figen: Kendi hayatımın kaIesine rövaşata iIe goI atmış gibiyim.

Değişik Sözler ok figen demiş ki:
Kendi hayatımın kaIesine rövaşata iIe goI atmış gibiyim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
mutluluk sözleri kamyon arkası sözleri başsağlığı mesajları farklı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İçten Sözler ok Yaramaz Kalbim Seninle Uslandı, Sevmek nedir öğrendi Seni Seviyorum Derken Daha Hızlı Atmasını Sevgi üretmesini öğrendi.
Süper Sözler ok Sesin, üşüyen yanlarımın yorganı. Kokun, yorulmuş baharın nefesimde dinlenişi. Yüzün, yabancısı olduğun bir ülkede tanıdık birine rastlama sevinci. Saçların, bir çocuk telaşı ve demir parmaklıklar ardında özgürlük hayali ellerin.
Sponsorlu Bağlantılar
elini hiç tutmadım belki ama, kalbine hep dokundum.Elini hiç tutmadım belki ama, kalbine hep dokundum.
sesini değil sözünü yükseltmeli insan. çünkü gök gürültüleri değil, yağmurlardır yaprakları yaşartan.Sesini değil sözünü yükseltmeli insan. Çünkü gök gürültüleri değil, yağmurlardır yaprakları yaşartan.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
minibüste en arka koltuktan öne doğru yüz lira uzattım para üstü gelene kadar saçlarımın siyah kalan kısımları beyazladı.Minibüste en arka koltuktan öne doğru yüz lira uzattım para üstü gelene kadar saçlarımın siyah kalan kısımları beyazladı.
markete girip bir şey almadan çıkınca, ben bile bir şey çaldığımdan şüpheleniyorum. acaba çaldım mı lan? umarım çalmamışımdır.Markete girip bir şey almadan çıkınca, ben bile bir şey çaldığımdan şüpheleniyorum. Acaba çaldım mı lan? Umarım çalmamışımdır.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Azeri Sevgi Sözleri) Prince of Persia: "Ebedi sevgi" adli gülünc yalani yüz iller boyu bize siriyiblar... (Laf Sokucu Sözler) Buda benden: Şerefsizliğin son moda olduğunu bilirdim de, senin modayı bu kadar yakından takip ettiğini bilmezdim! (Sevgililer Günü Mesajları) erhan s.: Arkadaşlar benimkini kaybettim de aranızda fazla sevgilisi olan varmı (Koyan Laflar) zeynep: Daha fazla olsaydi iyi olurdu... Admin: Elimizden geldiğince söz arşivimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizden de katkılar bekliyoruz :) (Karşılıksız Aşk Sözleri) ela gözlü: unuttum dersiniz 1 2 sene oldu resmen unuttum diorum olmuo bn böyle aşkı yaşamadım ya karşılıksız aşk çok zor be
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kapak laflar azeri sevgi sözleri umursamaz sözler fedakarlık sözleri
orijinal sözler ölüm sözleri kazakistan atasözleri avustralya atasözleri kandil mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen