! Diyorlar Nede kolay söylüyorlar? Kurşun kalemin yazdığını silince bile izi kalıyor beyaz kağıt"ta.. Kalbe ?CAN? diye yazılanı nasıl sileyim iki satırda?!

Dertli Sözler ok Baran Jir Ekinci demiş ki:
?UNUT??! Diyorlar
Nede kolay söylüyorlar?
Kurşun kalemin yazdığını silince bile izi kalıyor beyaz kağıt"ta..
Kalbe ?CAN? diye yazılanı nasıl sileyim iki satırda?!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
ışçi bayramı mesajları polonya atasözleri ısyan sözleri umursamaz sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Anlamlı Sözler ok Zihniniz bir bahçedir. Düşünceleriniz ise tohum. Ya bu bahçede çiçekler yetiştirirsiniz ya da yabani otlar.
Uyuz Sözler ok Dosya, kitap, paket gibi şeyleri taşıyan biri kösede çarpışacağı kişiyi karşı cinsten seçer. Erkek erkeğe ya da kadın kadına çarpışma pek olmaz.
Sponsorlu Bağlantılar
onun kalbi başkası için attığında, seninki durur.Onun kalbi başkası için attığında, seninki durur.
hayat söyle bana seni nasıl yaşayayım? ya anlat bana kendini, yada her defasında takma çelmeni. hatta gel vazgeç bu oyundan! zira çok yorgunum bir de sen yorma!Hayat söyle bana seni nasıl yaşayayım? Ya anlat bana kendini, yada her defasında takma çelmeni. Hatta gel vazgeç bu oyundan! Zira çok yorgunum bir de sen yorma!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir ilişkiyi kurtarmak için önce sabır, sonra zeka, bir kaşık tuz, 10 gram zencefil, bir tutam meyan kökü. hala okuyor musun? sirke de koy sirke. :)Bir ilişkiyi kurtarmak için önce sabır, sonra zeka, bir kaşık tuz, 10 gram zencefil, bir tutam meyan kökü. Hala okuyor musun? Sirke de koy sirke. :)
bir gün çok param olursa bir havaalanı inşa ettirip adını mutluluk koyacağım. böylece isteyen herkes mutluluktan uçacak. kafam yine zehir gibi. :dBir gün çok param olursa bir havaalanı inşa ettirip adını mutluluk koyacağım. Böylece isteyen herkes mutluluktan uçacak. Kafam yine zehir gibi. :D
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Metecan: Yalnizlik güzeldir ZOR olsada (Sizden Gelenler) dfnshn: ağaca beşikten mezara kadar muhtacız (Gurbet Sözleri) ışıl: soluk kadar yakınken yıldızlar kadar uzak olmana anlam veremiyorum (Koyan Sözler) Melyy: Arkandan konusan ittir. Yüzüne konusan YIGITTIR (Öğrenci Sözleri) Zehra: hayat fani ölüm ani öğrenciyiz diye sevmeyelimmi yani
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yalnızlık sözleri araba sözleri ıtalyanca aşk sözleri sıcak sözler
duyulmamış sözler ıngiliz atasözleri azerice aşk sözleri spor sözleri mevlid kandili mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen