figen: Kendi hayatımın kaIesine rövaşata iIe goI atmış gibiyim.

Değişik Sözler ok figen demiş ki:
Kendi hayatımın kaIesine rövaşata iIe goI atmış gibiyim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
efkarlı sözler tatlı sözler anlamsız sözler davetiye sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Cuma Mesajları ok Ey Rabbim...Senin af ve mağfiretinin dairesi, bizi bela ve musibetlerden uzak tutacak kadar geniştir. Bize rahmetinle muamele buyur Ey Rabbim. Gazabından bizi emin kıl Rabbim. Cumanız mübarek ve kabul olur inşallah.
Oturtan Laflar ok Hepinizin Suratına Sırıtıyorum Kin Dolu Duygularımla.
Sponsorlu Bağlantılar
hayat bizi resmen dört işlemde sınar.. gerçeklerle çarpar, ayrılıklar böler, insanlıktan çıkarır ve sonunda topla kendini derHayat bizi resmen dört işlemde sınar.. Gerçeklerle çarpar, Ayrılıklar böler, Insanlıktan çıkarır ve Sonunda Topla Kendi'ni Der......
keşke cemreler yüreklere düşse birincisi; sevgi getirse insanlığa, ıkincisi; sevgiyi katsa hayata, üçüncüsü; sevgi yeşertse tüm dünyada.Keşke cemreler yüreklere düşse... Birincisi; sevgi getirse insanlığa, İkincisi; sevgiyi katsa hayata, Üçüncüsü; sevgi yeşertse tüm dünyada.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kızlar polis gibidir, ellerinde bütün deliller mevcuttur ama sizin suçunuzu itiraf etmenizi isterler.Kızlar polis gibidir, ellerinde bütün deliller mevcuttur ama sizin suçunuzu itiraf etmenizi isterler.
şu kızlar kaslı erkeklerden ne zevk alıyor anlamıyorum, gel göbeğimde uyu yumuşacık.Şu kızlar kaslı erkeklerden ne zevk alıyor anlamıyorum, gel göbeğimde uyu yumuşacık.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Öğrenci Sözleri) Mert Biçer: A:Baba sen hiç kemer takmazdın B:Bugün karne günü oğlum (Resimli Güzel Sözler) Deniz: Süperrrrrrrrr!!!!!!! (Güldüren Sözler) ömer: İIk küfürü buIan adamı çok merak ediyorum. Adamı nasıI sinirIendirmişIerse tarihe geçecek sözIer buImuş. :) (Sizden Gelenler) Sümeyye selin: Gelmeyeceğini bilr bile beklemek saflık deyildir ,,, AŞKTIR . Aşk. (Sizden Gelenler) Aşk Bedelsiz: Geleceğim sandığım bir anda geçmişi oldu
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sıcak sözler zehir sözler türk atasözleri arap atasözleri
aşk sözleri yeni yıl mesajları karizma sözler saçma sözler harbi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen