figen: Kendi hayatımın kaIesine rövaşata iIe goI atmış gibiyim.

Değişik Sözler ok figen demiş ki:
Kendi hayatımın kaIesine rövaşata iIe goI atmış gibiyim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
ıhanet sözleri özel sözler zafer bayramı mesajları yalan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Düşündüren Sözler ok ÖMÜR DEDİĞİN ÜÇ GÜNDÜR, DÜN GELDİ GEÇTİ YARIN MEÇHULDÜR, O HALDE ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O DA BUGÜNDÜR. ALİ POYARAZOĞLU
Sevgi Sözleri ok Bazılarını tanımadan seversin, tıpkı bir şarkıyı bilmeden mırıldanmak gibi.
Sponsorlu Bağlantılar
çok sevdiğim hüzünlü şarkı gibisin. acı vereceğini bile bile, tekrar tekrar dinliyorum seni!Çok sevdiğim hüzünlü şarkı gibisin. Acı vereceğini bile bile, tekrar tekrar dinliyorum seni!
ona ihtiyacım olduğunu ne kadar belli ettiysem, o kadar çok muhtaç etti kendine.Ona ihtiyacım olduğunu ne kadar belli ettiysem, o kadar çok muhtaç etti kendine.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
beni ben delirttim. kendimi tebrik eder, artık salaklıklarımın son bulmasını dilerim. umarım son bulur.Beni ben delirttim. Kendimi tebrik eder, artık salaklıklarımın son bulmasını dilerim. Umarım son bulur.
ılkokulda kalem açmak için çöpün etrafında 5-6 kişi toplanıp muhabbetin dibine vuran bir nesildik biz.İlkokulda kalem açmak için çöpün etrafında 5-6 kişi toplanıp muhabbetin dibine vuran bir nesildik biz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Umursamaz Sözler) bir yabancı: Sizi sevmiyorum (Sizden Gelenler) Azra: Ekmegin kestigini kilic kesmez (Öğrenci Sözleri) adnan akbulut: - Çocuklar bu sene notlarınızı yüksek görmek istiyorum. + Bende Rihanna yı görmek istiyorum, ama olmayınca olmuyor demek ki hocam. (Havalı Sözler) dilara: Vazgeçmek herzaman zayıflık değil bazen bırakacak kadar güçlü olmaktır... (Sizden Gelenler) ErgüL (( NaRkoZ )): sellektör yapmanıza gerek yok zamanı gelince alayınıza yol verecem
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
motivasyon sözleri espirili sözler başarı sözleri ıtalyanca aşk sözleri
farklı sözler ıspanyolca atasözleri taziye mesajları doğru sözler laf sokan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen